2017 Maxicep Yılbaşı Çekilişi - PlayStation 4 ve büyük sürprizler

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
2017 Maxicep Yılbaşı Çekilişi - PlayStation 4 ve büyük sürprizler
Merhaba Maxicep.com ailesi ve merhaba yeni ziyaretçilerimiz.

Yılbaşı için sürpriz hediyelerle karşınızda olacağız. Daha önce düzenlediğimiz ve çeşitli hediyeler verdiğimiz çekiliş yarışmamızlarını, yorumlarınız ve sonuçları doğrultusunda kuralları daha da ideal hale getirdik ve 2017 yılına girerken aramızdan şanslı 3 arkadaşa birbirinden değerli hediyeler dağıtacağız.

Hediye Çekilişimize katılmanız için özetle aşağıda paylaşılan MaxiCep.Com' un resmi Facebook ve Twitter hayran sayfalarını hali hazırda beğenmiş olmak gerekiyor. Devamında, bu ödüllü çekilişi daha çok arkadaşa duyurmak ve herkese kazanma şansı sağlamak için kendi facebook ve twitter hesaplarınızdan da duyurmanızı rica edeceğiz. Facebook ve Twitter sayfalarımızda en başa tutturulan bu çekiliş paylaşımını, Facebook üzerinde kendi duvarınızda paylaşmalı, Twitter tarafında ise Retweet yapmalısınız.

Twitter adresimiz:
Facebook adresimiz:

Çekiliş Katılım ve Kazanma Kuralları
  • Çekilişe katılacak herkesin Facebook ile Twitter sayfamızı beğenme zorunluluğu vardır. Bu beğenileri yaptıktan sonra belirttiğimiz gibi Facebook'tan belirttiğimiz paylaşımı paylaşması ve Twitter'dan paylaşımımızı RT ( Retweet ) etmesi zorunludur.
  • Yarışmamızda katılım için herhangi bir üyelik tarihi zorunluluğu bulunmazken, üyelerin forumumuzda en az 5 mesaja sahip olması gerekmektedir.
  • Yarışmaya katılacak üyelerin mesajlarına bakılacak ve geneli spam tarzında mesajlar olursa yarışmaya katılamayacaktır. (Örn: Tamam, katıldım, teşekkürler, teşekkür ederim, adfsdfdsf v.b.)
  • Aynı IP'den giren yada farklı IP'den olup aynı kişiye sahip olduğu tespit edilen hesaplar banlanacak ve bir daha hiçbir Maxicep.com yarışmasına katılamayacaktır.
  • Çekilişe katılanlar hediye kazansa bile sosyal profilleri incelediğinde çekiliş konusuna "katılıyorum, katıldım" yazdığı yani yarışmaya katıldığı tarihteki Retweet ve diğer Facebook paylaşımı yapılmadığı görülürse yada bu paylaşımı kaldırıldığı görülürse, belirtilen sosyal ağ hesaplarımıza üye değilse ödülü iptal olacak yedek tahlilisi bu ödülü kazanacaktır. Eğer yedek tahlilide de bu durum yaşanırsa, ödülü kazanacak olan 2. yedek tahlili olacaktır.
Yarışmaya nasıl katılabilirim?
  • İlk olarak yukarıda belirtilen MaxiCep facebook ve twitter hayran sayfalarını beğenmelisiniz.
  • Facebook sayfamızı beğendikten sonra buradaki paylaşımı kendi zaman tünelinizde yapın.
  • Twitter sayfamızı beğendikten sonra buradaki paylaşımı Retweet edin.
  • Eğer iki sosyal ağ sitemizi de takip ediyor ve paylaşımları Retweet ediyorsanız, Forumda toplam 5 mesaj da göndermişseniz katılım konumuz altına ''Katılıyorum. Facebook adresim: ....(profil linkiniz) Twitter adresim: ....(profil linkiniz)'' şeklinde bir katılım mesajını bırakmanız gerekiyor.
Yarışmada dağıtılacak olan ödüller nelerdir?

1. Talihliye PlayStation 4 (Sony Eurasia 2 yıl Garantili)
2. Talihliye General Mobile GM5 Akıllı Telefon ( Genpa KVK Başarı 2 Yıl Garantili )
3. Talihliye Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Çekilişi nasıl gerçekleştireceğiz?
- Çekiliş, 01.01.2017 tarihinde gün içerisinde sonuçlandırılarak, site üzerinde duyuru bandında ve yarışma bölümündeki üst konuda duyurulacaktır.
- Çekilişe katılıyorum diyen üyeleri, tıpkı daha önceki çekilişimiz de olduğu gibi bir Excel dosyasında katılım sırasına göre alt alta kayıtlı tutacağız. Daha sonra ise çekilişi videoya kayıt altında bu konuda popüler yardımcı website olan Random.Org üzerinden gerçekleştirip hem asil, hem 2 yedek talihlileri belirleyeceğiz.

