MT Manager 2 v2.4.4 build 17121900 (Yeni .apk Türkçeleştirme Uygulaması)

Sponsorlu Bağlantılar

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Türkçe desteği olmayışı sizi yıldırmasın ;) Mulgitasking özelliği olan telefon ve tabletlerde Google Çeviri kullanılabilir. Ben Apk Editör 1.90 ve marketteki Apk Editör ile Google Çeviriyi kullanabilmekteyim, yani kelimeleri kopyaladınmı (ikinci bir sayfa açmadan - multitasking özelliğini yani) çeviri sayfasından çıkmadan, Google Çeviri için bi baloncuk açılıyor ve kopyalanan çeviriyi anında çeviriyor. Size de sadece; bu çeviriyi gerekli alana yapıştırmak kalıyor.

Galaxilerarası cihazımdan Tapatalk4 ile gönderildi...

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uzun zamandır kullanıyorum hiç kullanmayan arkdaşlar için çok açıklayıcı olmuş.Apkeditör arattırmayan tek uygulamadır.
Tek eksiklik online çeviride Türkçe desteği olmayışı.
Türkçe desteği olmayışı sizi yıldırmasın ;) Mulgitasking özelliği olan telefon ve tabletlerde Google Çeviri kullanılabilir. Ben Apk Editör 1.90 ve marketteki Apk Editör ile Google Çeviriyi kullanabilmekteyim, yani kelimeleri kopyaladınmı (ikinci bir sayfa açmadan - multitasking özelliğini yani) çeviri sayfasından çıkmadan, Google Çeviri için bi baloncuk açılıyor ve kopyalanan çeviriyi anında çeviriyor. Size de sadece; bu çeviriyi gerekli alana yapıştırmak kalıyor.

ASİ DADAŞ ve AKDELİKAN ustalarımın dediği gibi online çeviride Türkçe desteği olmayışı sizi yıldırmasın.

Zira bana göre de Apk Editör 1.90 uygulamasından çok çok daha kullanışlıdır.
Çünkü: Resources.arsc, dex dosyası ve xml dosyalarındaki tüm metinlere çok kolay bir şekilde ulaşıp editleme yapabilirsiniz.

ileriki sürümlerde, online çeviriye türkçe eklense artık tadından yenmez sanırım. :gul:

AKDELİKAN ustanın dediği gibi bir metni kopyaladın mı, google çeviri uygulamasının son sürümleri artık anlık panodan çeviri yapılabilmeyi sağlıyor. panodan çeviri sonucunu gör ve kapat, ardından çevirine devam et.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Otomatik çeviri olsa daha iyi olur

yurtiçi kargo ile gönderildi

ebazer

Üye
Arkadaşlar programın sözlüğünü paylaşabilecek var mı? (MT klasöründe olacak)
Ya da türkçe programları açıp kelimeleri sözlüğe aktararak kullanılabilir hale getirmek (programın en güzel özelliği bütün kelimeleri otomatik çevirmesi -tabi sözlükte varsa-)
Onun için sözlük paylaşımı çok makbule geçecek.

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
AKDELİKAN bende ihtiyacım olunca google çeviri ile metinin üzerine basılı tutarak çevir diyorum problem yok ben sadece Türkçenin eksik olduğundan dolayı belirtmek istedim sadece:))

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Uygulamanın yeni sürümü çıkmıştır.İndirmek isteyen arkdaşlar aşağıdaki linkten indirebilirler

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve kolombo28
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm eklenti olarak ilk mesaja eklendi. Yeni sürüm ile birlikte gelen yenilikler de ilk mesaja eklendi.
Uygulamayı açınca update uyarısı ile karşılaşanlar olduğunda yeni sürümü indirip kullanabilirler.

Cihazına 6.0.1 Marsmallow yüklü olan kullanıcılar, imzalamada uygulama kapandı uyarısı ile karşılaşıp hayal kırıklığına uğrasalar şayet, yapacakları tek şey Lollipop yüklemektir. Bunu açıklamamın nedeni şudur: Dün galaxy s4 telefonumu değiştirip, Note 4 kullanmaya başladım. Ama note 4 cihazı da 6.0.1 yüklü idi. mt manager marsmallow'da fazla sağlıklı çalışmıyor şu anda. Bu sorunu da ilerde atlayacağımızı umuyorum. Program kendini güncelledikçe daha güzel olacaktır inşallah.

Çünkü Note 4 telefonumda Marsmallow'dan Lollipop'a dönmek doğrusu hiç hoşuma gitmedi. :agla

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Keşke türkçeleştirip de paylaşsaydın

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Apk Editörüm yapımcısı luamo MT Managerin çin / rus / ingilizce versiyonunu yayınladı, Baba -Umutun MT Manager ile aynı özellikleri taşımaktan olup yakında Türkçe olarak paylaşıma açacağım..

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Apk Editörüm yapımcısı luamo MT Managerin çin / rus / ingilizce versiyonunu yayınladı, Baba -Umutun MT Manager ile aynı özellikleri taşımaktan olup yakında Türkçe olarak paylaşıma açacağım..

Çeviri için alternatiflerimiz çoğalacak desenize. :ehe

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uzun zamandır kullanıyorum hiç kullanmayan arkdaşlar için çok açıklayıcı olmuş.Apkeditör arattırmayan tek uygulamadır.
Tek eksiklik online çeviride Türkçe desteği olmayışı.

O da eklenir umarım. Eklenirse yeni çevirmenler için süper olacaktır.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
toplayınca hata veriyor. eski sürümde yoktu

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Tahmin etmiştim.

Bak kardeşim, senin yaşadığın sorunun aynısını bende yaşadım. Hatta bu yüzden ben Note4 telefonumdaki güzelim Marsmallow sürümünü Lollipop'a indirdim.

Ama sen şu şekilde sorunu çözebilirsin.

MT Manager 2 ile ile çevirini yap, çeviri işi bitince, kaydet ve çık. en son imzalama kalıyor.

zaten MT Manager 2 imzalama bölümünde marsmallow yüklü telefonlarda şu anda hata verip kapanıyor. ilerde güncelleme ile düzelirse süper olacaktır.

oysa çevirini bitirdiğin uygulamayı başka bir uygulama ile, daha doğrusu MT File Manager ile imzalayıp işlemi tamamlayabilirsin. buda MT Manager'e çok benziyor. sadece internet istemiyor. root istemiyor, sözlük desteği yoktur. ama onunla da çeviri yapabilir, ve imzalama yapabilirsin.

MT File Manager v13.03.16 (Mod) sürümünü indirebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: cepadresim
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama, yeni sürüme güncellendi, dileyen arkadaşımız, uygulamayı açtığı zaman güncelleme uyarısı ile cihazdan da güncelleyebilir.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm eklendi, konu güncellendi.

cepadresim

cepadresim

Üye
Menülerin arkaplanı resim değilde siyah olsaydı yazılar ve çizgiler daha belirgin olurdu diye düşündüm. Yinede eline sağlık

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt