Haber Apple'ın 7 Eylül etkinliğini canlı izleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Apple'ın 7 Eylül etkinliğini canlı izleyin

Apple, bir kaç gün sonra yeni bir etkinlik ile karşımıza gelecek. Özellikle teknoloji meraklıları tarafından büyük bir merakla beklenen bu yeni etkinlik 7 Eylül tarihinde Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirilecek ve firma büyük merakla beklenen yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus adındaki akıllı telefon modelleri yanı sıra bazı yeni cihazlarını da gün yüzüne çıkartacak.

Apple, etkinliklerini canlı olarak, tüm dünyadaki Apple fanlarına sunarken, 7 Eylül etkinliği de canlı olarak izlenebilecek. Apple, HTTP Live Streaming (HLS) teknolojisi ile canlı yayını sunacak.

Bu yayını iOS 7.0 ya da daha üstü işletim sistemine sahip iPhone / iPad ve iPod Touch sahipleri Safari internet tarayıcısı üzerinden canlı olarak izleyebilecek.

Ayrıca OS X v10.8.5 ya da üstü işletim sistemine sahip Mac modellerinde Safari 6.0.5 ya da daha üstü sürüm üzerinden, PC'de ise Windows 10 işletim sistemi ile Microsoft Edge üzerinden, Apple TV (yazılım olarak 6.2 ya da daha üstünde çalışan 2. ya da 3. nesil), Apple TV 4. nesil üzerinden izlenebilecek.

Apple'ın yeni akıllı telefonları firmanın geliştirdiği A10 yonga setinden güç alacak. Bu yeni yonga setinin 2.34Ghz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci içereceği kaydedilmekte. İddialara göre iPhone 7, 2GB sistem belleği ve 1.960mAh batarya, iPhone 7 Plus ise 3GB sistem belleği ve 2.910mAh batarya ile sunulacak.

iPhone 7 Plus, çift arka kamera içerirken, ayrıca her iki modelde de 3.5mm ses çıkışının yer almayacağı ifade ediliyor.

Apple'ın 7 Eylül etkinliğini canlı izleyin

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Bluetooth ile şarj gider denmesine müsade etmeden kulaklık girişini kaldırmışlar kablo derdi kalkamış. Acaba ben mi yanlış anladım tamamen giriş iptal mi yoksa daha küçük bi kulaklık girişi mi sunacaklar

furyzer0

furyzer0

Üye
Bluetooth ile şarj gider denmesine müsade etmeden kulaklık girişini kaldırmışlar kablo derdi kalkamış. Acaba ben mi yanlış anladım tamamen giriş iptal mi yoksa daha küçük bi kulaklık girişi mi sunacaklar
Giriş yok. Onun yerine şarj girişinden bağlanacak. Şarjdayken müzik dinlenemeyecek yani.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Şarjda pek müzik dinlemem ama yinende kötü yapmışlar. En iyisi kablosuz şarjı hızlandırsınlar tamamen girişsiz olsun:D

furyzer0

furyzer0

Üye
Şarjda pek müzik dinlemem ama yinende kötü yapmışlar. En iyisi kablosuz şarjı hızlandırsınlar tamamen girişsiz olsun:D
Iphone'da kablosuz şarj yok diye biliyorum ben.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
siz de maxicep adminleri olarak canlı çevirin türkçeye youtube veya twich gibi yerlerden canlı yayın yapın güzel fikir değil mi ?

Üst Alt