Maxicep.com Cepten Bedava Girme

Sponsorlu Bağlantılar

Cepten bedava maxicep.com a girelim mi ??

• Kullanılan toplam oy
    332

Burak

Üye
yönetimin haberi var.ozan abiyle dün gece konustum.
daha çok talep ve daha çok ziyaretçi ile bu işin olabileceğinnden söz ettik.
talepleri iletmeye devam edelim :oke:

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
defalarca taleb gönderelim...

Burak

Üye
27.talebi az önce yolladım :oke:

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
eeywallahh

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Olmasın diyen kim :D

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
olmasın ve olsa ne olur olmasa ne olur diyenler bedava olduğunda nasıl girecekler ama.. 507 kişi konuya bakmış 41 kişi oy kullanılmış...

--------------- Ekleme ---------------

AVEA -- TURKCELL -- VODAFONE şirketlerine iletmiş olduğum mesaj

maxicep.com a 0.facebook.com gibi ücretsiz girmek istiyoruz.. bu konu hakkıda maxicep.com da bir konu ve anket oluşturduk.. konuya ve ankete şu adresten bakabilirsiniz...
http://www.maxicep.com/site-hakkinda/maxicep-com-cepten-bedava-girme-3-415198.html

arkadaşlar imzanıza bu konunun linkini verin... forumda ne kadar çok kişi görürse o kadar iyi olur...

arkadaşlar lütfen imzanıza bu konunun linkini koyun.. forumda ne kadr çok üye görürse o kadar iyi olur...

punqermojo

Üye
Alim kardeş arka arka yazmasan iyi olr :)

HeiLmasTer®

HeiLmasTer®

Üye
Evet, süper olur.. demiyenler kesin bizi rakip site olarak görüyorlar ondan böyle bir oy kullanmışlardır

e1b1

e1b1

Üye
iyi olur aslında

sedat_17

sedat_17

Üye
Ä°ns olur ne dylm

harock

harock

Üye
Olmasın diyen kim
ben dedim bi sorun mu vaR :D

olmasın ve olsa ne olur olmasa ne olur diyenler bedava olduğunda nasıl girecekler ama.. :@ Dostum boş yere konuşma ben girmem bana internet zaten beleş daha doğrusu kendi uygulama modlariyla indirme yükleme bedava o yüzden çok konuştun beni bilen bilir programlarımı kullananlarda Türkiyede Handlerui Denince iLk aKLa ben geLiRim 0Tl ye bile turkcell de ve vodafonede bedava internete bağlatirm herkesi yaptığım mod uygulamaları kullanır ise çok konuştum galiba bu kadar yeter bilen biliyor telde 0 tl ye pc ye bedava neti aktarim OK

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
Alim kardeş arka arka yazmasan iyi olr :)

ya internette bi sorun vardı mesaj gelmedi sandım bi kaç defa gönder tuşuna bastım :) böyle oldu... :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ayrıca harock sana zorla oy kullan demiyoruz.. ama bedava olduğunda kesin girersin.. ayrıca senin şu dediğin şeylere hiç inanmadım... Türkiyede herkez beni tanır diyosun bence tanımaz... hem boş yere ben değil sen konuşuyosun bak güzel bi konu açtım herkez oy kullandı ve kullanmaya devam edecekler..

Millet Turkcell den gönderdiğim öneriye cevap geldi.. gelen cevap şu şekilde..

Sayın Kıyak,
Müşterilerimizin her türlü görüş ve önerileri bizim için çok değerli. Önerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Çalışmalarımız sürekli devam etmekte olup, elimizden geldiğince isteklerinize cevap vermeye çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Sizleri Turkcell Ailesinin bir parçası olarak görmeye devam etmekten büyük mutluluk duyacağız.
En uygun fiyatlarımız için güncel tüm kampanya ve tarifelerimize, adresinden ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Burak

Üye
vodafone ilettiğim talebe gelen cevap su şekilde;

yeterli talep geldiği zaman bu konuyu masaya yatıracagımızdan emin olabilirsiniz.

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
olur yada olmaz denemekte fayda var diye düşünüyorum

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
bence de güzel olur ama Kesin dowlandı yasaklar aşşa-yukarı bi tema 1mb yi geçiyor buda biraz TL eder e bu operatorlerde anasının gözü olmuş :D indirme olmaz ama beleş gezinme olur artıq 7-24 online olurum ve bu sitede
1.800.000 den daha fazla üye var

Burak

Üye
öneri kabul edilirse dowload imkanı içinde basvururuz. :)

Üst Alt