Maxicepten Kimler Geldi Kimler Geçti..? (nostalji)

Sponsorlu Bağlantılar

TonyukuK

TonyukuK

Üye
tekrar selamunaleyküm.. anlıyorumki maxicep uzaklaşılsada kopulamayacak bir yer.. değerini bilin arkadaşlar.. dönmek kolay aslına bakarsanız, şuan Allah'a şükür internetimde var boş vaktimde.. ama bir zamanlar Sony Ericsson'un Nokia karşısındaki tek savunucusu olan ve Sony Ericsson problemlerini öyle veya böyle bir şekilde çözen ben şimdi baktığımda aciz görüyorum kendimi.. diğer arkadaşları bilemem ama ben artık antika kaldığımı düşünüyorum.. o zamanlar özellikle sony ericsson konusunda kimse elime su dökemezdi peki ya şimdi... ne cihazlar var artık piyasada.. ben bile p910i'mi 2 hafta önce emekliye ayırdım iphone ve moto q kullanıyorum.. desenizki tam anlamıyla kullanıyomusun p800'ünü kullandığın gibi, tabiki hayır, biraz iphone'la ilgileniyorum o da son derece amatör.. demek istediğim şimdi dönsem siteye ne verebilirim diye düşünüyorum, bişey bulamıyorum, forum kurallarına aykırımı bu söliceğim bilmiorm ama en açık ve net duygularımı ifade eden cümle "bu bana koyuyo arkadaş" oluyo.. sadece muhabbete gelsen başka bi dert, paylaşım yapan insanların arasında okey masasındaki yancı gibi çay içip milletin yaptıklarını izlemek olurmu.. bak yine efkarlandım daha gün başlamadan, sağlıcakla kalın ben arada bir gelir çayınızı içer giderim :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tekrar hoşgeldiniz aramıza Tonyukuk.
Sizi internette, sitemizin ilk yıllarındaki imajlarını gezerken gördüm, gıyaben tanıyor sayılırım yani. Bir zamanlar bayağı emeğiniz geçmiş siteye.

Siteye en son admin olan kişi benim. Yaklaşık 10 gün kadar önce co-adminlikten adminliğe yükseldim. Ondan önce de 5 ay kadar co-admindim. Girdikten 2 aydan kısa bir süre sonra ayın üyesi oldum. 2 temmuz ise siteyi bulup hayatımda ilk kez bir foruma aktif üye olduğum tarih.
Yani çok hızlı bir yükseliş grafiğim var gibi görünüyor.

Ve ben, cep telefonundan hiç anlamam!..
Pc desen, eh işte.
Tema yapmayı bilmem, 2. el bırakın telefonu bir eşya almışlığım yoktur hayatımda.

Ve benden önce de benim durumumda olan yöneticiler hatta adminler oldu MaxiCep'te.
He, itiraf etmek gerekirse bizim işiniz daha kolaymış gibi görünse de daha zordur :)
Ama açık olan şu ki; demek MaxiCep'e fayda yalnızca cep telefonu alanında olmuyor.

Sitede gezip zararlı konuları bulmak ve şikayet etmek, yarışmalar düzenleyerek aktiflik sağlamak, site hakkında bölümünde siteye yön verdiren açılımlar yapmak (çeşitli yenilik teklifleri yapmak olabilir, sorunlu bir durumu tespit etmek olabilir...), forumda üyelerle kurulan sıkı ilişkilerle üyelerin sevgisini ve saygısını kazanabilmek (ki bu, sizin yönetici değilken yönetici olmanızı sağlar :) Bir hareketinizle herkes yön alır!..), yeni üyelere yardımcı olmak, buluşma organize etmek, konu dışı ve yorum köşesinde çok ilginç paylaşımlar ve yorumlar yapmak, ve saire... Daha sayılamayacak pek çok şey var.

MaxiCep çok büyük bir site! 700.000 üyeye yaklaşıyoruz ve milyonu göreceğimiz zamanlar hiç de uzak değil.
Şu anda hareketi durmuş bir bölümü sürekli paylaşımla aktifleştirmeniz ve oraya 10 aktif adam çekmeniz o kadar büyük bir başarı olur ki.

Tüm bunların ötesinde bir de hayatınızda lisas eğitimi ya da çalışmak suretiyle uzmanlaştığınız bir konu varsa, bu konuda paylaşımlar-yardımlar yapmanız harika olur.

Bizim sizin gibi eski ve MaxiCep aşığı üyelere ihtiyacımız var. :)
Umarız sizi yine eskisi gibi aktif ve paylaşımcı görebiliriz.

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Sizi internette, sitemizin ilk yıllarındaki imajlarını gezerken gördüm, gıyaben tanıyor sayılırım yani. Bir zamanlar bayağı emeğiniz geçmiş siteye.

