[Mod] Flashsız oturumlardaki mesaj baloncukları değişimi Refresh - FP1 - FP2

Sponsorlu Bağlantılar

okankayci

okankayci

Üye
tamam kardeşim bide bir şey diyecegim ben bu güncellemeyi yaptıktan sonra klavye uygulaması yüklesem olur demi bu hacklı uygulamalarda sertifika hatası vermez demi :)
tek sorunun sertifika sorunuysa sıfırlama bnce modla kardesım :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
tamam kardeşim bide bir şey diyecegim ben bu güncellemeyi yaptıktan sonra klavye uygulaması yüklesem olur demi bu hacklı uygulamalarda sertifika hatası vermez demi :)
evols cfwsi hackli sistemdir sistemi yavaşlatan şeyler temizlenmiş yeni bi sistem gibi düşün unsigned uygulamaları sertifika hatası almadan yükleyebilirsin :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
evols cfwsi hackli sistemdir sistemi yavaşlatan şeyler temizlenmiş yeni bi sistem gibi düşün unsigned uygulamaları sertifika hatası almadan yükleyebilirsin :)

huzurkentli

huzurkentli

Üye
sadece arka plan eklemek için ne yapacaz??resimde kayıyor :D

karabay1905

Üye
Denilenleri aynen yaptım ancak olmadı :/ Hackli Nokia 500, avkon kullanabiliyorum ancak bu olmadı

tarkan1930

tarkan1930

Üye
Mod çok güzel ama c de messaging içinde css yok z de var oraya atsam sıkıntı olurmu (telefon nokia 700 fp2)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Oraya atamazsın orası sadece okunabilir yazılabilir değil zaten amaç o c ye yönlendirme yapıp orda yazmak rom pacherin yamalarının amacı da bu

okankayci

okankayci

Üye
Oraya atamazsın orası sadece okunabilir yazılabilir değil zaten amaç o c ye yönlendirme yapıp orda yazmak rom pacherin yamalarının amacı da bu
zyi bi şekılde yazılabılır yapmak mumkun olamazmı :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Olamaz orası donanım olarak yazılabilir değil aynı cd gibi bir kere yazılır bir daha yazılamaz yazılırsa ancak flash ile cfw yaparsın o sekilnde oraya dosya gönderebilirsin bir sürü teferruat anlayacağın

okankayci

okankayci

Üye
Olamaz orası donanım olarak yazılabilir değil aynı cd gibi bir kere yazılır bir daha yazılamaz yazılırsa ancak flash ile cfw yaparsın o sekilnde oraya dosya gönderebilirsin bir sürü teferruat anlayacağın
orası kırılsa cok ii olur varya :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yıllardır kıran olmadı

tarkan1930

tarkan1930

Üye
Peki C'de css klasörü açma gibi bi imkanımız varmı nasıl yükleyebilirim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
konnuda yazıyor işte hack yapacaksın yamayı kuracaksın sonra c ye bu baloncuklardan birini atacaksın teli kapatıp açacaksın bitti