Mat ve Normal Ekran koruyucu :)

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
mat koruyucunun görüntüyü bozduğunu ne kadar çok abartanlar var. 1 senedir mat kullanıyorum görüntüde bozulma var ama arkadaşların dediği kadar değil. Çok az. Adamlar nerdeyse tek tek sayacam diyecek pikselleri:) mat al kardeşim rahat edersin. İyisini al ve görüntu cok bozulmayacağına emin olabilirsin:)

gözün alıştığı için öyle diyorsun ben 3 gün kullandım alıştı gözlerim iyi ya abattıkları kadar bozmuyor dedim ama bir çıkardım arada dağlar kadar fark var:)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Doğru :)

- - - Eklendi - - -

ya mat alcamda pixeller sayılıyo felan diyo arkadaşlar kafam 1 milyon oldu :D

- - - Eklendi - - -

o zaman herkesin gözüne pixeller farklı geliyo demekki kimi takmıyo siz gibi .. kimi en incesini bile görüyo :D

Piksel olayına fazla takılma,abartılacak bir durum yok yani :) Zaten el izi bırakmamasi,cizik olmamasi,elin cok rahat hareket etmesi unutturuyor herseyi..Ben cok memnunum valla cok kullanisli tavsiye ederim :)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
mat koruyucunun görüntüyü bozduğunu ne kadar çok abartanlar var. 1 senedir mat kullanıyorum görüntüde bozulma var ama arkadaşların dediği kadar değil. Çok az. Adamlar nerdeyse tek tek sayacam diyecek pikselleri:) mat al kardeşim rahat edersin. İyisini al ve görüntu cok bozulmayacağına emin olabilirsin:)

Aynen yahu bende mat kullaniyorum ama denildigi gibi bir sorun yok yani gayet memnunum ekrandan falan..Diger ozellikleri de + si yani :)

15097

15097

Üye
Neye karar verdin?

15097

15097

Üye

Parlak var zaten üstünde .. mat alcam :D
iyi hayırlı olsun da neredeyse herkes parlak al dediler mat kötü dediler ekran çözünürlüğünü düşüyor dediler :D anlasılan kafana koymussun :)

• Beğen
Tepkiler: CasuS_87
Narutodth

Narutodth

Üye
Bendede mat ekran koruyucu var. Ara sıra yarısına kadar açıp telefonumun ekranıyla hasret gideriyorum :D

Kerim.

Kerim.

Üye

ben sanıyorum :) çıkarması büyük başarı bence takmak o kadar zor değil :D
Takmak zor degil ama bir çıkardın mı tozlar yapışır üstüne:evet:

- - - Eklendi - - -

bu arada jelatinler nasıl çıkarılıyor? koli bandıyla falan mı?:hmmm

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Mat ekran koruyucuları parlaklara göre daha kolay yapıştırılıyor..Ama kaldırdığında toz yapışırsa anında baloncuk oluyor ve sinirlenip atıyorsunuz çok yaşadım bunu çok masraf oldu o yüzden oynamıyorum artık :D

15097

15097

Üye
Takmak zor degil ama bir çıkardın mı tozlar yapışır üstüne:evet:

- - - Eklendi - - -

bu arada jelatinler nasıl çıkarılıyor? koli bandıyla falan mı?:hmmm
yazın koli bandıyla ilgili bi esprim vardı bi arkadasın konusunda :kop2: o aklıma geldi :D

Üst Alt