Haber Microsoft Lumia 550 Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Ucuz olmayacaksa gereksiz ürün bence

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
1ghz Snapdragon 210, 1GB RAM, 8GB depolama, hızlı şarj ve 5" 720p ekran. 600-700 lira civarında fiyatı olur herhalde.

Telefon tam bit bütçe telefonu. Yani çoğu gelişmekte olan ülkelerde en çok satan 100$/100€ bandında bir fiyata sahip. Bana garip gelen düşük bütçeye sahip tüketiciler için üretilen bu telefon en çok tepkiyi ve eleştiriyi yine bu kesimden alıyor. Demekki ülkemizde para soru değil herkes en az bin lirayı telefona verecek zenginliğe ulaşmış.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386, kamil5028347, kaygisiz43 ve 1 kişi daha
phasan

phasan

Üye
1ghz Snapdragon 210, 1GB RAM, 8GB depolama, hızlı şarj ve 5" 720p ekran. 600-700 lira civarında fiyatı olur herhalde.

Telefon tam bit bütçe telefonu. Yani çoğu gelişmekte olan ülkelerde en çok satan 100$/100€ bandında bir fiyata sahip. Bana garip gelen düşük bütçeye sahip tüketiciler için üretilen bu telefon en çok tepkiyi ve eleştiriyi yine bu kesimden alıyor. Demekki ülkemizde para soru değil herkes en az bin lirayı telefona verecek zenginliğe ulaşmış.
herkes artık donanım iyi olsun parası sorun olmaz diyor

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Lumia 550

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Abi alt kısımlar niye bu kadar boş ya vallahide hoş gözükmüyor

bozokluht

bozokluht

Üye

Zenginlikten ziyade verdiği paranın hakkını istiyor insanlar ve gayet de haklılar. Piyasa da 600 lira bandında S410'lu GM 4g Veya bi raz daha üstünde S615'li T60 gibi telefonlar dururken 600-700 lirayı S210'lu bi telefona vermek istememeleri gayet doğal. 450 lira üstü bi fiyatla çıkarsa bütçe dostu olmaktan çıkar bana göre.

Zamaninda 520 veya 525 in çok satmasının nedeni de buydu. O fiyat bandında alınabilecek nerdeyse en iyi donanıma sahipti.
Bu arada 139$ dan satışa çıkmış . Yukarıda yazdığım 450 lira işi biraz hayal o yüzden.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Evet cihaz şimdilik sadece Avrupa ülkelerinde satışa çıktı fakat teknik özellikleri biraz değişik. Ekran 5 inç yerine 4.7 inç ve batarya da 1920mAh yerine 2.100’mAh olmuş.

Üst Alt