SmartTube Next v16.08 Beta [reklamsız] [root yok] [Android TV]

Sponsorlu Bağlantılar

özüt

Üye
    Konu Sahibi
SmartTube Next v16.08 Beta [reklamsız] [root yok] [Android TV]
SmartTubeNext, Android TV'ler ve TV kutuları için gelişmiş, reklamsız bir YouTube uygulamasıdır. Özellikler: reklamsız | SponsorBlok | ayarlanabilir oynatma hızı | 4k ve üstü | 60 fps | HDR | Google Hizmetleri gerektirmez | yardımcı uluslararası topluluk.

Özellikler
reklam engelleme
SmartTubeNext, herhangi bir reklam başlığı, önceden gösterilen reklamlar veya reklam araları göstermez. Yalnızca onları engellemeye çalışmakla kalmaz, kelimenin tam anlamıyla hiçbir reklam görüntüleyemeyecek şekilde programlanmıştır, bu nedenle YouTube hiçbir şeyi araya sokamaz. Bu aynı zamanda reklamlara veya beyaz liste kanallarına izin veremeyeceğiniz anlamına gelir. Bazı YouTube kanalları videolarında sponsorlu mesajlar içerir, bunlar da atlanabilir, aşağıdaki SponsorBlock'a bakın.

SponsorBlok
SmartTubeNext, bir SponsorBlock entegrasyonu içerir. SponsorBlock web sitesinden:

SponsorBlock, YouTube videolarında sponsor segmentlerini atlamak için açık kaynaklı bir kitle kaynaklı tarayıcı uzantısı ve açık API'dir. [...] uzantı, gizliliği koruyan bir sorgu sistemi kullanma hakkında bildiği sponsorları otomatik olarak atlar. Ayrıca girişler, çıkışlar ve abone olmak için hatırlatıcılar [ve müzik videolarındaki müzik dışı kısımlar] gibi diğer kategorilerin atlanmasını da destekler.

Atlamak istediğiniz kategorileri ayarlardan seçebilirsiniz. Tarayıcı eklentisinin aksine, SmartTubeNext'te yeni bölümler gönderemezsiniz (TV'ler ve TV uzaktan kumandaları bu tür hassas işlemler için harika cihazlar değildir).

Döküm
Telefonunuzdan (veya diğer cihazlardan) video yayınlamak için o cihazı TV'nize bağlamanız gerekir. Orijinal YouTube uygulamasından farklı olarak SmartTubeNext, aynı kablosuz ağdayken otomatik olarak görünmez. Akıllı telefonunuzu ve TV'nizi nasıl bağlayabilirsiniz:

SmartTubeNext'i açın ve ayarlara gidin
"cihazları bağla"ya gidin (2. seçenek)
telefonunuzda YouTube uygulamanızı açın, ayarlara gidin > TV'de izleyin
TV kodunu kullanarak bağlan'a tıklayın ve kodu TV'nizden girin

Resim İçinde Resim (PiP)
SmartTubeNext, PiP modunda video oynatmayı destekler. Bunun Ayarlar > Genel > Arka planda oynatma > Resim içinde resim altında etkinleştirilmesi gerekir. Video oynatırken home tuşuna bastığınızda ve ayrıca Ayarlar > Genel > Arka planda oynatma (etkinleştirme) seçeneğinde etkinleştirildiyse geri tuşuna bastığınızda video PiP moduna geçer.

Hızı Ayarla
Oynatıcının üst satırındaki hız göstergesi simgesine (ölçer) basarak oynatma hızını ayarlayabilirsiniz. Bu, videolarda hatırlanır. Bazı hızlarda kare düşmeleri olabilir, bu bilinen bir sorundur.

Sesli arama
Global sesli aramayı etkinleştirmek için SmartTubeNext'in yanı sıra ek bir uygulama yüklenmelidir. Bu köprü uygulaması, Sistemin orijinal YouTube uygulamasını açma ve bunun yerine SmartTubeNext'i açma girişimlerini engelleyebilir. Bunun çalışması için orijinal YouTube uygulamasını kaldırmalısınız. Bunun berbat olduğunu biliyoruz, ancak fikrinizi değiştirirseniz her zaman yeniden yükleyebilirsiniz. Köprü uygulaması başlatıcınızda görünmeyecek ve onu doğrudan başlatamazsınız; yalnızca sistemin sesli araması tarafından dahili olarak kullanılır. Bazı cihazlarda arama yaparken açıkça "Youtube" demeniz gerekir (ör. "sevimli kediler" yerine "youtube şirin kediler" deyin).

Amazon Fire TV'de sesli arama desteğini etkinleştirmek için şunları yapmanız gerekir:
orijinal YouTube uygulamasını kaldırın (Amazon FireTV çubuğunda root gerekmez)
Amazon Bridge SmartTubeNext uygulamasını indirin ve yükleyin: _ (ör. AFTVnews için İndirici aracılığıyla)

Diğer tüm Android cihazlarda, bunu etkinleştirmek için ne yazık ki root gereklidir:
cihazınızı rootlayın (belirli cihazınız için bir kılavuz arayın)
resmi YouTube uygulamasını root kullanarak kaldırın (adb shell pm uninstall com.google.android.youtube.tv)
ATV Bridge SmartTubeNext uygulamasını indirin ve yükleyin: _ (ör. AFTVnews için İndirici aracılığıyla)

reklamsız 
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE, bveo1990 ve gonyalı


bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: özüt
yuvamem

yuvamem

Üye
Teşekkürler emeğinize sağlık
 
  • Beğen
Tepkiler: özüt
Tunc64

Tunc64

Üye
Tesekurler
 
  • Beğen
Tepkiler: özüt
Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
Muhteşem bir uygulama paylaşım için teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: özüt


Üst Alt