Siteye en son admin olan kişi benim. Yaklaşık 10 gün kadar önce co-adminlikten adminliğe yükseldim. Ondan önce de 5 ay kadar co-admindim. Girdikten 2 aydan kısa bir süre sonra ayın üyesi oldum. 2 temmuz ise siteyi bulup hayatımda ilk kez bir foruma aktif üye olduğum tarih.

Pc desen, eh işte.
Tema yapmayı bilmem, 2. el bırakın telefonu bir eşya almışlığım yoktur hayatımda.

Ve benden önce de benim durumumda olan yöneticiler hatta adminler oldu MaxiCep'te.
He, itiraf etmek gerekirse bizim işiniz daha kolaymış gibi görünse de daha zordur :)
Ama açık olan şu ki; demek MaxiCep'e fayda yalnızca cep telefonu alanında olmuyor.

Sitede gezip zararlı konuları bulmak ve şikayet etmek, yarışmalar düzenleyerek aktiflik sağlamak, site hakkında bölümünde siteye yön verdiren açılımlar yapmak (çeşitli yenilik teklifleri yapmak olabilir, sorunlu bir durumu tespit etmek olabilir...), forumda üyelerle kurulan sıkı ilişkilerle üyelerin sevgisini ve saygısını kazanabilmek (ki bu, sizin yönetici değilken yönetici olmanızı sağlar :) Bir hareketinizle herkes yön alır!..), yeni üyelere yardımcı olmak, buluşma organize etmek, konu dışı ve yorum köşesinde çok ilginç paylaşımlar ve yorumlar yapmak, ve saire... Daha sayılamayacak pek çok şey var.

MaxiCep çok büyük bir site! 700.000 üyeye yaklaşıyoruz ve milyonu göreceğimiz zamanlar hiç de uzak değil.
Şu anda hareketi durmuş bir bölümü sürekli paylaşımla aktifleştirmeniz ve oraya 10 aktif adam çekmeniz o kadar büyük bir başarı olur ki.

Tüm bunların ötesinde bir de hayatınızda lisas eğitimi ya da çalışmak suretiyle uzmanlaştığınız bir konu varsa, bu konuda paylaşımlar-yardımlar yapmanız harika olur.

Yorumda sınır ötesi......:coold:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici

Pc desen, eh işte.

Örnek 1:
Salih Baba™;1346785' Alıntı:
Yorumda sınır ötesi......:coold:
:ehe

Ozan

Ozan

Admin
tekrar selamunaleyküm.. anlıyorumki maxicep uzaklaşılsada kopulamayacak bir yer.. değerini bilin arkadaşlar.. dönmek kolay aslına bakarsanız, şuan Allah'a şükür internetimde var boş vaktimde.. ama bir zamanlar Sony Ericsson'un Nokia karşısındaki tek savunucusu olan ve Sony Ericsson problemlerini öyle veya böyle bir şekilde çözen ben şimdi baktığımda aciz görüyorum kendimi.. diğer arkadaşları bilemem ama ben artık antika kaldığımı düşünüyorum.. o zamanlar özellikle sony ericsson konusunda kimse elime su dökemezdi peki ya şimdi... ne cihazlar var artık piyasada.. ben bile p910i'mi 2 hafta önce emekliye ayırdım iphone ve moto q kullanıyorum.. desenizki tam anlamıyla kullanıyomusun p800'ünü kullandığın gibi, tabiki hayır, biraz iphone'la ilgileniyorum o da son derece amatör.. demek istediğim şimdi dönsem siteye ne verebilirim diye düşünüyorum, bişey bulamıyorum, forum kurallarına aykırımı bu söliceğim bilmiorm ama en açık ve net duygularımı ifade eden cümle "bu bana koyuyo arkadaş" oluyo.. sadece muhabbete gelsen başka bi dert, paylaşım yapan insanların arasında okey masasındaki yancı gibi çay içip milletin yaptıklarını izlemek olurmu.. bak yine efkarlandım daha gün başlamadan, sağlıcakla kalın ben arada bir gelir çayınızı içer giderim :)
Gökhan seni buralarda görmek nasıl güzel anlatamam yani ister telefondan anla ister anlama bu bizi ilgilendiren tarafı değil. Beni ilgilendiren tarafı okey oynarken yanımızda yancı arkadaşlarımızın da olması senin tabirinle dolayısı ile siteye sadece paylasım ve yardım olarak bakmak yanlıs olur zaten dikkat ederseniz günden güne telefonlar kadar genislettigimiz kategoriler oldu ve olacaktır da. Önemli olan burada bu sekilde olup, arkadaslık bağlarıyla internette iyi kişilerle iyi biryerlerde birşeyler yaşamamız. Bu iyi biryer hepimiz için tartışmasız maxicep, iyi birileri de biz isek; senin de burada olman lazım amacın veya katkın ne olursa olsun :op:

