[Mod] Flashsız oturumlardaki mesaj baloncukları değişimi Refresh - FP1 - FP2

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
o ne demek izin falan :) sadece benim değil bütün içeriklerde dahil bir harf değiştirsen bile bunu paylaşman en doğal haktır maxicepte o senin bu senin olayı yok amaç sadece ve sadece paylaşım yapmak yapanın önemi yok sadece paylaşım

• Beğen
Tepkiler: okankayci

okankayci

okankayci

Üye
o ne demek izin falan :) sadece benim değil bütün içeriklerde dahil bir harf değiştirsen bile bunu paylaşman en doğal haktır maxicepte o senin bu senin olayı yok amaç sadece ve sadece paylaşım yapmak yapanın önemi yok sadece paylaşım
çok sağolun maxicep ailesi :)

• Beğen
Tepkiler: noss_bar

balee

Üye
c6 01 için hangsi indirmem gerekli

okankayci

okankayci

Üye
Kardeşim ben şimdi o refresh indirdim ve neler yapmam gerekiyor tam olarak anlamadım bi yardımcı olsan :)
indir onu cihaz hacklı olmalı Cye at sonra c2z4bin yama.zip indir cye at at Rom Patchera gir (hack yaparken yüklemişsındır) ordan aktıf et sonra istediğin baloncuk temasını resource/messaging/css konumuna at en son teli yenıden baslat yada kullanıyosan görev sonrandırıcıyla mesaj uygulamasını sonlandır bu kadar :)

• Beğen
Tepkiler: balee

balee

Üye
indir onu cihaz hacklı olmalı Cye at sonra c2z4bin yama.zip indir cye at at Rom Patchera gir (hack yaparken yüklemişsındır) ordan aktıf et sonra istediğin baloncuk temasını resource/messaging/css konumuna at en son teli yenıden baslat yada kullanıyosan görev sonrandırıcıyla mesaj uygulamasını sonlandır bu kadar :)
sağol kardeşim :)

• Beğen
ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
ios6 tarzı olarak duzenle dım istersen ekleyebılırsn konuya :)
rardan çıkarınca direk kullanıma hazır mı ? Çok merak ettim doğrusu bi deniycem :)

okankayci

okankayci

Üye
rardan çıkarınca direk kullanıma hazır mı ? Çok merak ettim doğrusu bi deniycem :)
evet hazır rarın içinde iphone klasörü var içindekini cye at teli yenıden baslat tabi oturum modu yuklu olmalı :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
evet hazır rarın içinde iphone klasörü var içindekini cye at teli yenıden baslat tabi oturum modu yuklu olmalı :)
telefonu kapatmaya gerek yok uygulama yöneticileri ne ise yarıyo :) bu arada yeşil çok koyu olmuş bence yinede ellerine sağlık :)

• Beğen
okankayci

okankayci

Üye
telefonu kapatmaya gerek yok uygulama yöneticileri ne ise yarıyo :) bu arada yeşil çok koyu olmuş bence yinede ellerine sağlık :)
renklerı orjinal görüntülerden aldım fakat text renklerını değiştirmeyi bilmedıgım için degıstıremedım :) buda mavısı dene istersen :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
renklerı orjinal görüntülerden aldım fakat text renklerını değiştirmeyi bilmedıgım için degıstıremedım :) buda mavısı dene istersen :)
denerim sonuçta bu zevk meselesi :) hoşuma gitmezse eski haline çevirirm artık teşekkür ederim :)

• Beğen

balee

Üye
ne demek ama onda yuklu uygulamalar kaldırılmıs konuyu incele atmadan önce :)
tamam kardeşim bide bir şey diyecegim ben bu güncellemeyi yaptıktan sonra klavye uygulaması yüklesem olur demi bu hacklı uygulamalarda sertifika hatası vermez demi :)