Öneri m8 i satıyorum ne alayım?

Sponsorlu Bağlantılar

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Çakma imei vs.uğraşmaktansa ithalatçı garantili almak yine daha mantıklı.
Geçen konusu vardı GG'da 1650T liraya G4 vardı.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
şu an g4 mü diyorsunuz ???
Arayüzle alakalı Sony arayüzü sıkıcı olabilir.
Konu performanssa 801 kullanan Z3 bence eski.Performansı Note 4 ve G4 düzeyinde değil.Bu benim için önemli fark değil ama ölü yatırımlara değer vermeyen sen için önemlidir diye düşünüyorum.Ayrıca kamera önemsenmeyecek bir husus değil.
Arayüz sony sıkıcı olabilir diyorsun da bence sony arayüzü gayet iyi. htc nin arayüzü kadar sade ve sıkıcı bir arayüz yoktur diye düşünüyorum

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
nesi varmış xperia serisinin :hmmm

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Uzatmanin manası yok.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar m5 gelecek gibi durmuyor. boşuna 1 ay bekledim gibime geliyor. bu yüzden ona vereceğim para ile g4 almayı düşünüyorum. yorumlarınız ne olabilir bu konuda:)

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
g4 iyi seçim olur. M5 ultra da orta seviye olmasına rağmen gayet iyi bir cihaz gerek ekranı, gerek kamera performansıyla

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
g4 iyi seçim olur. M5 ultra da orta seviye olmasına rağmen gayet iyi bir cihaz gerek ekranı, gerek kamera performansıyla
öyle arkadaşım m5 konumuna göre gayet iyi bir cihaz. üstelik sony kalitesi var ama işte bu kadar bekleim herhangi bir ses soluk yok telefonda. açıkçası sıkıldım artık. başka bir modele yönelmek zorunda kaldım maalesef
note4 nasıl acaba özellikle son güncellemelerle

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
öyle arkadaşım m5 konumuna göre gayet iyi bir cihaz. üstelik sony kalitesi var ama işte bu kadar bekleim herhangi bir ses soluk yok telefonda. açıkçası sıkıldım artık. başka bir modele yönelmek zorunda kaldım maalesef
note4 nasıl acaba özellikle son güncellemelerle
Ben de zamanında note 4 ve g 4 arasında kaldım hata konu da açtım. Forum sakinleri sağ olsun yardımcı oldular. Note 4 cihazında kalem kullanacaksan güzel bir cihaz ama alternaifi olarak düşündüğüm g4 daha yeni, daha iyi kamera(ön-arka),çok çok daha iyi ekran,ileriye dönük yönden bakarsak daha çok güncelleme alacak gibi, daha stabil, daha iyi batarya gibi yönlerden daha ağır bastı. Note 4 ise Spen ve biraz daha iyi işlemciyle öne geçiyor.

• Beğen
Tepkiler: gölgee_65
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Ben de zamanında note 4 ve g 4 arasında kaldım hata konu da açtım. Forum sakinleri sağ olsun yardımcı oldular. Note 4 cihazında kalem kullanacaksan güzel bir cihaz ama alternaifi olarak düşündüğüm g4 daha yeni, daha iyi kamera(ön-arka),çok çok daha iyi ekran,ileriye dönük yönden bakarsak daha çok güncelleme alacak gibi, daha stabil, daha iyi batarya gibi yönlerden daha ağır bastı. Note 4 ise Spen ve biraz daha iyi işlemciyle öne geçiyor.
g4 ü, xperia m5 e nazaran tavsiye ediyorsun yani??

Son düzenleme:
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
FK5896

FK5896

Üye
Aklın varsa note 4 alma. Daha önceden kim sorduysa hep note 4 önerdim ama artık kesinlikle almayın diyorum. Yazılımla donanımı çöp etti samsung. 5.0, 5.1 güncellemeleri tam bir facia. 5.1 de bildirim çubuğunu aşağı indirirken bile kasıyor. Şarj tam bir felaket. İlk aldığımda tam gün hatta 1,5 gün tam şarjla kullandığım tel şimdi günde 2 defa şarja takıyorum. Sana önerim her türlü samsungdan uzak dur. Şu 1 yıl idare edeyim seneye iphone veya sony alacam. Samsung pişmanlıktır. Sana bunu 6 yıllık samsung fanı söylüyor
bende 5.1.1 e güncelledim ama sonrasında wipe'ları yapıp hard reset attım. şuan bir sorun yok, sorunsuz çalışıyor. bence note serisine çöp demek çok yanlış..
G4 veya Note 4 önerebilirim. şarj konusuna gelirsek, G4'ü bilmiyorum. Note 4'ün şarjı da fena değil. ama çok iyi olduğunu da söyleyemem. yine de hızlı şarj özelliği harika..