Sevgiler,
Ozan
:sn:

Salihyet

Salihyet

Üye
Teknolojiden emekliye ayrılınmaz tonyukuk, bizi çok mutlu ettin :) Hoşgeldin..

silop_kms

silop_kms

Üye
çok güsel olmuş bilgimiz oldu....teşekkürler

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Maxicebe yeni katıldım işallah güzel günler geçiririm.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Tonyukuk,inanın abilerimin de dediği gibi MaxiCep sadece telefonlardan anlayanlara açık biryer değil ,burdaki saygı , sevgi ve kardeşlikde önemli bir konu ,bunu benden iyi biliyorsunuzdur ,tecrübelisiniz.. bende Ata abim gibi ilk defa bir forum sitesinde sürekli online olabiliyorum ,bunu yönetici ve üye arkadaşlarıma borçluyum ... mesajlarınızla konulara, diğer MaxiCep üyeleri gibi renk katmanız dileğiyle Hoşgeldiniz..

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
vaybee bazen bendede hiç girmemek gelıyor maxicepe

amedian

amedian

Üye
Bu konunun acildigi gunu hatirliyorum dun gibi..... Uye oldugumda benim icin bir forumdan ote olacagini tahmin etmistim:))) goruyorumki ara ata a21a katilmis negative katilmis(senin katilmamani beklemem:))) bizimkisi hayirsizlik oldu ama dunya telasi birazda nedeni;)) tum yorumlari teker teker okudum o zamanlar ailenin en genc uyesiyken simdi goruyorumki sayimiz kac kat artmis:)) katilip mesaj yazmayan guzel isimlerde var hala aklimdalar....

3-4 sene gecti belki uye olali ama sabahlara kadar suren sohbetlerimizin yerini facebook bile tutamaz:))) gecmisten bugune adini duyamadigim sohbet edemedigim her guzel dostuma saglikli mutlu hayatlar dilerim. Cooook guzel gunlerimiz oldu. Bu kadar sure sonunda burda olmak o zamandan tanifiklari ara ara yazarken gormek MAXICEPin nasil bir ruha sahip oldugunu gosteriyordur.

Praetor basarilarinin devamini diliyorum, guzel isler cikmis cikarmaya da devam edecegini biliyorum:)

Bir gun belki 6ay belki 1 sene sonra bir dostumun bunu okuyacagini bilmek cok guzel:)) buna inaniyorum:)

Sozler her zaman yetmiyor...
Yine gorusuruz Allah saglik versin yeter:))

Sevgiler....

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tekrar hoşgeldin amedian :)

Tebriğin için öncelikle teşekkür ederim.
Ben baya geç katıldım aranıza maalesef ama daha geç olmasından iyidir :)
Daha sık görmek çok güzel olurdu seni...

amedian

amedian

Üye
Insallah firsat buldukca kalabaliga karisirim;)
O seneler uni. vardi, simdi ucak bakim muhendisligi, internete bile dogru duzgun giremiyoruz:)

Dedigin gibi daha gec olmasindan iyidir :D hehheh
Kopmamacali:)

--------------- Ekleme ---------------

Insallah firsat buldukca kalabaliga karisirim;)
O seneler uni. vardi, simdi ucak bakim muhendisligi, internete bile dogru duzgun giremiyoruz:)

Dedigin gibi daha gec olmasindan iyidir :D hehheh
Kopmamacali:)

Ozan

Ozan

Admin
amedian seni buralarda mesaj yazarken görmek güzel tabi.
Çalışma hayatında başarılar dilerim :oke:

amedian

amedian

Üye
Üstadım tesekkurler. Eskilerden olmak guzel bir duygu tofy, joly, ibonline, dostum msw kayiplarmi:)

Ozan

Ozan

Admin
evet maalesef onlar maxicep.com' da degiller.
Üyelikleri dursa da, kimi egitim kimi de bazı sorunlar yasadıgından sitemize girememektedir.

amedian

amedian

Üye
Isin guzel kısmı hepside unutulmayacaklar listesinde paşam:)
Eger bende girebildiysem ne mutlu :D
:) maxilife nostalji :)

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
Çok Güzel !! Keşke Onlarda Aramızda Olsaydı :)

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
ben birz geç kaldım ama hepsi çok iyilermiş valla :ehe

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Ne yazık ki Delmira hariç kimseyi tanımıyorum.Alperen Buğra ağabey ne oldu?