Mat ve Normal Ekran koruyucu :)

Sponsorlu Bağlantılar

pirenuri

pirenuri

Üye
Elimde Nokia Lumia 920 var mat ekran koruyucu kullanıyorum. Aşırı derece ekranı kötülüyor . Aynı telefondan arkadaşımda da var . Karşılaştırıyorum ikisini kesinlikle normal olsa daha iyi olur :)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
Elimde Nokia Lumia 920 var mat ekran koruyucu kullanıyorum. Aşırı derece ekranı kötülüyor . Aynı telefondan arkadaşımda da var . Karşılaştırıyorum ikisini kesinlikle normal olsa daha iyi olur :)

:tşk:

ugur1000

ugur1000

Üye
ne zaman alıyorsun ? benim xperia tiponun daha gelmedi :D turkcellden istemiştim parçacı gelmemiş hala :d:

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
ne zaman alıyorsun ? benim xperia tiponun daha gelmedi :D turkcellden istemiştim parçacı gelmemiş hala :d:

ya normal ekran koruyucu kullanıyorum şu an :D mat alcaktım yorumlardan sonra almadım :D

Peocawe

Peocawe

Üye
Temiz kullanırım diyosan, kendine güveniyosan ne mat ne de parlak alacaksın. Mat ciddi anlamda kalite düşürüyor ve özellikle iphone4lerde retinayı öldürüyor. parlak alacaksanda kaliteli bir şey alman lazım ama en iyisi orjinal ekranın kendisi.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
Temiz kullanırım diyosan, kendine güveniyosan ne mat ne de parlak alacaksın. Mat ciddi anlamda kalite düşürüyor ve özellikle iphone4lerde retinayı öldürüyor. parlak alacaksanda kaliteli bir şey alman lazım ama en iyisi orjinal ekranın kendisi.
:tşk:

Kerim.

Kerim.

Üye

Orasi oylede kilcal cizikler isi bozuyo iste:bilmm

ReisUqurcan

ReisUqurcan

Üye
Mat Jelatin Artıları = Parmak İzi Bırakmaz , Toz Tutmaz(%90 Oranında)
Mat Jelatin Eksileri = Renk & Pixel Kalitesini %75 Oranında düşürür.

Parlak Jelatin Artıları : Renk & Pixel Kalitesinde Oynama Yapmaz.Görüntü Hala Net Ve Parlaktır.
Parlak Jelatin Eksileri : Parmak İzi Bırakır , Toz Tutmaz (%50 Oranında)

Seçim Sizin Arkadaşlar Yinede Benim Tercihim Kesinlikle Parlak Jelatin

Kerim.

Kerim.

Üye
Yeni telefon aldigimda parlak taktiracagim kesinlikle.mat goruntuyu cok bozuyor ve parlakligi azaltiyor

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
parlak en iyisi oldu ya :)

fk555897

fk555897

Üye
Mat ekran koruyucuları parmak izi belli etmez ama ekranın kalitesini düşürür. Canlı ekran kartları ekran görüntüsünü fazla bozmaz ama onlarda mat koruyuculardan daha az korur ekranı ve parmak izi belli eder.

Üst Alt