mobile-light ve mobile temaları hakkında genel ve tek başlık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mstf_l

mstf_l

Üye
ansayfada eskiden online listesi olurda o tekrar olsa daha iyi olmaz mı fazla zorlamaz zaten o telefonları

mstf_l

mstf_l

Üye
kimse mi cevap vermez :D

'h716043'

'h716043'

Üye
tamam en kısa zamanda eklenecektir

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
ansayfada eskiden online listesi olurda o tekrar olsa daha iyi olmaz mı fazla zorlamaz zaten o telefonları
Arkadaslar simdilik gerçekten mevcut mobil yapıya hiç el sürmek istemiyoruz zira mobil websitemiz tamamen mevcut yazılımdan bagımsız olarak tasarlanmakta ...

asigsasi

asigsasi

Üye
ana sayfanın bi resmini koysanız :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaşlar site yönetimini bu kadar sıkboğaz etmeyelım sonuçta yönetici arkadaşlar siteden daha iyi verim almamız için ellerınden geleni yapıyor ve yapacaklardır.

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
şikayet et butonu ve profil ayarları gerçekten çok güzel olmuş. Artık mobilden avatar ve imza değiştirmek için masaüstü görünümüne geçmem gerekmeyecek. Onun dışında mesaj ayarlarını geliştirirseniz harika olur. Renkli ve daha kaliteli paylaşımlar paylaşılır.

mstf_l

mstf_l

Üye
şikayet et butonu ve profil ayarları gerçekten çok güzel olmuş. Artık mobilden avatar ve imza değiştirmek için masaüstü görünümüne geçmem gerekmeyecek. Onun dışında mesaj ayarlarını geliştirirseniz harika olur. Renkli ve daha kaliteli paylaşımlar paylaşılır.

Önceden de avatar ve imza değiştirilebiliyordu.
Ayrıca bilen blr kişi gayet iyi paylaşımlar mümkün konularıma bakarsanız hepsinl mobilden yapıyorum ben

SHS

SHS

Üye
Allah aşkına yukarıda ANASAYFA yerine PORTAL yazsın yanlışlıkla tıklamaktan bıktım

Hasan

Üye

Önceden de avatar ve imza değiştirilebiliyordu.
Ayrıca bilen blr kişi gayet iyi paylaşımlar mümkün konularıma bakarsanız hepsinl mobilden yapıyorum ben

Aynen ben de zorunlu olarak mobilden paylaşım yapıyorum konularima bakarsanız görürsünüz:oke:

viktoreznov

viktoreznov

Üye
arkadaşlar bu mobil sürüme bir şeyler oldu bu günlerde. Pek düzensiz ve çoğu smileyler görünmüyor.

Hasan

Üye
hangi tarayıcıyı kullanıyorsun

• Beğen
Tepkiler: viktoreznov
viktoreznov

viktoreznov

Üye
opera

Hasan

Üye
tek sütun görünümünü kapat sayfayı yenile

viktoreznov

viktoreznov

Üye
tek sütun görünümü nasıl kapatılıyor

Hasan

Üye
single column view yazar onu kapat opera mobile da ise cep görünümünü kapat

• Beğen
Tepkiler: viktoreznov
symbian.forever

symbian.forever

Üye
mobil için beğen butonu istiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt