Maxthon Cloud Browser for Symbian (Herkes Yardımcı olmalı)

Sponsorlu Bağlantılar

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
Maxthon Cloud Browser for Symbian (Herkes Yardımcı olmalı)

Merhabalar Maxicep ailesi.
Biz Facebook symbian^3 grubunda maxthon cloud browser'dan symbian sürümü istedik. Yorum atarak orada dikkat çekmeyi başardık. Moderasyon takipte. Eğer mesajlar ile destek alırsak muhtemelen bu browser'a sahip olabileceğiz. Belirttik, symbian'da dahili tarayıcı dahi bozuk diye. Opera'da desteği kesmedik diyor ancak 12.10 çıkalı sene oldu bize hala gelmedi hatta yeni bir browser ile geliyor.

Maxthon'un ne artısı var diye sorarsanız, Maxthon Cloud browser kullananlar bilir. Onun dışında bir video ile de yardımcı olayım.

(bu sadece mobile işletim sistemlerinde yapabildikleri)

Herkes birer mesaj bıraksa bu iş olur arkadaşlar. Haydi hep birlikte! :)

bu arada belirtmeden edemeyeceğim. Desktop browserlar arasında en yüksek html5 puanına sahip tarayıcı.

ahmetdemircim

Üye
en yüksek html5 puanına sahip browser ve bence en kullanışlı en iyi browser. müthiş özellikeri var.

kcr

Üye
Videodan anladığım paylaşım ve senkronizasyon özelliğinin gelişmiş olması. Çalışma mantığı Skyfire gibi terminal temelli mi? Nedense bana onu çağrıştırdı. Bunların haricinde mesela Opera'dan bariz ne gibi bir farkı var? Hızı, çok sayıda sekme, ram, flash ve html5 performansı vs. nasıldır, kullanan arkadaşlar yazarsa daha bilgilendirici olur.

MaxipmaN

Üye
bıktım operadan orjinal tarayıcıdan çıkar inşallah

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
aynen opera sıktı artık inşallah bütün symbian modellerine yaparlar s60v3/v5/s^3/ video izleyelim artık tarayıcılardan skyfire ve bolt kapandıktan sonra video izleyemez olduk

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
Haydi arkadaşlar bastıralim :) kısa sürede gelen destek gayet iyiydi. 2-3 sayfa daha dolsa muhtemelen ciddi anlamda çalışmalar başlar.

MaxipmaN

Üye
millet saçma bi sms güncellemesine 41 mesaj atmışlar tarayıcı diye tuturmuşlar yorum yazan yok

kcr

Üye
Yazdık bir şeyler bakalım. İnşallah olur...

0343434

0343434

Üye
İnşallah çıkar da bir hayra girmiş olurlar.

MaxipmaN

Üye
telefondan yazmayı beceremedim

hizan

hizan

Üye
yaa arkadaşlar symbian bitti siz halen ne istiyorsunuz onu anlamadım.

mezarlığa gidip bir fatiha okuyun daha iyi.

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
yaa arkadaşlar symbian bitti siz halen ne istiyorsunuz onu anlamadım.

mezarlığa gidip bir fatiha okuyun daha iyi.

Gerçekten böyle yorumlara gerek yok. Biz sadece burada yepyeni bir tarayıcı için destek bekliyoruz. Binlerce symbian cihaz var hala piyasada. Kullanılmaya devam ettikçe hiçbir işletim sistemi ölmez. Sağdan soldan gelen havada yorumlara bakıp fikir oluşturmayın kendinizde. Uygulama sıkıntısı dışında symbian'da ne eksik var? İşletim sistemlerini karşılaştırmak için en güzel yol ppsspp. Bir karşılaştırın lütfen. Cihazların donanımlarına da bakarak lütfen.

• Beğen
Tepkiler: kcr
ayran3883

ayran3883

Üye
çıksın isterim :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Çıksın İsterim Çıksın Kim Hangi Firmaysa Yapsın

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bunun için foruma mesaj bırakın lütfen :) talebi onlar bilmedikten sonra bir etkisi yok, eğer talep olursa düşünülür diye belirttiler ki piyasada rakipsiz kapışmak işlerine gelecektir.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
mobilden nasıl mesaj bırakacağız foruma

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
mobilden nasıl mesaj bırakacağız foruma

hesap alınması gerekiyor bir tane zaten login kısmından bulabilirsiniz ardından yorumu rahatça bırakabilirsiniz. Eğer normalde Maxthon kullanıyorsanız onda kullandığınız hesabı forumunda kullanabilirsiniz.

kcr

Üye
Evet arkadaşlar; adamlar olabilir, yapabiliriz diyorlarsa üşenmeyin, tek cümlelik de olsa bu tarayıcıyı symbian'da görmek istediğinizi yazın.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
hesap alınması gerekiyor bir tane zaten login kısmından bulabilirsiniz ardından yorumu rahatça bırakabilirsiniz. Eğer normalde Maxthon kullanıyorsanız onda kullandığınız hesabı forumunda kullanabilirsiniz.

loginden hesaba giriş yapılıyor singin olması lazım forum sayfasında pcden hesab açılıyor galiba oda pc yok olsaydı mesaj bırakırdım

h.ozdemir09

Üye
facebooktaki grubun ismi tam olarak ne? bende katılayım

Üst Alt