Maxthon Cloud Browser for Symbian (Herkes Yardımcı olmalı)

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhangul32

Üye
kardeş şunu yaz ' i am symbian user . we haven't got a browser . please make browser for symbian'

kcr

Üye
kardeş şunu yaz ' i am symbian user . we haven't got a browser . please make browser for symbian'

we haven't got a browser dersen bir tane bile yok demek olur. Sadaka ister gibi:) "Other browsers are not stable and powerful than Maxthon. We want to see Maxthon on Symbian" olabilir.

oguzhangul32

Üye
we haven't got a browser dersen bir tane bile yok demek olur. Sadaka ister gibi:) "Other browsers are not stable and powerful than Maxthon. We want to see Maxthon on Symbian" olabilir.

ahahah :D evet mantıksız oldu :ehe

Kayahan14

Kayahan14

Üye

Sen pro olmuşsun haberimiz yok :)

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi

var ama java telefonlardaki işlemleri yapabiliyor sadece. :/ işte bi opera mobile var o sadece biraz iş görüyor. Bu arada uc browser'ı falan savunanlar var. Nesini savunuyorlar anlamış değilim kullananlar artılarını söyleyebilirmi?

kcr

Üye

Sen pro olmuşsun haberimiz yok :)

Yok artık daha neler:)

var ama java telefonlardaki işlemleri yapabiliyor sadece. :/ işte bi opera mobile var o sadece biraz iş görüyor. Bu arada uc browser'ı falan savunanlar var. Nesini savunuyorlar anlamış değilim kullananlar artılarını söyleyebilirmi?

Bahsettiğin tarayıcılar hız, menüler, sekme seçenekleri ve sistemi yormaması yönüyle tercih ediliyor. Nokia maalesef bunları hâlâ aşamamış gözüküyor. Kendi tarayıcısında bunlarla birlikte en büyük sıkıntı flash ve html5 desteği. Gerçi eskiye göre epey mesafe katedildi ama teknoloji bu, hızına ayak uydurması gerekiyor. Maxthon'da bunlarla birlikte eklentiler gibi bir güzellik de varsa, symbian'a da ikna olurlarsa tarayıcı tartışması büyük ölçüde biter gibime geliyor.

erolustun

Üye
Dear Sir/Madam;
I have been using a Nokia mobile phone with Symbian Belle operating system. I would like to use Maxthon Cloud Browser on my phone and with Symbian Belle OS. Thank you for your interest. Best regards.

• Beğen
Tepkiler: oguzhangul32

oguzhangul32

Üye
Dear Sir/Madam;
I have been using a Nokia mobile phone with Symbian Belle operating system. I would like to use Maxthon Cloud Browser on my phone and with Symbian Belle OS. Thank you for your interest. Best regards.

ahahah kendi ingilizcemi iyi sanırdım . :D adamlar pro olmuş

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
Yok artık daha neler:)

Bahsettiğin tarayıcılar hız, menüler, sekme seçenekleri ve sistemi yormaması yönüyle tercih ediliyor. Nokia maalesef bunları hâlâ aşamamış gözüküyor. Kendi tarayıcısında bunlarla birlikte en büyük sıkıntı flash ve html5 desteği. Gerçi eskiye göre epey mesafe katedildi ama teknoloji bu, hızına ayak uydurması gerekiyor. Maxthon'da bunlarla birlikte eklentiler gibi bir güzellik de varsa, symbian'a da ikna olurlarsa tarayıcı tartışması büyük ölçüde biter gibime geliyor.

Maxthon en azından pc için şu an en yüksek html5 puanına sahip tarayıcı :) yine pc için konuşursam benim bilgisayarımın içi biraz kötü. Online olarak video izletmiyor. Senkronize olmuyor daha doğrusu ses ile görüntü. Maxthon sistemi o kadar az yoruyorki bunu rahatça yapabiliyorum sorun yaşamadan ve sistem yorulmadan :) muhtemelen bu durum mobil sürümlerde de hakimdir. Yazılımciları optimazyon konusunda çok başarılı çünkü.

- - - Eklendi - - -

herkes yorum bıraktı mı arkadaşlar? Henüz dikkat çekemedik ne yazıkki :(

achambo

achambo

Üye
dikkatlerini de çekmek zor iş az kişi var yabancı forumlar fln. Onlara yazan var mı acaba

MaxipmaN

Üye
hard format attım opera bile hızlı cfw var :D

Anil-D

Anil-D

Üye
1 degil bin mesaj atim ne zaman gelcek

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
hiçbir geri dönüşüm alamadık. Adminlerede mesaj atamıyoruz sonuç ne olur diye şu an elimiz kolumuz bağlandı.

leqo35

leqo35

Üye
inş yaparlar maxthon browser i kullanıyorum pc de gerçetekden çok iyi adamlar işi biliyor.acaba chrome ye de başvursakmı arkadaşlar

kcr

Üye
inş yaparlar maxthon browser i kullanıyorum pc de gerçetekden çok iyi adamlar işi biliyor.acaba chrome ye de başvursakmı arkadaşlar

Android'in patronu symbian'a tarayıcı mı yapacak? Hayatta yapmazlar...

leqo35

leqo35

Üye
o da doğru

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
Chrome'dan falan ümit beklemeyin.

- - - Eklendi - - -

http://www.ipetitions.com/petition/maxthon/ buraya dilekçe bırakmış herkes. Ne kadar faydası olur bilemem ama bir zararı olmaz birşey vermeden üye oluyorsunuz isim ve mail adresi sadece.

MaxipmaN

Üye
evols cfw yükleyin opera mobile ve next yükleyin bir de emre.koc un düzenlediği tarayıcıyı gömün sıkılınca seçin kullanın ben böyle idare ediyorum sosyal yüklemeyince telefon uçuyor zaten

Üst Alt