Haber Microsoft Lumia 550 Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
925 de bir kaç hafta sanal tuş deneyimi yaşayayım dedim gerçekten berbat bir şey neden kullanıyorlar bunu anlamıyorum kapasitif tuşlar daha güzel

• Beğen
Tepkiler: oznkrts, OnurYurdakul ve Esendağlı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
925 de bir kaç hafta sanal tuş deneyimi yaşayayım dedim gerçekten berbat bir şey neden kullanıyorlar bunu anlamıyorum kapasitif tuşlar daha güzel
Ben senin gibi deneyim bile yaşamadım ama ,yine de hiç mi hiç sevemedim:)

Aybars1979

Aybars1979

Üye
malkiyetten kaçmak için başka bir nedeni yok.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
Esendağlı

Esendağlı

Üye
malkiyetten kaçmak için başka bir nedeni yok.
Ben telefonda hiç oyun oynamadım o yüzden bilmiyorum ama, bu sanal tuşun oyunda işe yaradığını söylüyordu bazıları yanılmıyorsam.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Ben telefonda hiç oyun oynamadım o yüzden bilmiyorum ama, bu sanal tuşun oyunda işe yaradığını söylüyordu bazıları yanılmıyorsam.
valla bende lg g2 var sanal tuşlu (daha doğrusu hanımda) arasıra oyunda oynuyorum ama sanl tuşların nasıl bi işe yaradığı hakkında hiçbir fikir gelmiyor aklıma.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Oyun açınca sanal tuşlar gizleniyor başka bir olayı yok belki yanlışlıkla tuşa dokunma derdinden kurtulunulmuş olabilir.

Rygebin

Rygebin

Üye
Beğenmedim :ehe :ehe

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Çöp bence lumia 625 ile arasında sadece ram ve çözünürlük farkı var.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
925 de sanal tuşu nasıl deniyorsun anlamadım :D

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ha bi bu eksikti. Oda geldi tam oldu!! Resmen çöp desem bana katılan çok kişi çıkar. Micropsoft sinirlerimizle oynamak için elinden geleni ardına koymuyor !!!

• Beğen
Tepkiler: oznkrts, Rock Ve Roll ve OnurYurdakul
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Ha bi bu eksikti. Oda geldi tam oldu!! Resmen çöp desem bana katılan çok kişi çıkar. Micropsoft sinirlerimizle oynamak için elinden geleni ardına koymuyor !!!
630 tasarımlı bir cihazsa katılıyorum ama eski lumia tasarımlı ise bi gideri olur

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Her malın bir alıcısı çıkar,bu şekilde birbirinden çok az farkı olan cihazları ,diğer markalarda piyasaya sürüyor zaman zaman.

• Beğen
Tepkiler: technogamer2345
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1.2 ön , 5mp arka kameraya benim kedi bile poz vermez!
Biz orta ve üst seviye telefon beklerken bu cihaz afedersin ama resmen kullanıcılar ile dalga geçmekten öteye geçmez.

Her malın bir alıcısı çıkar,bu şekilde birbirinden çok az farkı olan cihazları ,diğer markalarda piyasaya sürüyor zaman zaman.

ferit.61

ferit.61

Üye
Microsoft oyuncak firması mi acaba ?
Yada çevreye duyarlı bir firma bence. Elinde ne kadar çer çöp fazladan kalmış malzeme varsa toplayıp telefon diye çıkartıyor. Bu sebeple tebrik etmek lazım.
Gerçekten tarafsız olarak sorarım.
Şimdi bu telefonun çıkması çok mu gerekli idi ?
Resmen milletle dalga geçiyorlar. Zaten alt segment telefonların var daha ne.
Yazık. Hala adam olacak sistem diye beklenirken bunlar cep telefonu çıkarsın sürekli. Her çıkardığı deli gibi milyonlarca satıyor. Tüm dünya bunların çıkaracağı telefonları bekliyorya.
Derdim mevzu çıkarmak degil. Uzun zamandır Lumia kullanmasamda WP bölümünü de okurum ara ara. Beni Nokia dan kopartan bu Microsoft oldu. Bu sebeple uyuz oluyorum bu firmaya böyle hatalı işlere devam ettiğinden.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

- Corning Gorilla Glass 3 ile 5 inç HD ekran
- Qualcomm Snapdragon 1 Ghz 4 çekirdeli işlemci (muhtemelen 210 olacak)
- 5 MP otofokuslu ve flaşlı arka kamera
- 2 MP ön kamera
- 1 GB RAM + 8 GB dahili depolama + 128 GB'a kadar hafıza kartı desteği
- Hızlı şarj cihazı ile 1905 mAh pil

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386
Krnl386

Krnl386

Üye
Fena değil, ama kafam işlemciye takıldı. Çok mu eski bu işlemci? Nedir/Ne değildir ..?

technogamer2345

Üye
Yine her zamanki gibi Microsoft'a laf sokmak icin telefonun ekranina,klavyenizin tuslarina yapismissiniz. :)

Üst Alt