Maxthon Cloud Browser for Symbian (Herkes Yardımcı olmalı)

Sponsorlu Bağlantılar

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Bu tarayıcıyı bir senedir kullanıyorum bilgisayardada kullanmanızı tavsiye ederim.

muammer/89

Üye
hadi browsercılar göreyim sizi hanginiz daha iyi tarayıcı yapıyor gösterin millete:)

erolustun

Üye
Saka bir yana, opera da olmasa bitmistik

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
acaba başladılar mı çalışmalara?

ByBoNo

ByBoNo

Üye
güzel bişeye bnziyo yapsalar keşke

djwestt

Üye
Ne zaman indiriyoz:aha:

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
çıksın gùzel olur

theruhix

Üye
Arkadaşlar çıksın indirelim demekle olmuyor sürekli yazın arkadaşlarınıza da yazıtın hatta farklı nick açıp öylede yazın

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
konu hot tagı almış durumda Yani en azından bir dikkat çekmiştir diye umuyorum. Ama yetkililerden herhangi bir geri dönüşüm alamadık.

aaeerr

aaeerr

Üye
Umut var mı arkadaşlar ?

theruhix

Üye
Yok gibi :(

adem dost

Üye
yalan palavra bedava ;)

dmatias

Üye
buna benzer bi konuya daha aynı şeyi yazdım arkadaşlar bu işleri bırakın ağırınıza gitmiyo mu ios ve android kullanıcılarının işletim sistemi nedir ondan bile haberi yokken sizlerin bu kadar dişinizi tırnağınızı sıkarak bu kadar çaba göstermeniz her firmanın peşinde koşacak halimiz yok diyosanız ki nokia ya ya büyük bir tepki gösterelim tamam ona varım ama gidip whatsup a face e maxthon a tek tek mesaj atmak nedir ya

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
yalan palavra bedava ;)

ben burada kesin birşeydir diye söylemedim dikkat ederseniz. Isteyen herkesten sadece yardım talep ettim. Kimsenin kaybettiği birşey var mı? Yok. Harcanan süre en fazla 1 dakikadır, onu da saçma sapan nelere harcıyoruz hayatta bir düşünün.

Resmi bir açıklama olmadan net birşey diyemiyorum arkadaşlar, yetkili kimselere mesajda atamıyorum. Kalkıpta şu an olur yada olmaz demem yalan olur. Ancak çok umutlu olmayalım.

PYTHONs

Üye
ne gibi yenilikleri var, alıntı yaparak sayarmıısınız?

hizan

hizan

Üye
arkadaşlar niye anlamamk istemiyorsunuz, symbian resmi olarak dükkanı kapattı.
bu satten sonra geri adım atmaz boşuna kendinizi boş hayallere kaptırmayın.

mert41994

mert41994

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar niye anlamamk istemiyorsunuz, symbian resmi olarak dükkanı kapattı.
bu satten sonra geri adım atmaz boşuna kendinizi boş hayallere kaptırmayın.

bunun symbian şirketi ile alakası yok ki.

Üst Alt