[MOD] Sms'e Sembol Ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Quantanium

Quantanium

Üye
    Konu Sahibi
[MOD] Sms'e Sembol Ekleme

"avkon.r05" in "C:\resource"

Bu dosyayi rofs2 ye atın ve ismini avkon.r14 olara değiştirin
Tekrardan cfw kurmak istemiyorsanız gene ismini avkon.r14 olarak değiştirin ve c:\resource nin içine atin ve More symbols.rmp yi patches'in içine atın

Download:

Not: Denenmedi

• Beğen
Tepkiler: kenan214 ve -efşan

Kurşun Batarya

Kurşun Batarya

Üye
Teşekkürler..

aswerth

aswerth

Üye
Peki karşıya bu simgeler gidiyor mu acaba? :hmmm

visivo

visivo

Üye
denemeye deger

brkmslk

Üye
resource nin içine atılamaz hatası veriyo ?

Quantanium

Quantanium

Üye
    Konu Sahibi
Mesajlar karşıya böyle gitmiyor :D sevgilime kalp gönderdim bune lan çarpı işaretli bişi geldi bana dedi mor oldum :D

Resource nin içine kopyalamak için apply 4all patch aktif olmali :D

brkmslk

Üye
Çok saol valla evet şmdi kopyalandı :D sevglinin telefonundan kaynaklanma ihtmali olabilrmi ?

Quantanium

Quantanium

Üye
    Konu Sahibi
Yok ondada 5800 var ama orjinal v52.0.007 kurulu :D

brkmslk

Üye
salla ozaman zaten kafayı yicem . Attım resource rompatcherdada aktif yaptm more sembolü tık yok

Quantanium

Quantanium

Üye
    Konu Sahibi
O yöntem ile olmayabilir ama rofs2nin içine atınca oluyor sanırım :D

nereharme

nereharme

Üye
Popup bildirimlerindeki yazıların ispanyolcaya dönmesine razı olan yüklesin:ehe:naughty:

mardok

mardok

Üye
teşekkürler

brkmslk

Üye
daha hiç nokia editorle rof2 açmadm :S yeni yeni yapmaya çalişcam onuda teşekkürler bilgler için :D

-efşan

-efşan

Üye
saolasın arkadaşım

Eyup Mete

Eyup Mete

Üye
Gönderdiğiniz Sembollerin Karşı Tarafta Görünmesi İçin Aynı Sembollerin Karşı Tarafta da Yüklü Olması Gerekir...

wyruss

Üye
bende n 82 var ben nasıl yapacam :) daha önce hiç sistem modifikasyonu yapmayan biri olarak . :D şu sembolleri kullanmak istiyorumm :/

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Bunu kullanmadım ama kotukoylunun fwsinde vardı(smart series) ordakileri atınca gidiyor :)

ThE_kOnT

ThE_kOnT

Üye
deneyen ve olumlu sonuç alan varmı ? varsa nasıl yaptığını anlatırsa sevinirim :)

maxirabit

maxirabit

Üye
siyah içi boş ve dolu gülücük her telefonda çıkıyor iphone'da deniyordum sms smile programları.mesaj atarken ekledrdim başka telefonlara gönderince çıkıyordu.

Ekleme;gönderdiğiniz sms semboller siyah ise karşı tarafın telefonunda çıkıyor,çıkmayanları renkli semboller.

Üst Alt