Maxthon Cloud Browser for Symbian (Herkes Yardımcı olmalı)

Sponsorlu Bağlantılar

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
bu programın kesin symbiana yapmaları lazım

dejavu178

dejavu178

Üye
ben yorumumu bıraktım, umarım olumlu bir sonuç alırız.

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
facebooktaki grubun ismi tam olarak ne? bende katılayım

Nokia Belle Destek ve Paylaşım Grubu :)
https://www.facebook.com/groups/330214847034241 link sıkıntılı olabilir.

Bu arada yorum bırakan herkese teşekkürler umarım olumlu bir sonuç alacağız.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
mesaj bırakanlar s40 java/s60v3/s60v5/s^3 şeklinde bıraksınlar bütün symbian modelleri yararlansın yaparlarsa bende nete geçince bırakıcam mesaj

achambo

achambo

Üye
ben de bırakırım

ahmetdemircim

Üye
s60v5 ve v3 için de yaparlarsa onunda operadan farkı olmaz. çünkü bu iki işletim sistemini gpu desteği olmadığından imkanları sınırlandırmakta. ayrıca symbianın binlerce değil milyonlarca kullanıcısı var. bildiğim kadarı ile sadece n8 4 milyonda fazla satmıştı

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
s60v5 ve s60v3 kullanıcılarıda çok ona bakarsan ayrıca ne kadar çok kullanıcısı olursa o kadar çok işlerine yarar

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Geneline yansıtarak S^3 kullananlara bu konuyu biraz daha aşılamak lazım.Aranan kan sonuçta.En büyük eksiklerden bir tanesi ve yerine dolduracak browser ise müthiş denilmeyi hakediyor.Üyelik oldukca kolay aktivasyona gerek yok kısa yoldan tez vakit yorumlarını bırakmaları yararımıza olur.Tek bir kişi için çaba gösterilmiyor sonuç hepimizi ele alıyor.Kayıtsız kalmıyalım arkadaşlar.

Yorumlarınızın altına
Symbian Belle / Maxicep bırakmayıda unutmayın.
Varlığımızı ve ilgimizi bilelim.

Pringles

Pringles

Üye
Bende yorum attım bekliyecez artık :(

achambo

achambo

Üye
üye olamadım bir türlü şu doçrulama resmini yazıyorum yazıyorum kabul etmiyo

- - - Eklendi - - -

üye olamadım bir türlü şu doğrulama resmini yazıyorum yazıyorum kabul etmiyo

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
ilerlememizin durumu iyi durumda. Ne kadar fazla farklı kişi buraya yorum bırakırsa bu iş için gereken destek o kadar halledilmiş olur :) bu konuda hassas kimler varsa mümkün olduğunca yardıma çağırmaya çalışalım :) symbian^3 için devrim olabilir tarayıcı adına.

üyelik işlerini bence mümkün olduğunca bilgisayar aracılığı ile yapmaya çalışın :) çünkü mobil siteye açıkçası ben giriş yapamıyorum kendi hesabımla. Problemli olabilir.

achambo

achambo

Üye
ilerlememizin durumu iyi durumda. Ne kadar fazla farklı kişi buraya yorum bırakırsa bu iş için gereken destek o kadar halledilmiş olur :) bu konuda hassas kimler varsa mümkün olduğunca yardıma çağırmaya çalışalım :) symbian^3 için devrim olabilir tarayıcı adına.

üyelik işlerini bence mümkün olduğunca bilgisayar aracılığı ile yapmaya çalışın :) çünkü mobil siteye açıkçası ben giriş yapamıyorum kendi hesabımla. Problemli olabilir.

yarın pc den denerim tekrar aslında yabancı sitelerde de duyurulsa baya katılım olur

kcr

Üye
üye olamadım bir türlü şu doçrulama resmini yazıyorum yazıyorum kabul etmiyo

- - - Eklendi - - -

üye olamadım bir türlü şu doğrulama resmini yazıyorum yazıyorum kabul etmiyo

O kabul etmediği doğrulama resmi değil de soldaki kutucuğa yazman gereken doğru cevap olmasın? İlkinde benim de başıma geldi.

Bu arada yabancı sitelerden bu haberi duyurabileceğimiz site ya da forum hangileri var? Bilenler yazarsa oralardan da katılım muhakkak olacaktır.

Siteye tarayıcının ingilizcesi için scanner yazan arkadaşlar, scanner değil browser yazın, komik oluyor. Mümkünse düzeltin lütfen:)

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
O kabul etmediği doğrulama resmi değil de soldaki kutucuğa yazman gereken doğru cevap olmasın? İlkinde benim de başıma geldi.

Bu arada yabancı sitelerden bu haberi duyurabileceğimiz site ya da forum hangileri var? Bilenler yazarsa oralardan da katılım muhakkak olacaktır.

Siteye tarayıcının ingilizcesi için scanner yazan arkadaşlar, scanner değil browser yazın, komik oluyor. Mümkünse düzeltin lütfen:)

Ingilizcesi gerçekten iyi bir arkadaş varsa bu konuda biraz bize yardımcı olursa olur gibi duruyor. Şahsen benim ingilizce çok başarılı değil derdimi anlatamam diye çekiniyorum. Yoksa bizimde aklımızda, symbian hakkındaki forumlara mümkün olduğunca ulaşmaya çalışıyoruz :)

MaxipmaN

Üye
ben de attım şimdi mobilden olmamıştı

kcr

Üye
Ingilizcesi gerçekten iyi bir arkadaş varsa bu konuda biraz bize yardımcı olursa olur gibi duruyor. Şahsen benim ingilizce çok başarılı değil derdimi anlatamam diye çekiniyorum. Yoksa bizimde aklımızda, symbian hakkındaki forumlara mümkün olduğunca ulaşmaya çalışıyoruz :)

O kadar uzun cümlelere gerek yok aslında. İki üç kelimelik bir cümle bile olur. Yeter ki symbian kullanıcısı olduğu ve uygulamayı symbianda görmek istediği anlaşılsın. Gerisi kalabalık...

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
Bugün denedim hep ama mesajim olmadığı için hiç link atmama izin verilmiyor. Bildiğiniz site varsa sorunda yoksa bu konuda bekletmeyin derim :)

blackcemre

Üye
Bu tarayıcı çıksa çok iyi olur.

Polymath

Polymath

Üye
arkadaşlar ne yazayım ıngılızce. Biriniz yazsında kopyala yapıstır yapıyım :D

kcr

Üye
Doğrudan kendilerine yazdım. Bakalım ne cevap verecekler.

arkadaşlar ne yazayım ıngılızce. Biriniz yazsında kopyala yapıstır yapıyım :D

Uzatmaya gerek yok. Yes, we want Maxthon on Symbian diyebilirsin mesela. Aklına daha güzeli gelen varsa yazsın...

Üst Alt