MT Manager 2 v2.4.4 build 17121900 (Yeni .apk Türkçeleştirme Uygulaması)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Menülerin arkaplanı resim değilde siyah olsaydı yazılar ve çizgiler daha belirgin olurdu diye düşündüm. Yinede eline sağlık

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uygulamada, sol üst köşedeki menüyü tıklayınca Güneş ve Ay resimlerini tıkladığınız zaman, gece ve gündüz moduna girme seçeneği var. Orayı tıklayıp denediniz mi?

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

mugrib

Üye
Arkadaşlar ben bir türlü oturum açamıyorum. Devamlı <Connection to server error> diyor. Halbuki daha önce kayıt olup oturum açmıştım uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyince böyle oldu. Forgot password diyorum gene aynı hatayı veriyor. Birisi yardımcı olabilirmi

cepadresim

cepadresim

Üye
Modlu uygulamada bazı alanlar açılmıyor.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben bir türlü oturum açamıyorum. Devamlı <Connection to server error> diyor. Halbuki daha önce kayıt olup oturum açmıştım uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyince böyle oldu. Forgot password diyorum gene aynı hatayı veriyor. Birisi yardımcı olabilirmi

uygulamadan önbelleği sil, veriyi sil, sonra tekrar girip oturum açmayı dene.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamanın yeni sürümü eklendi. MT Manager 2 v2.0.4 build 16092102 sürümünü yükleyip açın, ardından kapatın, cihaz hafızasında otomatik oluşan MT2 klasörüne daha önceki sözlük dosyanızı atın, aksi taktirde, sizin oluşturduğunuz daha önceki sözlük dosyanızdaki verileri okumayacaktır.

Kolay gelsin.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamanın yeni sürümü eklendi, resimli anlatım, spoiler içine alınarak konu güncellendi.

Son düzenleme:
avantis

avantis

Üye
Uygulamada kendi kullandığınız sözlüğü paylaşmanız mümkün mü?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamada kendi kullandığınız sözlüğü paylaşmanız mümkün mü?

Bunun için üzgünüm.
Bencillik gibi olmasın ama artık kendi oluşturduğum sözlüklerimi paylaşmıyorum.

Son düzenleme:
avantis

avantis

Üye
Bunun için üzgünüm. Artık kendi oluşturduğum sözlüklerimi paylaşmıyorum.
Aaa olmadı. Paylaşımcı arkadaşımız bize bunu yapma. Profesyonel bir şey yapacağım yok aslında sadece merak ettim. Kararınıza saygı duyuyorum teşekkür ederim.

cepadresim

cepadresim

Üye
Aslında paylaşsa iyi olur google çevirileri tam anlamını karşılamıyor.

Sony Xperia Z

avantis

avantis

Üye
Sözlük için klasör oluştur dediğimizde bu özellik vip üyelere açıktır diyor.Vip sürüm mü var?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Sözlük için klasör oluştur dediğimizde bu özellik vip üyelere açıktır diyor.Vip sürüm mü var?

Sözlüğün Vip ile alakası yoktur.

Sözlük oluşturmak ve sözlükten otomatik çeviri yapmak için sadece bir kere üye olmak ve yine programı yükledikten sonra giriş yapmak yeterlidir. Şu anda fırsatım yok, ama akşama istersen bir video çekip atabilirim.

giriş yaptıktan sonra çevirileri yaparken arada bir "Save to dictionary" seçeneğine tıklayarak sözlük zenginleştirilebilir.

avantis

avantis

Üye
Sözlüğün Vip ile alakası yoktur.

Sözlük oluşturmak ve sözlükten otomatik çeviri yapmak için sadece bir kere üye olmak ve yine programı yükledikten sonra giriş yapmak yeterlidir. Şu anda fırsatım yok, ama akşama istersen bir video çekip atabilirim.

giriş yaptıktan sonra çevirileri yaparken arada bir "Save to dictionary" seçeneğine tıklayarak sözlük zenginleştirilebilir.
Create dedigimizde uyarı veriyor sadece vip üyeler için. Giriş yaptım zaten.
Sizde kurulu olanda bu problem yok galiba.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Create dedigimizde uyarı veriyor sadece vip üyeler için. Giriş yaptım zaten.
Sizde kurulu olanda bu problem yok galiba.

Create seçeneğini tıklamana gerek yok. Yukarıda resmini verdiğin ekranda en sağdaki SAVE tuşuna tıkla.

telefon hafızasında MT2 isimli bir klasör oluşacak, ve SAVE yaptığın kelimelere ait sözlük bu klasörde toplanacaktır.

avantis

avantis

Üye
Tamam onu yapıyorum zaten. İstediğim klasöre kaydetmesini istiyorum onu yapmıyor izin vermiyor.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Tamam onu yapıyorum zaten. İstediğim klasöre kaydetmesini istiyorum onu yapmıyor izin vermiyor.

O dediğin seçeneği sadece vip üyeler yapabilir. vip üyelik nasıl oluyor tam bilmiyorum ama sanırım onun için bağış yapman gerek.

Hem pek önemli değil bence. MT2 sözlük klasörünü kendisi telefon hafızasına atıyor. Sende arada bir o klasörünü, hafıza kartına kopyala gitsin. böylece yedeği elinin altında olur. Ben öyle yapıyorum zaten.
Arkadaşlar birinci mesajdaki konu güncellendi.

Merak üzerine şimdi root'u kaldırdım, daha sonra MT Manager 2'yi kaldırıp tekrar yükledim.

Root olmadığı halde:
  • MT Manager 2 yüklendi
  • Çeviri yapabiliyor,
  • Sözlük kullanımı için üye olunabiliyor, üye girişi ile oturum açılabiliyor.
  • Yapılan çevirilere ait kelime ve/veya cümleler sözlüğe eklenebiliyor ve sözlük kullanılabiliyor.
Bu merak iyi oldu sanırım. Artık root olmasa bile rahatlıkla kullanabilirsiniz diyebilirim. Ama sözlüğü kullanmak için internet bağlantısı şarttır.

avantis

avantis

Üye
Uygulamanın çalışması için root gerekiyor muydu? Root olunca ekstra özellik sunuyor sanıyordum. Bende de root yok güzel çalışıyor. Sadece sözlüğümüz yok. Arkadaşın biri bizden sözcüğünü esirgedigi için sözlük olmadan takılıyoruz

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi, uygulamanın yeni sürümü eklenti olarak eklendi.

kotku

kotku

Üye
Bu uygulamayı türkçeleştirsek çalışır mı?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamayı türkçeleştirsek çalışır mı?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkçeleştirmeden sonra hata veriyor ve açılmıyor malesef. Başka arkadaşlar denedimi bilemem.

Üst Alt