Mesaj oturumu 2

• 31 Temmuz 2014
  • 1125 Okunma
  • 21 Cevap

1. Mesaj oturumu 2 İndir

Son düzenleme: 31 Temmuz 2014
    asigsasi bunu beğendi.
  2. Paylaşım için :tşk:

3. :rica:

4. bu daha guzel olmus yaptiklarina isim versiyon numarasi versen daha iyi olur

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. bunda evolve oturumunu düzenlemistim istediğin ismi verebilirsin çok önemli değil doğrusu

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. yok hem boyle daha guzel hem daha kolay bulunur

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. :tşk:

8. Rica Ederim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. teşekkür ederim, arka plan modda değilde temada gömülüyse, mevcut temayıda paylaşablirmisn ?

10. Arka plan moddadır dostum

11. şunu denemek istiyorum ama joshlog modu ilk defa okurmuş gibi oldum onu çözdüm ama bu daha karışık geldi :D

12. Dostum karışık hiç birşey yok oldukça basit konudaki adımları aynen yaparsan sıkıntı yasamazsin :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Şu an yaptım çok teşekkür ederim güzel olmuş ben baloncukların renk değişimini okuyordum da kendim yapacakmışım gibi :D sonra baktım konunun sonlarında net cevabı gördüm kolaymış

14. Rica ederim arka planı değiştirmek için dikey yazan resmi değiştirmeniz yeterli :) müsait olduğumda birkaç oturum daha modlamayi düşünüyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
    ringofdie bunu beğendi.
  15. mesaj alırken ve gönderirken kullanılan duygusal ifadeler görünmüyor. Mesajı normal açınca görünüyor sadece. Bunu düzeltmenin bi yolu var mıdır? Çok hoşuma gitti çünkü arka plan ve renk uyumu.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. haftasonu ilgilenebilirim

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. tamam, bekliyorum :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Düzeltebildiniz mi acaba?

iPad ile gönderdi
  19. Kardeşim bilgisayarım bozuk. O yüzden ilgilenemedim şu an en son yaptığım ve telefonumda kullandığım modun resmini istersen özelden atayım beğenirsen bunu gönderebilirim

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Olur.

iPad ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 20:09