• Beğen
Tepkiler: gölgee_65
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
bende 5.1.1 e güncelledim ama sonrasında wipe'ları yapıp hard reset attım. şuan bir sorun yok, sorunsuz çalışıyor. bence note serisine çöp demek çok yanlış..
G4 veya Note 4 önerebilirim. şarj konusuna gelirsek, G4'ü bilmiyorum. Note 4'ün şarjı da fena değil. ama çok iyi olduğunu da söyleyemem. yine de hızlı şarj özelliği harika..
ikisi arasında hangisini tavsiye edersin. g4 mü note4 mü

• Beğen
Tepkiler: FK5896
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
şarj konusunda biraz tereddütlerim g4 hakkında. yoksa direk alırdım
kullanıcı yorumlarına bakarsak sürekli oyun falan oynamazsan günü çıkartıyormuş. bataryası iyi bir cihaz ancak ekran sağ olsun sömürüyormuş resmen. Fazla kurcalamasın bence o konu kafanı eğer aktif bir şekilde sürekli ve uzun süre oyun oynamıyorsan.

Edit: Önceki yorumda m5 ultra demişim de o c5 ultra olacak özür dilerim.

FK5896

FK5896

Üye
[QUOT2E="gölgee_65, post: 7789680, member: 2213224"]ikisi arasında hangisini tavsiye edersin. g4 mü note4 mü[/QUOTE]
note 4'ün yeri başka. ama bence her iki telefonda pişman etmez.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Oyun oynayan biri isen note 4 daha iyi bir seçim olur
Hem daha büyük pili hem daha büyük ekranı ile oyun deneyimini daha iyi bi cihaz note 4
Ama eğer daha yeni bi cihaz ve kalem gereksiz diyorsan g4 al iki telefon da seni yarı yolda bırakmaz
Ben bubiki cihaz arasında kalsaydım note 4 alırdım
Biraz note hayranlığım biraz da kalemine olan düşkünlüğümden dolayı

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
[QUOT2E="gölgee_65, post: 7789680, member: 2213224"]ikisi arasında hangisini tavsiye edersin. g4 mü note4 mü
note 4'ün yeri başka. ama bence her iki telefonda pişman etmez.[/QUOTE]
note4 de belli bir zamandan sonra kasmalar oluyor mu gerçekten?

Sarangni

Sarangni

Üye
S-Pen'nin ve büyük ekranın nimetlerinden faydalanmak istiyorum diyorsanız Note 4 sizi tatmin eder. Ben Note 3 kullanıyorum S-Pen herika bir şey. Özellikle mesajlaşma, Whatsap ve internette gezinirken çok işlevsel bir şey. Yalnız Note 5 çıktı ve Note 4 güncelleme akibeti ne olur bilinmez güncelleme alır ama muhtemelen geç alır ve alacağı son güncelleme de 6.0 olur.

G4 gelecek olursak LG kullanmış birisi olarak. LG cihazları çok güzel ve kaliteli oluyor. Çok hoşta özellikleri var. G4 şuan da en son G serisi cihaz olduğu için muhtemelen üst model G5 de önümüzde ki sene geleceğini varsayarsak güncelleme konusunda daha avantajlı olacaktır. Buna ekran kalitesi, resim kalitesi ve cihazın şıklığında ekleyince iyi bir alternatif. Çok farklı firmaların cihazlarını kullanmış birisi olarak stabillik konusun LG yazılımları çok kaliteli oluyor.

Xperia cihaz da kullandım ama kullandığım çok eski bir cihaz olduğu için bir şey diyemeyeceğim. Yalnız son tanıtılan Xperia Z5 serisi çok iyi gibi görünüyor. Bunun yanında C5, M5 gibi cihazlarda güzel görünüyor.

Ben bir tercih yapacak olsam S-Pen ön planda olmaz ise G4 almayı tercih ederim. Bu kararımda LG Türkiye'nin etkisi de büyük olurdu. Çünkü 21 ay kullandığım LG Optimus G cihazıma çıkardığı değişim kararı ve gönderdiği bir üst model G2 ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma. Hali hazırda G3 kasa çatlağı sorununda çok iyiler ve bazı kullanıcılara G3 yerine G4 bile verdikleri durumlar oldu. Bu tarz şeyleri de ön plana alınca tercihim G4 yana olurdu. Tabi alacağınız cihaz LG Türkiye Garantili olması lazım.

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01 ve gölgee_65

Üst Alt