Orj.TrailBlazer [v52-CORE EDIT][5-8-9HS][73,10 RAM][83,2 HAFIZA]

Sponsorlu Bağlantılar

karizma2501

Üye
arkadaşlar bu yazılımda c5 tuş kilidi varmı. 10 gündür kullanıyorum yoktu 2 gün önce tuş kilidi c5 tuş kilidi gibi oldu bu nasıl birşey:allalla:

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
arkadaşlar bu yazılımda c5 tuş kilidi varmı. 10 gündür kullanıyorum yoktu 2 gün önce tuş kilidi c5 tuş kilidi gibi oldu bu nasıl birşey:allalla:

c5 tuş kilidi falan yok fw editörle uğraşmadıysan da olması imkansız

karizma2501

Üye

c5 tuş kilidi falan yok fw editörle uğraşmadıysan da olması imkansız

Evet uğraştımda sadece 4 sıra klavye yaptım birde açılış kapanışı değiştirdim başlada birşey yapmadım. Nasıl olduda tuş kilidi değişti elimde öyle bir dosya yok attığım dosyalardan birinde varmıştır ozaman:ehe

freddy__51

freddy__51

Üye
ustam benim bi sorunum var v52.0.101 in üstüne kuramıyorum bana biyardım et allah rızası için çıldıracam pooling phonede kalıyo pheonix de denedim ondada olmadı yardımlarını bekliyom

freddy__51

freddy__51

Üye
ya hocam bana bi yardım edin ne olur v52.0.101 den v52.0.007 ya geçemiyom deli olacam geçemdiğim içinde bu cfg yi kuramıyom ismini değiştirip denedim yine aynı

bjkcarsi54

Üye
ya bende kuramadım gitti kuruyorum normal orjinal cfw çıkıyor hep euro2 türkey black i seciyorum ama yok olmuyor anlamadım gitti :S :S biri yardımcı olabilirmi????????

sideffect333

sideffect333

Üye
    Konu Sahibi
Selam arkadaşlar.

Artık Nokia kullanmadığım için konuya ara ara bakıyorum.

* Yazılımda Slide to Unlock olayı yoktur, yeni yöntemler geliştirilmiş olupta yapılıyor mu bilmiyorum. pnht'nin sitesinden takip edebilirsiniz...

@freddy__51;

Arkadaşın üstte verdiği linkten ne yapıldığına baktım. İşlem oldukça basit aslında. Sadece orj. firmware yüklenip, sisteme açıldıktan sonra indirdiğiniz firmware'deki dosya ismini değiştirip aynı gerekli yere kopyalıyorsunuz. Adımlarınızı kontrol edin.

Kolay gelsin...

mustafa

mustafa

Üye
edit. gereksiz mesaj

alitayyib25

Üye
arkadaşım bunun 4*4 menülü olanı ykmu veya yapabilirmiyiz

memomemo54

memomemo54

Üye
Kardeşim ellerine sağlık bu cfw MÜKKemmel :naughty: yani bildiğimiz ezik v52 alıp very very very very very very very very very very very very very very mükemmel bi hale getirmişşin gibi ben en cok vodafone ev ekranını beğeniyorum cok saol ellerin dert görmesin.:oke:

darkwily

darkwily

Üye
ya benim tlf.da bişey var yada ben cidden bu cfw atmayı beceremedim her denememde tlf. açılmıyor. konuda belirttiğin herşeyi yapıyorum fakat açılmıyor. ve ben deLirmiş durumdayım tLf. eLimde kaLdı aciL yardım edersen sevinirim yada biLen bi ark. varsa yardım etsi lütfen!..:vur şimdiden teşekkürler.

darkwily

darkwily

Üye
ne yaptığını sıralar mısın
tabi sıraLim orj. 52.0.007 yi indirdim ve orada beLirttiğin konuma kopyaLadım ve buradan indirdiğim ortak dosyaLar ve versiyonuda kurdum sonrasında fLahsLama işLemine geçtim use ini yi seçip sonrasında hepsi yeşiL oLdu fakat fLash işLeminin bitiminde tLf. Pooling moduna geçeceği sırada tLf. ekranı çizgi çizgi bikaç kere oLuyor ve kapanıyor bunu yapamadığı için jaf hata veriyor. indirdiğim 52.0.007'yide deneyeyim dedim fakat gene aynı sorunLa karşıLaştım şöyLe bi durum var 52.0.101'de bu sıkıntı oLmuyordu tLf. şuan yatıyor ve bende eski püskü bi tLf.La idare ediyorum.

mustafa

mustafa

Üye
tabi sıraLim orj. 52.0.007 yi indirdim ve orada beLirttiğin konuma kopyaLadım ve buradan indirdiğim ortak dosyaLar ve versiyonuda kurdum sonrasında fLahsLama işLemine geçtim use ini yi seçip sonrasında hepsi yeşiL oLdu fakat fLash işLeminin bitiminde tLf. Pooling moduna geçeceği sırada tLf. ekranı çizgi çizgi bikaç kere oLuyor ve kapanıyor bunu yapamadığı için jaf hata veriyor. indirdiğim 52.0.007'yide deneyeyim dedim fakat gene aynı sorunLa karşıLaştım şöyLe bi durum var 52.0.101'de bu sıkıntı oLmuyordu tLf. şuan yatıyor ve bende eski püskü bi tLf.La idare ediyorum.

telefonuna 52.0.101 yüklemişsin tabiki de sıkıntı yaşarsın. 52.0.007 ye dönme yöntemleri diye konular var sitede onlara bak bakalım ben 007 den yukarısını yüklemediğim için nasıl bir yöntem kullanıyorlar bilmiyorum okumadım da.

dogan64

Üye
arkadaşım 101 kurulu isede oluyor bende yanlışlıkla 101 i yükledim ama yinede Orj.TrailBlazer i kurabiliyorum öncelikle kotukoylu nün elegent 101 yazılımını kur sonrada sadece Orj.TrailBlazer in rofs2 dosyaınınn 52.0.007 yazankısmını yani 007 yazanyeri 101 yap ve kurmuş oldugun eledent in rofs2 dosyasını sil ve Orj.TrailBlazer in rofs2 dosyasınıa kopyala ve flaşla işlem tamamdır ben bu yöntemle kullanabiliyorum.

darkwily

darkwily

Üye
saoLun ark.Lar ama sanırım benim tLf. nanay oLdu servise götürdüm oda orj. yazıLımı yükLeyemedi şimdide nokia geneL merkezde ki servise gidiyor. :D

freddy__51

freddy__51

Üye
hocam açılış kapanış animasyonunu nerden bulabilirim

Üst Alt