Mat ve Normal Ekran koruyucu :)

Sponsorlu Bağlantılar

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
Mat ve Normal Ekran koruyucu :)
Arkadaşlar 2 hafta önce felan telefonuma ekran koruyucu aldım. Ama mat siyah değil normal :) El izi felan oluyo bide elimi sağa sola kaydırırken parmağım biraz takılıyor :D Sizce mat alsam nasıl olur ? Parmak izi felan bırakmıyo diyolar :) kullanan arkadaşlar bi yardım edebilir mi ? :)

Symbianize

Symbianize

Üye
Ekran goruntusunde cok hafif bozulma oluyor ama parmak izi birakmiyor ve cok guzel parmagin hic takilmiyor

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
PriZm

PriZm

Üye
Ekran görüntüsünü feci şekilde bozuyor mat önermem.arkadaşımın S2'sinde var ekranı e7 gibi piksel piksel gözüküyor.sanki telefonun ppi değeri 100-150 gibi :s

• Beğen
Tepkiler: alaStar ve seytan_avcisi
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
Ekran görüntüsünü feci şekilde bozuyor mat önermem.arkadaşımın S2'sinde var ekranı e7 gibi piksel piksel gözüküyor.sanki telefonun ppi değeri 100-150 gibi :s

O kadar kötü mü ya :oha:

PriZm

PriZm

Üye
O kadar kötü mü ya :oha:
arkadaşım şuan burda değil.olsaydı ekranından foto çekip koyardım buraya.

düz baktığın zaman çok az piksellenme oluyor ama çok hafifçecik oynattığın zaman boru gibi belli oluyor pikseller.çok feci bozuyor

• Beğen
Tepkiler: CasuS_87
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Arkadaşin dediği gibi başta kötü oluyor ama alışınca pek sorun olmuyor ben kullanıyorum şuan gerek elinin takılmamasi gerekse iz bırakmamasi çok iyi oluyor bence alsan iyi olur :oke:

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm kafam biraz karıştı ama :D düşünecez artık :)

Kerim.

Kerim.

Üye
ben wonder kullaniyorum bende pikseller gozukmuyor.el cok iyi kayiyor.ve parmak izi birakmiyor.kotu yanlari ise guneste ekran zor gozukuyor ve parlakligi,renk canliligini azaltiyor.ama tavsiye ederim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
mat alman daha iyi hem elin daha sağlam kayıyor hem de parmak izi göstermiyor.

x-scarface

x-scarface

Üye
bende de s2 de mat var ama alıştığımdan mıdır nedir bozulma olayına hiç dikkat etmedim :bilmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
parlak ekran koruyucuya parmak izi bırakmama ve daha rahat kayma ilave etselerdi tadından yenmezdi:D

• Beğen
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
x-scarface

x-scarface

Üye
bende de s2 de mat var ama alıştığımdan mıdır nedir bozulma olayına hiç dikkat etmedim :bilmm

• Beğen
15097

15097

Üye
Hiçbir cihazıma ekran koruyucu takmadım ama mat gerçekten bu kadar kötü mü? Parlak ekran koruyucu taksak yada hiç takmasak ne farkı olur?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hiçbir cihazıma ekran koruyucu takmadım ama mat gerçekten bu kadar kötü mü? Parlak ekran koruyucu taksak yada hiç takmasak ne farkı olur?

mat görüntüyü bozuyor pixel pixel oluyor ve göz yoruyor. Avantajı ise elin terlese bile iz bırakmıyor ve çok rahat kayıyor ama malesef çok bozuyor görüntüyü. Parlak ise eğer gorilla glas varsa kullanmasanda olur ama önlem almak için taksan iyi olur camdan bir farkı yok görüntüyü bozmuyor kayganlığı ise camla aynı gibi ama fruit ninja oynarken iyi oluyor ekrana istediğiniz gibi davranabiliyorsunuz.

15097

15097

Üye

mat görüntüyü bozuyor pixel pixel oluyor ve göz yoruyor. Avantajı ise elin terlese bile iz bırakmıyor ve çok rahat kayıyor ama malesef çok bozuyor görüntüyü. Parlak ise eğer gorilla glas varsa kullanmasanda olur ama önlem almak için taksan iyi olur camdan bir farkı yok görüntüyü bozmuyor kayganlığı ise camla aynı gibi ama fruit ninja oynarken iyi oluyor ekrana istediğiniz gibi davranabiliyorsunuz.
Fruit ninja bağımlısı olduğum için parlak alıcam sanırım :gul:

- - - Eklendi - - -

bu arada teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
amcalu1

amcalu1

Üye
Ben şeffaf aldım pişman oldum mat al

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Ben mecburiyetten mat aldım.koca kayseride one S icin bi tane ekran koruyucu bulamadım avea bayisine sipariş ettirdim onlar da mat getirtmişler.Ama o kadar sorun olmadi bana şimdiye kadar.

Üst Alt