Maxicepten Kimler Geldi Kimler Geçti..? (nostalji)

Sponsorlu Bağlantılar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
oo alperen abi sen burdamısın :) geçerken bir bakim dedim seni gördüm yorum yazim dedim:)

iyisindir umarım
Eyvallah toprağım canım kardeşim, iyiyim sağolasın sen nasılsın? Bayramın mübarek olsun.

ouSahin

ouSahin

Üye
Eyvallah toprağım canım kardeşim, iyiyim sağolasın sen nasılsın? Bayramın mübarek olsun.

Çok Şükür Bende İyim Seni Burda Görünce Dahada İyi oLdum ..

Tüm Maxicep.com ve Seninde Bayramın Mübarek oLsun :)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Oğuz hoş geldin , hiç takılmıyon ne iş ? :) ( Bayramın kutlu olsun bu arada :))

ouSahin

ouSahin

Üye
Oğuz hoş geldin , hiç takılmıyon ne iş ? :) ( Bayramın kutlu olsun bu arada :))

Hoşbulduk Bilal Saolasın Seninde Bayramın Mübarek oLsun .. Takılmıyorum demiyelimde Takılamıyorum fırsat olmuyor iş ve okul olunca Maxicep.com a vakit ayıramıyoruz ne yazıkki .. oda Alperen abimi görünce yorum yazim aynı zamanda herkezin bayramını kutlamak adına öle şuan burdayım :)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Hoşbulduk Bilal Seninde Bayramın Mübarek oLsun .. Takılmıyorum demiyelimde Takılamıyorum fırsat olmuyor iş ve okul olunca Maxicep.com a vakit ayıramıyoruz ne yazıkki .. oda Alperen abimi görünce yorum yazim aynı zamanda herkezin bayramını kutlamak adına öle şuan burdayım :)

Ya olsun bahane kabul etmiyorum :ehe

Arada uğra mesaj falan at değişiklik olur hem senin hem bizim için :):op:

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Hoşbulduk Bilal Saolasın Seninde Bayramın Mübarek oLsun .. Takılmıyorum demiyelimde Takılamıyorum fırsat olmuyor iş ve okul olunca Maxicep.com a vakit ayıramıyoruz ne yazıkki .. oda Alperen abimi görünce yorum yazim aynı zamanda herkezin bayramını kutlamak adına öle şuan burdayım :)
Beni gördüğün için selam vermene oldukça sevindim, eyvallah kardeşim.

ouSahin

ouSahin

Üye
Ya olsun bahane kabul etmiyorum :ehe

Arada uğra mesaj falan at değişiklik olur hem senin hem bizim için :):op:

Tamam dedigin gibi olsun .. Takılmıyoruz diye Maxicep.com u ve sizleri unutcak degiliz .. :oke::)

kanunsuz_38

kanunsuz_38

Üye
saol güzel paylaşım böylece bizde tanımış oluyoruz herkezi eyw kardeş:oke:

FirstClasss

FirstClasss

Üye
tesadüfen kayıt olmuştum 2 koca yıl olmuş :)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Elif seni daha aktif görmek isterim ... Diğer üyelerinde seni tanımasına izin ver canım:)

merty24

merty24

Üye
vay be bir gün (allah yazmasın) bizde gidersek bizide böyle hatırlarlar mı:bye2:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Beni hatırlarlar, eminim :D

Odysseus

Odysseus

Üye
Emin olun hatırlarlar !..

Ozan

Ozan

Admin
Evet ama iyi hatırlamak var, kötü hatırlamak var ! :op:

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
hemen gitmeyi düşünüyonuz :) zorunlu bi durum olurda gidersek inşallah iyi hatırlanırız ama Salih Baba üzerinde büyük bir iz bıraktım :ehe

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
hemen gitmeyi düşünüyonuz :) zorunlu bi durum olurda gidersek inşallah iyi hatırlanırız ama Salih Baba üzerinde büyük bir iz bıraktım :ehe
O izi silemem canum kardeşim silinmeyen yazıyla yazdım...:DForumda en iyi anlaştığım kişilerin başındasın...:D

D3N1Z

D3N1Z

Üye
özledim :( aghh eski maxicep eski ortam mutlaka gene olacak tekrardan