Modifiyeli vanilla 5 ve 8gb uygulama hafızası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
    Konu Sahibi
Modifiyeli vanilla 5 ve 8gb uygulama hafızası
isteyenler 5 veya 8gblık vanillayı flasher ile formatlasın.
Dikkat: format atarken mydocs dahil tüm veriler silinecektir.
Vanillayı yükledikten sonra pr 1.3 sürümünü yüklemeniz lazım.

yalnizkalp21

Üye
hocam icerigi hakkinda bilgi veriimisn ne gibi degisiklikler var?

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
    Konu Sahibi
sadece uygulama hafızası 2gb yerine 5 veya8 gb ta çıkıyor.mydocs azalıyor.

converter2

converter2

Üye
paylaşım için teşekkürler 2ikisinide indiriyorum bulunsun.

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

sekinardi

sekinardi

Üye
güzel program...

NR6630

NR6630

Üye
bana 2 gb şimdilik yeeter gibi hatta biçok şeyi kuruyorum ama halen 1.5 gb boş alanım kalıyor:naughty:

osmanayman

osmanayman

Üye
Nurettin kardeş, ben yeni aldım 2.gün yer kalmadı senin nasıl boş yer kalıyor ya?.. :hmmm Selametle...

sheff_n900

Üye
Şunu 5 ve ya 8 e çıkarmak için vanilla yi, usb ni çıkarmadan pr 1.3 mü yüklüyoruz???

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
    Konu Sahibi
önce vanilla sonra pr1.3 ü bilgisayardan flasher 3.5 ile yükle

xemix

Üye
kardes su vanilla icin ne yazmak lazim flasher her ikisini de bir zahmet yaziver 5 gb 8gb

NR6630

NR6630

Üye
Nurettin kardeş, ben yeni aldım 2.gün yer kalmadı senin nasıl boş yer kalıyor ya?.. :hmmm Selametle...
dostum sende nasıl kalamz ya sen galiba depodaki bütün proları yükledin heralde ozaman:ehe bende pek işey kurmam telfon yavaşlamasın istıyorum mutlaka kurulması gerekenleri kurup başkada bişi kurmuyorum dostum medya onyatıcılarımı internet programlarımı vs vs kurup başkada bişi kurmam bilmediğim proları kurmuyorum şuandada 1.3 gb yer var daha root alanımda:oke:

kaan dean

kaan dean

Üye
nurettinn kardesim bu ne cimrilik yukle bisey olmaz:))))

osmanayman

osmanayman

Üye
dostum sende nasıl kalamz ya sen galiba depodaki bütün proları yükledin heralde ozaman:ehe bende pek işey kurmam telfon yavaşlamasın istıyorum mutlaka kurulması gerekenleri kurup başkada bişi kurmuyorum dostum medya onyatıcılarımı internet programlarımı vs vs kurup başkada bişi kurmam bilmediğim proları kurmuyorum şuandada 1.3 gb yer var daha root alanımda:oke:

Aynen ben de dediklerini yükledim. Codecler media player lar araçlar vs... Fakat Oyun için yeterli yer yok. N95'ten 6600'dan 3-5 mb lık oyunlara alışmıştık. Burdaki oyunlar ortalama 70-80 mb (en aşağı). Ben de bütün oyunları oynamasam da yüklü olsum istiyorum. Huyum kurusun pc de o şekilde. Pc'de de 3 gb yer kaldı 1-2 tb hdd almam lazım. :) Bu arada root 144 mb kaldı. Selametle...:oke:

NR6630

NR6630

Üye
:ehe:ehe en cimriniz demmekki benmiyim ne kaan dean nın da tabiriyle..:d: f.osman_sx1 sende betermişsin varya nasılda kurdun okadar şeyi hiç yer kalmamış sende 144 mb kalmış sadece:naughty: ama kullanamsamda olsun mantığı valla bendede var ha

osmanayman

osmanayman

Üye
Aynen... :naughty:

tankutarda

Üye
bunu yükledikten sonrs androidi yükleyemiyorum sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

mert_1047

mert_1047

Üye
cihazı alalı cumadan bu yana 5 gün oldu uygulama hafızası 0:S doldu (Webos oyunları sağolsun hepsi dehşet paylaşanların ellerine sağlık:)yeni oyun pro deneyemiyorum bunu nasıl flashlayacağız yardımcı olmanız mümkünmü ? çünkü talk maemodaki flashlama linkinin anlatıldığı link uçmuş hal böyle olunca anlatım yok piyasada Yardımcı

Olursanız Sevinirim Selamlar...

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
32 gb telefon hafizasi bende 27 gozukuyo, bu kalan 5 gb nerede uygulama 2 olsa kalani?

mert_1047

mert_1047

Üye
Ellerinize sağlık dosyayı paylaştığınız için teşekkürler cihazı flaşladım imdi uygulama hafızası 8gb oldu yapacak olan arkadaşlar bu linkten emmc bölümüne baksınlar verecekleri komutu öğrenirler birde dikkatimi çeken husus rootfs i flaşlayacakken yani combined pr 1.3 atacakken bu laştan sonra cihazı komple kapatın gene u tuşuna basarak usbye bağlayın onu flaşlayın yoksa olmuyor ilgili link

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt