Monte rc1 dosyasini degistirerek menuyu editleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

garfield.es

Üye
    Konu Sahibi
Monte rc1 dosyasini degistirerek menuyu editleme
evet arkadaslar rc1 dosyasını editletyerek menuyu degistirmek mumkun
ben videodaki patchin sadece menusu editleyerek menumu videodaki hale getirdim
bir cok daha menu cesidi var internette arastırrısanız bulabilirsiniz
simdi nasıl yapıcagınıza geldi sıra
1-asagıdaki linkten dosyayı indirip cıkartın icinde rc1 extrator benim koydugum iki ornek menu ve orjinal menu gorunumu var;
2-rc1 extratoru acarak rc1 dosyasını gosterin
3-cıkan listede genelde 4. swf dosyası oluo ama sizin rc1 dosyasında 3. 5. 6 olabilir yinede indirin
4-hangi swf nin menu swf si oldugunu anlamak icin indirdiginiz dosyaya orjinal menu swf si de koydum
5-yuklemek istediginiz menu swf sinin adını orjinal swf ninkiyle degiştirin
6-rc1 dosyasına upload edin

rc1 dosyasını hazırladıktan sonra multiloaderla once rc1 dosyasını sonrada csc dosyasını uploadlayın
multiloader kullanımıyla ilgili bilgiler forumda mevcut arastrıp bulabilirsiniz
tesekkuru esirgemeyin
not-menu editlerseniz simgelerin yerlerini degistiremezsiniz gerek te yok gerci ama solemeden gecmiyim dedim

menuye girmeden onceki widgetların oldugu ekranı editlemek icinde ugrasıyorum bunuda basarabilrsem patch yuklemekle ugrasmak ve patchlerin yavaslama sarjın cabuk bitmesi gibi sorunlarından kurtulmus olucaz

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
eyvallah kardeş madem açtın bu konuyo bir iki şeyde ben söylüyeyim bu olay her frimware için geçerli mi ?
diğer soru ise ben sadece bir iki tanesinin ikonunu değiştirmek istiyorum diğerleri kalsın

bu işlerden az çok anlarım flash decompiler ile swf dosyalarını değiştirebiliyorum fakat rec dosyasına yüklediğimde 13 tane swf dosyasından birtanesi eksiliyor yani kabul etmiyor değişikli ben monte afjf1 i kullanıyorum

garfield.es

Üye
    Konu Sahibi
bu sistem her fw de ise yarar kardesim swf editlemek isteyenler flas decomplier kullanıyor en kolayı o. cok ugrasmadım swf editlemekle piyasada editlenmiş swf cok fazla var bu linktede war bir suru arayıp bulabilirisn
bu arada yaptıgın swf menusunun orjinalinden daha kucuk boyutlu olması gerekiyor ona dikkat et

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
bu sistem her fw de ise yarar kardesim swf editlemek isteyenler flas decomplier kullanıyor en kolayı o. cok ugrasmadım swf editlemekle piyasada editlenmiş swf cok fazla var bu linktede war bir suru arayıp bulabilirisn
bu arada yaptıgın swf menusunun orjinalinden daha kucuk boyutlu olması gerekiyor ona dikkat et

o swf dosyaları pek hoşuma gitmiyor samsung un ikonları daha güzel

ben editleme yapmak istiyorum mesela ana menüde bir tane ikonu başka bir ikon ile değiştirmek istiyorum opera mininin ikonunu (png)uzantılı alıp ana menüdeki orjinal ikon ile hangi boyutta ise bende o boyutta hatta ondan daha da küçük boyutta aynı isimi vererek yapıyorum oluyor

ama başka bir swf dosyası rec den siliniyor onu çözemedim afjf1 sürümde yapıyorum bunu o sürümde 18 tane swf dosyası varken ne hikmetse 1 tanesi kendiliğinden siliniyor 17 oluyor swf dosyaları ama benim yaptığım değişiklik rec dosyasında görünüyor , dediğim gibi başka bir swf dosyası siliniyor hal böyle olunca telefonun menü açılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt