S5620 Monte için iphone tarzı stabil menü. Flash değil RC1 dosyası...

Sponsorlu Bağlantılar

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
S5620 Monte için iphone tarzı stabil menü. Flash değil RC1 dosyası...
Stabildir.

arkadaşlar iphone menü bu sadece menünüz değişir flash temalar gibi yavaşda değildir. fakat yerlerini değiştirme özelliği olmasına rağmen düzgün değil ben değiştirmemenizi öneririm allak bullak oluyo :)

Payşalacağım dosya RC1 dosyası yapmanız gereken şey

Telefonu download moduna alın ( Verileriniz kaybolmuyor )

MultiLoader 5.56 sürümü ile ( sadece bu sürüm )

Telefonu bağladıktan sonra ilk Port Search diyin telefonu tanıyınca

LSI ' ı seçin ardından Rsrc1 seçerek bu RC1 dosyasını seçin ve download diyin. ( Boot felan tıklamayın )

All files diyince telefon kendini başlatır fakat yazı tipleri kaybolur şimdi yapmanız gereken aynı şekilde fakat bu sefer

MultiLoader 5.62 yada 5.64 ile CSC dosyasını yükleyiniz. ( aynı adımlar fakat CSC ) JTJL2'nin orjinal CSC olursa iyi olur.

Telefon yeniden başladığında sorun yok :)

İyi günlerde kullanın arkadaşlar. İnşallah şu flash işini halledebilirsem Türkçe ve bazı iconları değiştirmiş olarak sunacağım. Yaptım fakat son aşamada sıkıntım var :)
--------------- Ekleme ---------------

swf editlemeyi bilen var mı? menüyü yaptım bitti lakin şimdi sorunum şu kaydedince sabit durmuyor ve tekrar tekrar otomatik oynatıyor.

İlk defa flash üzerinde çalışıyorum
play ve loop özelliklerini nasıl kaldırabilirim? bilen varsa güzel türkçe bir menü oldu :) opera da editledim im yerine

diğer temaları gom ile açtığımda sıfır saniye fakat yaptığım bir saniye yani bu saniyelik zaman dilimini yok etmem gerekiyor :) yok mu hiç bilen :)

• Beğen
Tepkiler: Sertug1991 ve mehmetopuz

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
abi cepten girdim simdi gordum cok sevindim umarim olur saygilar kolay gelsin.

tolgahanuzun

Üye
Abi olusa elinden öperiz kolay gelsin :-)

redbull12

Üye
hacı son durum nedir :)

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
beyler size editlenmemiş olanı paylaşim çünkü işin içinden çıkamadım flash bilgim yok olursa bir gün Türkçe olarak paylaşırım. link konuda yükleme şekli ile

xhelalim

xhelalim

Üye
Caps koyarmısın kardeşim

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi

hacılar burada kaldım swf olarak kaydederken elapsed time ayarını yapamıyorum flashı çözemedim şuan için

menü isimlerini türkçe yaptım bazı iconları değiştirdim fakat onlarında editlenmesi gerekiyor ve son olarak kaydedemedim.

Size .fla dosyasını upload ettim artık bilen beceren bunları yapar ve bizle paylaşır inşallah :)

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Taştekin hangi fwler ile uyumlu ? şuan bende S5620MFJF1 ve bir iPhone mod var

birde resim koyarsan çok güzel olur

birde fazlamı oldu ne:) şu flash programının ismini yazarsan çok güzel olur:)

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
macromedia flash player 8 :D

touchwiz kullanan her fw ile uyum sağlar diğerinden daha iyi fakat menü de ingilizce bile olmayan yerler var düzenlenmesi gerekiyo :)

