Duyuru Opera Mini Ve Symbian Için Yeni Ultra Light Tema

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
okunmuş veya okunmamış konulari yandaki çizgiden yerine başka bşey yapsanız iyi olmaz mı
mobile light da
birde profil bilgilerine bakınca yarım çıkıyor

burdaki gibi
Aslında yarım çıkmıyor,tam çıkıyor öyle dizayn edilmiş.Yani dmek istediğim kelimler tam olarak okunuyor ama sığmadığı için alta geçilmiş.Sorun düzeltilirse iyi olur gerçekten @Ozan adminim :)Bu arada yardm bölümünü ilk defa gördüm gerçekten çok iyi olmuş @Ozan :pc:

• Beğen
Tepkiler: AHKE
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Birtakım düzenlemeler yapılacak temada. Bilgi vereceğim

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Ozan abi bu özel temada en son mesaj atan yazmıyor onu ayarlarsanız çok minnettar kalırım :)

Emre

Üye
Öncelikle Merhaba.
Neden Mobile Temadan Dosya
ek Yapılmıyor.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Teşekkürler çok iyi..

Uhops

Uhops

Üye
Üst konuları nasıl ayırtediyoruz?

umitgul18

umitgul18

Üye
Adminim öncelikle şuna bir açıklık getirelim opera mini de kasma sorunu yoktu temasında sıkıntı vardı (benim telefonumda öyleydi) opera mobile de çok kasıyordu. Bu yeni tema hızlı ama açık konuşayım tasarım berbat. Opera mobile kastığı için fazla aktiflik göstermedim, göstermek istemedim. Vbulletin varken daha fazla giriyordum. Şimdiki çok iyi tema ama kasıyor tabletim bozuk olmasaydı sürekli girerdim. Bu siteye kolayca, beğenerek girmek bizim de hakkımız. Bari özel temanın tasarımını güzelleştirseniz.

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç. ve asigsasi
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Gereken özen gösterilecek arkadaşlar bu konuda da, mobil tasarımı daha güzel ve baştan yenilemeyi düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: phasan, umitgul18 ve arslanla
Jan

Jan

Üye
Link nerde :)

Jan

Jan

Üye
:) hemende yuttun biliyodum zaten :Pp

baran1546

Üye
hiç hoş olmadı bu tema aradığımı bulamaz oldum eskisi daha güzel ve basitti kullanım olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...