mobile-light ve mobile temaları hakkında genel ve tek başlık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BaranASYA

BaranASYA

Üye
Mobil için beğen butonu lütfen arkadaşlar en kısa zamanda .

symbian.forever

symbian.forever

Üye
ozan abi. Beğen butonu getirecek misin ?

mstf_l

mstf_l

Üye
mobil'de bir konunun yanındaki sonuncu sayfa linkine tıklayınca ilk sayfa geliyor

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

Hasan

Üye
yazılarda bi sorun mu var "gğpqy" bunun gibi harflerin altı silinik gözüküyor

Edit: Sorun düzeldi

spy ghost

spy ghost

Üye
ben telefonun default tarayıcısından siteye geliyorum mobil olduğum zaman , fakat sorun şu ki giriş yap yerini göremiyorum acaba neden kaynaklanıyor telefon LG GU285

asigsasi

asigsasi

Üye
mobil site ne alemde bitmedimi hala bekle bekle ağaç olduk ozan bey :D

asigsasi

asigsasi

Üye
nisan ayıda bitiyor mobil tema ne oldu

asigsasi

asigsasi

Üye

çıkış butonunun yerini değiştirme şansımız varmı ne zaman google ye tıklamaya çalışsam devamlı çıkış butonuna basıyorum birbirine çok yakın en alta taşısak daha iyi olmaz mi

marist

marist

Üye
ELLerine SağLık Ozan abi Süper oLmuş. Turkcell ayLık 100 Mb veya Daha az kotaLı İnternet aLanLar için Çok iyi oLdu. Şahsen Ben 2 3 Saat sitede doLaşmama Rağmen En fazLa 1 Mb biLe qitmiyor...

Herkese İyi ForumLar...

spy ghost

spy ghost

Üye
ELLerine SağLık Ozan abi Süper oLmuş. Turkcell ayLık 100 Mb veya Daha az kotaLı İnternet aLanLar için Çok iyi oLdu. Şahsen Ben 2 3 Saat sitede doLaşmama Rağmen En fazLa 1 Mb biLe qitmiyor...

Herkese İyi ForumLar...
bu gece saatlerce takıldım 700 kb harcadı :islik

ua_mustafa_20

Üye
genelde mobil giriyorum. Mobilden teşekkür et butonu yok. Onu istiyorum . Birde mobil e konulara abone olma yeri istiyorum. Örneğin bir konuyu takip ediyorsak biri cevap yazarsa falan bildirim gelsin facebook taki gibi olsun böylece daha hızlı ve aramadan uğraşmadan kendi konumuzu buluruz çok . Kendi konularımıza abone oluruz böylece kırık link yenileme olayı çok daha hızlı olur. Site daha güzel olur. Bi düşünün derim ben :-)

cardanadam

cardanadam

Üye
bende genelde mobil giriyorum önceden en atta online üyeleri görebiliyordum şimdi kaldırılmış sanki tek ben varmışım gibi hissediyorum birine özelden mesaj yazacağım zaman hangi konuya mesaj yazmış diye aramaktan gına geldi sırf bu yüzden aktifliğim azaldı forumda bu soruna acil çözüm bulunmasını rica ediyorum

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
ben hergün giriyorum N8'imden :)

pro.engineer

pro.engineer

Üye
arkadaşlar mobil den anket yapılabiliyor mu ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
mobilde girdiğimizde kilitlenen konular üstü çizildiği için gereksiz gibi geliyor bana yani öyle bir izlenim bırakıyor...
Bunun yerine pc deki gibi kilit işareti konulamazmi

asigsasi

asigsasi

Üye
mobilde girdiğimizde kilitlenen konular üstü çizildiği için gereksiz gibi geliyor bana yani öyle bir izlenim bırakıyor...
Bunun yerine pc deki gibi kilit işareti konulamazmi

sana katılıyorum sanki kötü birşey olmuşta çizilmiş
benimde bi sorun var mobile light ta çıkış yapmadığım halde günde 2 veya 3 kez tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum tarayıcım opera mobil

asigsasi

asigsasi

Üye
zaten hiçbir sorduğum soruya cevap alamıyorum birde mobil site ne çıkacak diye sorayım :dry:

cardanadam

cardanadam

Üye

sana katılıyorum sanki kötü birşey olmuşta çizilmiş
benimde bi sorun var mobile light ta çıkış yapmadığım halde günde 2 veya 3 kez tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum tarayıcım opera mobil

eyer sistem temizleme proğramı kullanıyorsan o silmiştir x claner kullan python uygulaması istiyor ama başarılı diyeri kendi tarayıcısındaki arama motorunu bile siliyor uyuz oldum kaç kere yeniden yükledim onun yüzüne güncellemeyi

---------- Eklendi @ 02:47:00 ---------- Yazıldı @ 02:43:33 ----------

zaten hiçbir sorduğum soruya cevap alamıyorum birde mobil site ne çıkacak diye sorayım :dry:

onu bende merakla bekliyorum üye isimleri yeniden koyulsa en alta veya başka bir yere özel mesaj atıcam sitede arayıp duruyorum acaba nereye yazı yazmış diye

spy ghost

spy ghost

Üye
arkadaşlar mobil site hazır değilmi zaten operadan bağlanıyorum mis gibi site olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt