[MOD] Sms'e Sembol Ekleme

• 20 Nisan 2011
  • 5972 Okunma
  • 20 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >

"avkon.r05" in "C:\resource"

Bu dosyayi rofs2 ye atın ve ismini avkon.r14 olara değiştirin
    Tekrardan cfw kurmak istemiyorsanız gene ismini avkon.r14 olarak değiştirin ve c:\resource nin içine atin ve More symbols.rmp yi patches'in içine atın

Download:
    http://www.multiupload.com/V2ZPJS451K

Not: Denenmedi

Yazan: Quantanium
    kenan214 ve -efşan bunu beğendi.
  2. Teşekkürler..

3. Peki karşıya bu simgeler gidiyor mu acaba? :hmmm

4. Aynısını sorucaktım

5. denemeye deger

6. resource nin içine atılamaz hatası veriyo ?

7. Mesajlar karşıya böyle gitmiyor :D sevgilime kalp gönderdim bune lan çarpı işaretli bişi geldi bana dedi mor oldum :D

Resource nin içine kopyalamak için apply 4all patch aktif olmali :D

8. Çok saol valla evet şmdi kopyalandı :D sevglinin telefonundan kaynaklanma ihtmali olabilrmi ?

9. Yok ondada 5800 var ama orjinal v52.0.007 kurulu :D

10. salla ozaman zaten kafayı yicem . Attım resource rompatcherdada aktif yaptm more sembolü tık yok

11. O yöntem ile olmayabilir ama rofs2nin içine atınca oluyor sanırım :D

12. Popup bildirimlerindeki yazıların ispanyolcaya dönmesine razı olan yüklesin:ehe:naughty:

13. teşekkürler

14. daha hiç nokia editorle rof2 açmadm :S yeni yeni yapmaya çalişcam onuda teşekkürler bilgler için :D

15. saolasın arkadaşım

16. Gönderdiğiniz Sembollerin Karşı Tarafta Görünmesi İçin Aynı Sembollerin Karşı Tarafta da Yüklü Olması Gerekir...

17. bende n 82 var ben nasıl yapacam :) daha önce hiç sistem modifikasyonu yapmayan biri olarak . :D şu sembolleri kullanmak istiyorumm :/

18. Bunu kullanmadım ama kotukoylunun fwsinde vardı(smart series) ordakileri atınca gidiyor :)

19. deneyen ve olumlu sonuç alan varmı ? varsa nasıl yaptığını anlatırsa sevinirim :)

20. siyah içi boş ve dolu gülücük her telefonda çıkıyor iphone'da deniyordum sms smile programları.mesaj atarken ekledrdim başka telefonlara gönderince çıkıyordu.

Ekleme;gönderdiğiniz sms semboller siyah ise karşı tarafın telefonunda çıkıyor,çıkmayanları renkli semboller.

Yüklüyor...
14/11/2018 - 16:03