mobile-light ve mobile temaları hakkında genel ve tek başlık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
mobile-light ve mobile temaları hakkında genel ve tek başlık
Mobile temasını dün gece modern browser a sahip tüm tarayıcılarda çalışması için ve feedback leri görmek istedik ancak mobile temasını mobil cihazı ve internetinde kota sorunu olmayanlar oldukça beğendiği gibi, daha fazla kişi ise beğenmedi. Bunun nedenleri basında, internet kota sorunu, mobile sitenin daha görsel olmasından dolayı mevcut olan yavaşlık ve telefonları kasma gibi şikayetler geldi. O yüzden mobile temasını maxicep üyelerinin efektif kullanamayacaklarını düşünerek şu an itibari ile kaldırdım

mobile-light temasında ise, birtakım güncellemeler oldu, mesajı sikayet etmek gibi. mobile-light temasını şu an tüm mobil cihazlardan girenler direkt olarak görecektir.

Mobile-light temasına artık geliştirme düşünmüyoruz zira daha önce forumu takip edenlere açıkladığım üzere, maxicep.com apayrı ve mevcut yazılımdan bağımsız mobil website geliştirme aşamasında. Daha önceki açıklamalarımda bitiş süresi olarak 1 ay vermiş olsam da, yazılımsal yapıda sonradan tercih ettigimiz degisiklikten dolayı yazılım geliştirme ekibiyle bunu ortalama 2 ay olarak belirledik. Yani Nisan ayında apayrı ve tüm isteklerinizin zamanla not edilip içerildiği bir mobil website deneyimine sahip olacaksınız.

Mobil yapılarla ilgili bu tek baslık, ayrı ayrı baslık açarak sikayet/öneri veya dileklerinizi dile getirmeyiniz, kirlilik oluyor

Saygılar

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, İncİnat, Reşwan ve 2 diğerleri

'h716043'

'h716043'

Üye
teşekkürler

mstf_l

mstf_l

Üye
o zaman su anlık sadece begen butonumuz eksik kaldı o da herhalde yeni geliştirilen sürümde olur.

Teşekkürler

----------Eklendi @ 14:32:17 ---------- Yazıldı @ 14:30:05 ----------

bir de öbür konuda söyledigim gibi yeni mesajlarda gereksi mesajlar ve oyun-sohbet bölümleri de gözüküyor

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Harika oldu bu ...
Verem etmişti vallahi beni ...:ehe

Teşekkürler Ozancım . Hayırlı olsun forumumuz adına ...:oke:

mstf_l

mstf_l

Üye
ah bi de begen butonu olsa :ehe :kop2:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
çok teşekkürler. Evet tek eksik beğen seçeneği oda oldunu müthiş olur.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Beğen sistemi forum yazılımıyla çalışsa da ondan bağımsız bir işleve sahip o yüzden beğen linkini koyamıyoruz daha önce de açıklamıştım. Ancak evet yeni yapılan apayrı mobil website de beğen sistemi olacak.

Ayrıca mobile-light - yeni mesajlar linkine gereksiz mesajlar ve oyun bölümlerinin mesajlarının gelmesi engellendi

Saygılar

mstf_l

mstf_l

Üye
evet şimdi kontrol ettim düzelmiş

Teşekkürler

----------Eklendi @ 14:48:28 ---------- Yazıldı @ 14:47:54 ----------

anasayfadaki online listesi hep öylemi kalacak

Mert045

Mert045

Üye
Böyle çok güzel oldu bide alıntı yapınca bildirim gelse ve bildirimler mobile-light ta görünse süper olur

Teşekkürler.

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
bunu secenek halinde yapamazmisiniz ? isteyen suanki temayi isteyende bu bi onceki temayi kullansin cok hosuma gitmisti :(

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
valla herşey süper olmuş :)

tempestshine

tempestshine

Üye
Güzel olmuş =)

anılbaran

anılbaran

Üye
olsun yinede :tşk: nisan ayını bekliyoruz :)

'h716043'

'h716043'

Üye
new pm düzeltilmiş "yeni pm var" olmuş hoş olmuş bide şikayet butonu çok uzundu "şikayet et" olmuş oda hoş olmuş ayrıca logo da güzel olmuş bi tek beğen kalmış onuda izah etmişsiniz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
harika oldu harika . Forum adına hayırlı olsun . ;)

----------Eklendi @ 17:36:00 ---------- Yazıldı @ 17:31:23 ----------

symbian bölümünü göremedim bu arada . N8 için . . .

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Elinize sağlık güzel olmuş :oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
smiley yapıyorum , ama çıkmıyor mobilde . Aynı sorunu yaşayan var mı arkadaşlar ?

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
harika oldu harika . Forum adına hayırlı olsun . ;)

----------Eklendi @ 17:36:00 ---------- Yazıldı @ 17:31:23 ----------

symbian bölümünü göremedim bu arada . N8 için . . .
Symbian bölümü görünür olmalı çünkü mobil sürüm bölümlerin kısıtlanabilmesiyle alakasız yapıda, web de neyse o görünür.

Hasan

Üye
:tşk: süper olmuş ama anket açma eklense daha iyi olur:oke:

OğuzcanAbi

Üye
bilgisayar görünümünde mavi tema e zaman gelecek ? anasayfadaki gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt