Maxthon Cloud Browser for Symbian (Herkes Yardımcı olmalı)

 • 21 Mart 2013
 • 7188 Okunma
 • 83 Cevap

 1. Maxthon & Symbian OS - Device Discussion - Maxthon Community - Powered by Discuz!

  Merhabalar Maxicep ailesi.
  Biz Facebook symbian^3 grubunda maxthon cloud browser'dan symbian sürümü istedik. Yorum atarak orada dikkat çekmeyi başardık. Moderasyon takipte. Eğer mesajlar ile destek alırsak muhtemelen bu browser'a sahip olabileceğiz. Belirttik, symbian'da dahili tarayıcı dahi bozuk diye. Opera'da desteği kesmedik diyor ancak 12.10 çıkalı sene oldu bize hala gelmedi hatta yeni bir browser ile geliyor.

  Maxthon'un ne artısı var diye sorarsanız, Maxthon Cloud browser kullananlar bilir. Onun dışında bir video ile de yardımcı olayım.

  (bu sadece mobile işletim sistemlerinde yapabildikleri)
  Maxthon Cloud Browser - YouTube  Herkes birer mesaj bıraksa bu iş olur arkadaşlar. Haydi hep birlikte! :)


  bu arada belirtmeden edemeyeceğim. Desktop browserlar arasında en yüksek html5 puanına sahip tarayıcı.
   


  Yazan: mert41994
 2. en yüksek html5 puanına sahip browser ve bence en kullanışlı en iyi browser. müthiş özellikeri var.
   
 3. kcr

  kcr
  Videodan anladığım paylaşım ve senkronizasyon özelliğinin gelişmiş olması. Çalışma mantığı Skyfire gibi terminal temelli mi? Nedense bana onu çağrıştırdı. Bunların haricinde mesela Opera'dan bariz ne gibi bir farkı var? Hızı, çok sayıda sekme, ram, flash ve html5 performansı vs. nasıldır, kullanan arkadaşlar yazarsa daha bilgilendirici olur.
   
 4. bıktım operadan orjinal tarayıcıdan çıkar inşallah
   
 5. aynen opera sıktı artık inşallah bütün symbian modellerine yaparlar s60v3/v5/s^3/ video izleyelim artık tarayıcılardan skyfire ve bolt kapandıktan sonra video izleyemez olduk
   
 6. Haydi arkadaşlar bastıralim :) kısa sürede gelen destek gayet iyiydi. 2-3 sayfa daha dolsa muhtemelen ciddi anlamda çalışmalar başlar.
   
 7. millet saçma bi sms güncellemesine 41 mesaj atmışlar tarayıcı diye tuturmuşlar yorum yazan yok
   
 8. kcr

  kcr
  Yazdık bir şeyler bakalım. İnşallah olur...
   
 9. İnşallah çıkar da bir hayra girmiş olurlar.
   
 10. telefondan yazmayı beceremedim
   
 11. yaa arkadaşlar symbian bitti siz halen ne istiyorsunuz onu anlamadım.

  mezarlığa gidip bir fatiha okuyun daha iyi.
   
 12. Gerçekten böyle yorumlara gerek yok. Biz sadece burada yepyeni bir tarayıcı için destek bekliyoruz. Binlerce symbian cihaz var hala piyasada. Kullanılmaya devam ettikçe hiçbir işletim sistemi ölmez. Sağdan soldan gelen havada yorumlara bakıp fikir oluşturmayın kendinizde. Uygulama sıkıntısı dışında symbian'da ne eksik var? İşletim sistemlerini karşılaştırmak için en güzel yol ppsspp. Bir karşılaştırın lütfen. Cihazların donanımlarına da bakarak lütfen.
   
  kcr bunu beğendi.
 13. çıksın isterim :)
   
 14. Çıksın İsterim Çıksın Kim Hangi Firmaysa Yapsın
   
 15. Arkadaşlar bunun için foruma mesaj bırakın lütfen :) talebi onlar bilmedikten sonra bir etkisi yok, eğer talep olursa düşünülür diye belirttiler ki piyasada rakipsiz kapışmak işlerine gelecektir.
   
 16. mobilden nasıl mesaj bırakacağız foruma
   
 17. hesap alınması gerekiyor bir tane zaten login kısmından bulabilirsiniz ardından yorumu rahatça bırakabilirsiniz. Eğer normalde Maxthon kullanıyorsanız onda kullandığınız hesabı forumunda kullanabilirsiniz.
   
 18. kcr

  kcr
  Evet arkadaşlar; adamlar olabilir, yapabiliriz diyorlarsa üşenmeyin, tek cümlelik de olsa bu tarayıcıyı symbian'da görmek istediğinizi yazın.
   
 19. loginden hesaba giriş yapılıyor singin olması lazım forum sayfasında pcden hesab açılıyor galiba oda pc yok olsaydı mesaj bırakırdım
   
 20. facebooktaki grubun ismi tam olarak ne? bende katılayım
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 20:33