İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
Yapı 14393.5'in Lumia 920 üzerinde de son derece iyi çalıştığı söyleniyor.

Hımmm, peki hangi model olarak gösterilmiş ? Acaba 820'de güzel çalışır mı ? Sonuçta hemen hemen aynı donanımı taşıyorlar ...

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

serinaga

serinaga

Üye
Öyleyse bize düşen bu yapıyı yüklemenin en kolay yollarını bulup denemek. :)

Emekli Amiral Lumia 920.

Aynen öyle, Bay H'nin açtığı bir konu vardı, o geçerli mi acaba halen ?

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

endera

Üye

Sent from my iPhone using Tapatalk

endera

Üye
Kodi yazınca bunlar cıkıyor

furyzer0

furyzer0

Üye

endera

Üye
Hayır, telefona kodi kurmak istiyorum

furyzer0

furyzer0

Üye
Hayır, telefona kodi kurmak istiyorum

Sen video oynatıcı olan kodiden mi bahsediyorsun o mevcut değil evrensel olarak baktım ancak yok. Ben kodi cihazını kontrol eden uygulama istedin kusura bakma.
Video oynatıcı olarak vlc, acg, cc player umu de harika acg playerın özellikleri iyi cc playerın arayuzu vlc zaten bilirsin

Sent from mTalk using lumia950

endera

Üye
Evrensel kodi diyordum. Her telefonda var bunda niye yok ki?

furyzer0

furyzer0

Üye
Evrensel kodi diyordum. Her telefonda var bunda niye yok ki?

Yapmamışlar ne bileyim geliştiricilere sor. Evrensel uygulamaların güvenlik sebebiyle olan kısıtlamalarından dolayı uğraşmak istememiş olabilirler bilmiyorum.

Sent from mTalk using lumia950

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Bir anlam karmaşası olmuş burada resmen. Hocam senin "kodi"den kastın nedir tam olarak?

endera

Üye
Remote degıl. Bıldıgınız xbmc media playet

skynet

Üye
Geçen hafta telefonu tuşlu bir samsung telefonun şarj aletiyle şarj ettim o günden beri telefonun pilini gece %100 bıraksam bile sabaha bitmeye yakın veya bitmiş oluyor :vur Win10 dan kaynaklıdır diye teli sıfırladım ama fayda etmedi 8.1'e dönüp birde o şekilde deneme yapacaktım ama ms win10 vanalarını tamamen kapattığı için o yöntemide deneyemem :vur

furyzer0

furyzer0

Üye
Evet arkadaşlar çinden sipariş ettiğim usb-c yi hdmi a çeviren kablom geldi bende hemen continuum özelliğini denedim:) Eğer merak eden varsa genel deneyimlerimi anlatabilirim ya da bir uygulamanın nasıl/ne kadar iyi çalıştığını merak ediyorsanız sizin için deniyebilirim.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Evet arkadaşlar çinden sipariş ettiğim usb-c yi hdmi a çeviren kablom geldi bende hemen continuum özelliğini denedim:) Eğer merak eden varsa genel deneyimlerimi anlatabilirim ya da bir uygulamanın nasıl/ne kadar iyi çalıştığını merak ediyorsanız sizin için deniyebilirim.
continuum da max çıkış çözünülüğü varmı kısaca 4k tv tam ekran kullanılabiliyor mu, kullanım sırasında ısınma ne kadar birde

furyzer0

furyzer0

Üye
continuum da max çıkış çözünülüğü varmı kısaca 4k tv tam ekran kullanılabiliyor mu, kullanım sırasında ısınma ne kadar birde
2k diye biliyorum ben.evdeki tv 4k tam ekranda çalıştı herhangi bir sorun olmadı. ayriyeten ısınma var ama normal kullanıma yakın hatta daha az gibi ancak ısınmanın performans düşüşü yapıp yapmadığını bilmiyorum ben hissetmedim önceden miracastla kullanıyordum 0.5 saniye lag vardı ve görüntü kalitesi orta idi şu an muhteşem görüntü veriyor ve tepki suresi normal pc gibi age of empires castlesiege oynamanın tadı da ayrı bir güzel şu dawn of steeli yükleyip denemeyi düşünüyorum keşke gameloft oyunları evrensel olsa gods of rome oynamak efsane olurdu:) onun dışında pencere sistemi gelse çok iyi olur en azından 2 uygulama aynı anda kullanılması gerek aynı zamanda x86 uygulamalarını arm işlemcide çalışan bir çevirme aracı yapsalar bu continuum özelliği efsane olur.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS, suyunsesi ve Esendağlı

skynet

Üye
Benim pilin düşmanı wifi çıktı eğer açık bırakırsam %100 olan pil sabaha kadar bitmiş veya bitmeye yakın oluyor
Anlamadığım olay arka planda çalışan her şeyi kapatıyorum + geri bildirimler içinse temel seçeneği seçili ama yine de pili sömüren bir şey var [emoji53]

• Beğen
Tepkiler: Krnl386

endera

Üye
arkadaşlar win10 sürümüne guncelledım 1511 de ıken turkceydı menu şimdı son guncelleme ile ıngılızce turkce karısımı bişiy oldu... full nasıl turkce yaparız

Üst Alt