Sertug1991

Sertug1991

Üye
dostum ben fla dosyasını swf dosyasına çevirmeyi biliyorum hemen bakıcam :oke:

tastekin olmamış :( swf olarak kaydettim Adobe Flash Pro ile ama olmadı swf olarak kaydetmek için Ctrl+Alt+Shift+S ama olmadı menü uçmuş gibi :SS sayafalar birbiri arasında jet gibi geçiş yapıyor başka bişi yok :(

kawurma

kawurma

Üye
tastekin dostum flash hemen öyle ha diyince öğrenilecek bişey değil. hem animatör hem de programcı olmak lazım ve üstüne çok düşmek lazım. ama hali hazırda basit düzenlemeler yapabileceğin programlar var. en çok kullanılanı Flash Decompiler Trillix . bu programı katz.cd den bulup indirebilirsin. bu program hazır swf dosyalarının decompiler yoluyla flv haline geri çevrilip içeriklerinin düzenlenmesini sağlıyor. bi de bununla dene bakalım, belki işine yarar.

Heybet5

Üye
tamam yükledim menu fazla güzel değil ama flash ile oynanınca güzel olabilir fakat karakterleri yapamadm yani CSC dosyası ne oluo ve nerde ?

peki tamam herşey oldu suan hersey yolunda menu aynen videodaki gibi oldu. Fakat arkaplan değişimini yapamıyorum ayrıca verilen fla dosyasını istediğim gibi editledim cokta güzel oldu fakat onu menulerıyle birlikte ne şekilde kaydedip ne şekilde telefona yüklüyoruz ?

envoy

Üye
Swf editleyemediysen bana ulaş ben elimden geleni yaparım charlieblack @ windowslive

Heybet5

Üye
Fla editlemeyi geçtim bu menuyu şimdi kullanıyoruz fakat sevmeyenler için geri yükleme olayı nasıl olucak eski firmware yüklüorum port error vveriyor.

Ayrıca tüm format kodlarını denedim herşey sıfırlanıyor bir tek menu eskisine dönmüyor şuan için tek istediğim menuyu eski haline çevirmek yardımcı olursanız sevinirim.

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar pc sattim artk net yalan bir süre . edit yaparm diyenler icin .fla paylastm bilen zaten yapar. eski haline donmek icin ayni yolu izleyerek orjinal rc1 dosyasıni yukle

ivanirkow

Üye
Selamlar, güzel çalışma yapmışsınız ancak şöyle bir eleştiride bulunmak istiyorum..
Ben sony ericsson modlama ile uğraşıyordum ve menüler konusunda 100 kadar menü yaptım flashlarda oldu fakat sony ericsson modcuları olarak iphone menü yapmayı hem biz hemde kullanıcılar yadırgamıştı çünkü biz sony ciydik ve iphone bize biraz ters geliyordu sizin içinde böyle olmasını tavsiye ederim kendinize has orjinal menüler yapmanız daha keyifli olur diye düşünüyorum bu arada samsung menüleri üzerinde de çalışmalarıma başlayacağım bittiğinde forumlarda bulabilirsiniz.. iyi forumlar..

barbunya88

Üye
meraba arkadaşım ben de yükledim aynen dediklerin oldu karışıklık var aynı zamanda csc dediğin dosyayı indirdiğim firmware içinde bulamadım. telefonum corby s3653w. peki yazıları getirmek için olan .csc dosyasını nasıl bulcam?

Sertug1991

Sertug1991

Üye
dostum kurduğun fw nin içinde csc dosyası vardır onu yükle

----------Eklendi @ 18:17:03 ---------- Yazıldı @ 18:16:42 ----------

birde bu samsung monte içindi ama sanırım corby dede yüklenmiş

barbunya88

Üye
kare olarak görüntüleri nasıl değiştirdin csc bende yok nerden bulcaz acaba biraz yardım edebilir misin bu konuda?

----------Eklendi @ 21:00:44 ---------- Yazıldı @ 20:58:41 ----------

keske içinde olsa indirip kurduğum firmware'in içinde yoktu malesef

badday1

Üye
geri düzeltmek istiyorum lütfen yardım acill

Üst Alt