Çekiliş Kazananları Hediyelerine Nasıl ve Ne Zaman Kavuşacak?
01.01.2017 tarihinde, öncelikle kazanan asıl ve yedek talihliler belli olacak ve devamında asıl talihlilerin sosyal medyada sayfa beğenileri ile zamanında çekilişe katıldığı saat itibari ile profilinde çekiliş konumuzu facebook duvarında yada twitter zaman akışında retweet yöntemleriyle paylaşıp paylaşmadığı tespit edilecek. Kurallara uygun hareket etmiş ve kendisiyle iletişim kurulabilen arkadaşlara ödülleri kargo olarak iletilecek ve tüm işlemler çekilişin sohbet konusunda sizlerle paylaşılacak.

Not: Kazanan asıl talihliler şartları sağlamazsa veya kendilerine 1 hafta içerisinde ulaşılamazsa, 1. yedek ve ona da tekabül etmezse 2. yedek talihliye kadar ödüller yönlendirilecek.

* Hediyelerin görsellerle kargo gönderim detayları ve hediyelerine kavuşanların fotoğrafları ve yorumları tamamen şeffaf bir şekilde konuda paylaşılacaktır.

Arkadaşlar hepinize Maxicep.com yönetimi adına bol şanslar sunuyor ve çekilişte ise başarılar diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Merhaba kolay gelsin, öncelikle böyle güzel hediyeli etkinlik için teşekkür ediyorum.. (@Ozan, @Dogus Pertez)
Konuyu okumuştum ve düzenleme yapılıyor da ben yine de söyleyeyim istedim.
-Konu da 3 kere hemen hemen aynı durum anlatılmış gibi geldi bana, ben sıralama olarak ekliyorum ona göre bir kez daha gözden geçirirsiniz.
-Bunları Özet ve Ana İçerik olarak ikiye bölebilirsiniz, tabii karar sizin ben fikrimi söylemek istedim.
Kolay gelsin. :)

1)
Hediye Çekilişimize katılmanız için özetle aşağıda paylaşılan MaxiCep.Com' un resmi Facebook ve Twitter hayran sayfalarını hali hazırda beğenmiş olmak gerekiyor. Devamında, bu ödüllü çekilişi daha çok arkadaşa duyurmak ve herkese kazanma şansı sağlamak için kendi facebook ve twitter hesaplarınızdan da duyurmanızı rica edeceğiz. Facebook ve Twitter sayfalarımızda en başa tutturulan bu çekiliş paylaşımını, Facebook üzerinde kendi duvarınızda paylaşmalı, Twitter tarafında ise Retweet yapmalısınız.

Twitter adresimiz:
Facebook adresimiz:

2)
Çekiliş Katılım ve Kazanma Kuralları
  • Çekilişe katılacak herkesin Facebook ile Twitter sayfamızı beğenme zorunluluğu vardır. Bu beğenileri yaptıktan sonra belirttiğimiz gibi Facebook'tan belirttiğimiz paylaşımı paylaşması ve Twitter'dan paylaşımımızı RT ( Retweet ) etmesi zorunludur.
  • Yarışmamızda katılım için herhangi bir üyelik tarihi zorunluluğu bulunmazken, üyelerin forumumuzda en az 5 mesaja sahip olması gerekmektedir.
  • Yarışmaya katılacak üyelerin mesajlarına bakılacak ve geneli spam tarzında mesajlar olursa yarışmaya katılamayacaktır. (Örn: Tamam, katıldım, teşekkürler, teşekkür ederim, adfsdfdsf v.b.)
  • Aynı IP'den giren yada farklı IP'den olup aynı kişiye sahip olduğu tespit edilen hesaplar banlanacak ve bir daha hiçbir Maxicep.com yarışmasına katılamayacaktır.
  • Çekilişe katılanlar hediye kazansa bile sosyal profilleri incelediğinde çekiliş konusuna "katılıyorum, katıldım" yazdığı yani yarışmaya katıldığı tarihteki Retweet ve diğer Facebook paylaşımı yapılmadığı görülürse yada bu paylaşımı kaldırıldığı görülürse, belirtilen sosyal ağ hesaplarımıza üye değilse ödülü iptal olacak yedek tahlilisi bu ödülü kazanacaktır. Eğer yedek tahlilide de bu durum yaşanırsa, ödülü kazanacak olan 2. yedek tahlili olacaktır.
3)
Yarışmaya nasıl katılabilirim?
  • İlk olarak yukarıda belirtilen MaxiCep facebook ve twitter hayran sayfalarını beğenmelisiniz.
  • Facebook sayfamızı beğendikten sonra buradaki paylaşımı kendi zaman tünelinizde yapın.
  • Twitter sayfamızı beğendikten sonra buradaki paylaşımı Retweet edin.
  • Eğer iki sosyal ağ sitemizi de takip ediyor ve paylaşımları Retweet ediyorsanız, Forumda toplam 5 mesaj da göndermişseniz katılım konumuz altına ''Katılıyorum. Facebook adresim: ....(profil linkiniz) Twitter adresim: ....(profil linkiniz)'' şeklinde bir katılım mesajını bırakmanız gerekiyor.

Son düzenleme:

Üst Alt