Maxicep.com Cepten Bedava Girme

Sponsorlu Bağlantılar

Cepten bedava maxicep.com a girelim mi ??

• Kullanılan toplam oy
    332
Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
demekte fayda var belki konulara eklenmiş dosyaları indirmeyi koyabilir...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Maxicepin bütçesine yansır bence önce operatör le anlaşma yapılır diye düşünüyorum yoksa öyle istek talep üzerine hadi alın size maxicepe giriş demezler heralde. Olsa güzel olur tabi kim istemez

Kaptan

Kaptan

Üye
olmasın ve olsa ne olur olmasa ne olur diyenler bedava olduğunda nasıl girecekler ama.. :@
Dostum boş yere konuşma ben girmem bana internet zaten beleş daha doğrusu kendi uygulama modlariyla indirme yükleme bedava o yüzden çok konuştun beni bilen bilir programlarımı kullananlarda Türkiyede Handlerui Denince iLk aKLa ben geLiRim 0Tl ye bile turkcell de ve vodafonede bedava internete bağlatirm herkesi yaptığım mod uygulamaları kullanır ise çok konuştum galiba bu kadar yeter bilen biliyor telde 0 tl ye pc ye bedava neti aktarim OK

Bir eksik bir fazla hiç problem değil :) senin dışında girmek isteyen kaç yüzbin üye var. girmek istemiyosan keyfin bilir. Biz gireriz . Ayrıca handler ui denince akla falan geldiğini zannetme. emin ol gelmiyosun. Eğer geliyo olsa emin ol bilirdim :)) Bende bütün operatörlere mesaj attım. Cevaplıyolar fakat cevap genelde talep olursa değerlendiririz. Facebook ile kıyaslamaya gerek yok hitler çok farklı diyen arkadaşlar sonuçta katagori olarak farklı siteler. O alanında en iyisi. Bizde bu alanda en iyisiyiz. Taleplere devam edelim arkadaşlar

İyi forumlar.

by berk

by berk

Üye
arkadaşlım çok haklısın { Wahset_35 ] gerçektende böle bişe yapılsın

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
evet.. mesela o an internette olmasak bile konuları okuyabiliriz.. özel mesajlarımıza bakabiliriz..

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar...

hiç çok zor falan demeyin.. denemekte fayda bar... sitede şuan binlerce üye var o binlerce üye her operatöre mail atsa operatörler kabul edebilir..

ayrıca maxicepin bütçesine birz yansıyabilir ama site aldığı reklamlarla o parayı rahatlıkla karşılayabilir...

Samsun55''

Samsun55''

Üye
yav yapın aylık cepnet girin beleş beleş cepten maxicepe :kop:
uğraşmayın operatörlerle :ehe

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
O değilde reklamları olduğunu düşünsenize, Beyaza falan çıkarlar adminler ünlü olurlar:ehe
Sinema filmini bile çekerler, Efsanenin Doğuşu :ehe

Necmati

Necmati

Üye
O değilde reklamları olduğunu düşünsenize, Beyaza falan çıkarlar adminler ünlü olurlar:ehe
Sinema filmini bile çekerler, Efsanenin Doğuşu :ehe

:naughty:
ya tabi ne demessin..
reklamda ajdar'ı oynatırız bak o zman ne oluyor :d::d:

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
Reklamlarda Ajdar olursa sitede adminlerden ve moderatörlerden başka hiçbi üye kalmaz.. Bütün üyeler kendini banlar :ehe :kop:

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
evet.. sitenin teması kan olur.. :D

dnz_genç

Üye
çok zor gibi görünüyo ama olursa süper olur waLLaha :S:S

tugrul_human

tugrul_human

Üye
forumdaki en son üye sayısı kaç ? nerden bakabilirim ?

--------------- Ekleme ---------------

baktım :D forum 2,500k üyeye ulaşsında ozaman olabilir bence:D

Necmati

Necmati

Üye
2.500 mü :zuhaha:

üye sayısı->1.845.921 :islik

harock

harock

Üye
2. Olmasın diyen kim alnından öpeceğim onu :D

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen konuyla ilgili olmayan cevapları yazmayın..

YasirN

YasirN

Üye
3 büyük operatorle anlaşılması gerek :D

Üst Alt