Maxicep.com Cepten Bedava Girme

Sponsorlu Bağlantılar

Cepten bedava maxicep.com a girelim mi ??

• Kullanılan toplam oy
    332
phasan

phasan

Üye
bedava olmalı bencede herkes kullandıgı operatore mesaj atmalı

'h716043'

'h716043'

Üye
zaten bedava :)

[Cenk]

[Cenk]

Üye
konu bence çok saçma operatörler böyle birşeyle uğraşırlarmı ?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Bence bu konunun çözümü biz veya operatörler değil direk forum kurucu ve yöneticileridir.
Çünkü facebook zero tüm operatörlerde ücretsizdi fakat bunun ücretsiz olması facebook'un yaptığı anlaşma ile oldu mesela bu sene anlaşmayı çekti ücretli oldu. Forum'da öyle bir anlaşma yapabilir bence :oke:

((( MSM )))

((( MSM )))

Üye
avea ile 0.facebook girişi hala ücretsiz. Ben ücret ödemeden faceye telefon ile girebiliyorum. Sadece Turkcell ve Vodafone da ücretli. Onlarında asli amacı sadece daha fazla para kazanmak. Avea böyle düşünmüyor ve bu konuda avea yı kutluyorum ...

gölgee_65

gölgee_65

Üye
avea ile 0.facebook girişi hala ücretsiz. Ben ücret ödemeden faceye telefon ile girebiliyorum. Sadece Turkcell ve Vodafone da ücretli. Onlarında asli amacı sadece daha fazla para kazanmak. Avea böyle düşünmüyor ve bu konuda avea yı kutluyorum ...

Merak etme Avea'da o yolun yolcusu:) Şu anlık ücretsiz olabilir ama emin ol ki o da ücretli yapacak.

spy ghost

spy ghost

Üye
e-maili göndermiştim gelen cevap ;
Bizim ile birlikte çalışma fırsatlarını takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu konuyu değerlendirebilecek yetkili arkadaşlarımıza önerinizi ilettim. Uygun bulunması halinde sizin ile temas kurulacaktır. Öneri ve taleplerinizi [email protected] bu adresine mail yoluyla iletebilirsiniz.

Turkcell’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

SUDE *****

Talep No:'********'

ibrother

ibrother

Üye
e-maili göndermiştim gelen cevap ;
Bizim ile birlikte çalışma fırsatlarını takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu konuyu değerlendirebilecek yetkili arkadaşlarımıza önerinizi ilettim. Uygun bulunması halinde sizin ile temas kurulacaktır. Öneri ve taleplerinizi [email protected] bu adresine mail yoluyla iletebilirsiniz.

Turkcell’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

SUDE *****

Talep No:'********'

ve klasik "biz sizi ararız" cevabı . kardeş ben vodafone ya bir mail attım önemsiz bi konu idi. ama aradan 30dk geçti beni aradilar. hizmet böyle olur.

spy ghost

spy ghost

Üye
ve klasik "biz sizi ararız" cevabı . kardeş ben vodafone ya bir mail attım önemsiz bi konu idi. ama aradan 30dk geçti beni aradilar. hizmet böyle olur.
:) önemli konularda arıyorlar yasal yolarla telefon almıştım fakat illegal yolla alınmış diye mesaj geldi kapanacatır felan şengüller teknik servis-turkcell-mecidiyeköy LG üçgeninde baskıyı kurdum hallettim hiçbir yere gitmeden :) turkcell 4440532 numarasıyla aradılar beni konuştuk önemli konularda çalışıyorlar ama böyle şeylerde ...

sincarezindan

sincarezindan

Üye
olursa butun operatorler olsun sidi turkcell li biri girip vodafone li giremesse iyi olmaz bence

15097

15097

Üye
bence iyi olmaz.

Mücahit G

Mücahit G

Üye
CepNet devam. Farketmez benim için hiç

phasan

phasan

Üye
herkes atmalı mesaj

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bir üye asıl hesabıyla evet süper olur demiş, diğer 2 sahte hesabıyla ise aklıma fazla yatmadı demiş :ehe

• Beğen
Tepkiler: spy ghost

Üst Alt