Mat ve Normal Ekran koruyucu :)

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
mat ekranı kötü gosteriyor

MaxipmaN

Üye
benim jelatinin matlık özelliği kaydıra kaydıra kayboldu ancak pixeller sayılıyor hala

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
mat kullanıyorum kim ne derse desin görüntüyü bozuyor fakat

Çizilmesin diye kullanıyorum
Aynı zamanda parmagim kolay kayıyor ve iz bırakmıyor...

ANIL

ANIL

Admin
Konu ile alakasız gereksiz mesajlar silindi. Tekrarı olmasın lütfen, iyi forumlar.

windows2

Üye
mat ekran koruyucularından hangisini önerirsiniz fazla pahalı olmasın 15 tl geçmesin :)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Ekran görüntüsünü feci şekilde bozuyor mat önermem.arkadaşımın S2'sinde var ekranı e7 gibi piksel piksel gözüküyor.sanki telefonun ppi değeri 100-150 gibi :s

Ali kardeşim ben one x'imde kullanıyorum o kadarda bozmuyor :)
İnternette dolaşırken en ufak yazıları bile büyültmeden okuyabiliyorum arkadaşımızı yanlış bilgilendirme çok az bozuyor ekran görüntüsünü.
Tim'den 10 yada 12 liraya yaptırmıştım 3-4 ay geçti hala aynı ufak bi kalkma bile yok jelatinde :)
Parmağın hiç takılmaz mat ekran koruyucusunda sağa sola yukarı aşağı çok rahat şekilde kayar parmakların. Dene bence beğenmezsen çıkarır atarsın 10 lira bişey :)

• Beğen
Tepkiler: CasuS_87
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
İnternette dolaşırken en ufak yazıları bile büyültmeden okuyabiliyorum arkadaşımızı yanlış bilgilendirme çok az bozuyor ekran görüntüsünü.
Tim'den 10 yada 12 liraya yaptırmıştım 3-4 ay geçti hala aynı ufak bi kalkma bile yok jelatinde :)
Parmağın hiç takılmaz mat ekran koruyucusunda sağa sola yukarı aşağı çok rahat şekilde kayar parmakların. Dene bence beğenmezsen çıkarır atarsın 10 lira bişey :)

Saoll :)

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
Alma ben nokıa dan almıştım iki buçuk saat kullanıp çıkarıp attım

PriZm

PriZm

Üye
arkadaşımın S2'si yanımda olsaydı gösterirdim sana nasıl bozuyor :) Samoled değil TFT oluyor mübarek :D

Üst Alt