Öneri m8 i satıyorum ne alayım?

Sponsorlu Bağlantılar

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
m8 i satıyorum ne alayım?
arkadaşlar aslında hiç satmaya niyetim yokken iyi bir fiyat istediler bu yüzden htc m8 telefonumu satıyorum. acaba yerine ne alsam bilmiyorum. benim için müzik deneyimi ve pil gücü önemli. ses kalitesi iyi olan sürekli internette dolaşan sosyal aglardan kopmayan elinden teli düşürmeyen biri için ne tavsiye edersiniz ?
note4,G4,xperia z3 arasında kaldım özellikle
Ya da yakında sony xperia m5 gelecek baya iyi birşeye benziyor onu mu beklesem acaba

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Z Serisi pil iyi ve huvei de süper pil koyar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Sony Telefonaların Pili İyi Diyorlar. İncelemeni Tavsiye Ederim

yeumyang

yeumyang

Moderator
pil önemli ise z3

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bir cihaz fiyati düşmeden ve garanti bitmeden elden çıkarmak en iyisi .
Buradan pil yardımı tam alamazsınız. gsmarena com dan bir kaç saatini ayır ve Pil performansı iyi olan Tr de olan cihazları araştır chip Tr DH teknokulis gibi yerlerden incelemeleri oku

• Beğen
Tepkiler: gölgee_65
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Ben de aynen öyle düşünüyorum. Bu yüzden satmaya karar verdim. Ama işte biraz bekleyip m5 modeli geldikten sonra mi alayım diyorum yoksa direk z3 alayım mı hemen kararsız kaldım. açıkça note4 de beni cezbediyor bir yandan

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bak işte o cihazı unuttum note 4 halen kral

CsWqIve34

Üye
arkadaşlar aslında hiç satmaya niyetim yokken iyi bir fiyat istediler bu yüzden htc m8 telefonumu satıyorum. acaba yerine ne alsam bilmiyorum. benim için müzik deneyimi ve pil gücü önemli. ses kalitesi iyi olan sürekli internette dolaşan sosyal aglardan kopmayan elinden teli düşürmeyen biri için ne tavsiye edersiniz ?
note4,G4,xperia z3 arasında kaldım özellikle
Ya da yakında sony xperia m5 gelecek baya iyi birşeye benziyor onu mu beklesem acaba
z5 beklebiliyosan bekle

yeumyang

yeumyang

Moderator
z3 için ısınma sorunu var diyorlar ne kadar doğru acaba. bir de acaba eski bir amiral gemisi olan z3 mü yeni nesil bir m5 mi alınır
eski bir amiral gemi daha iyi bir secenek m5 in pili düşük 2600 mah z3 3100 mah birinde snapdragon işlemci digerinde mediatek işlemci ben olsam z3 alırım

Jus7ice

Jus7ice

Üye
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
z5 beklebiliyosan bekle
z5 alamam çıksa bile. Ya note4 ya z3 alabilirim. Ya da m5 alınabilir diye düşünüyorum
eski bir amiral gemi daha iyi bir secenek m5 in pili düşük 2600 mah z3 3100 mah birinde snapdragon işlemci digerinde mediatek işlemci ben olsam z3 alırım
pil gücüne bakmamak lazım. Sony m5 için de 2 gün pil ömrü vadediyor. işlemci olarak da çekirdek sayısı daha fazla olduğu için bence telde ısınma sorunu olmaz bataryaya da çok yüklenmemis olur diye düşünüyorum
Bak işte o cihazı unuttum note 4 halen kral
neden kral. Ne yönden üstün daha doğrusu. pil performansı olarak ses kalitesi olarak internet ve arayüz de sizce hangisi kral
güncel

darkblademaster

darkblademaster

Üye
(fotoğraf lar kendi çekimim snapspeed ile düzenlendi birçok bunlar gibi fotolar çekmesini düzenlemsini bilirsen güzel telefon :) Z3 kullanıyorum cihazımda şuana kadar hiç bir sıkıntı çıkmadı birkere garantiye yolladm telefon hafif yamuldu nasıl oldu bilmyrum garantide kasayı komple değiştrdiler verdiler sıfır gibi oldu cihaz, fotoğraf dersen note 4 canlı görünyodu karşılaştırdığımda ama snapspeed polarr gibi programlarla hallediyorum Prof kamera gibi fotoğraflar elde ediyorum.ısınma sorunu sürekli oynuyosan var ama sonra hissetmemeye başlıyosun bir hafta öncesine kadar bende note 4ile takas etmeyi düşünüyordum ama note 4te kasa soyulması var ne kadar iyi kullanırsan kullan yinede soyulan bi yapısı var dışı eski görünürsede iki gün sonra telefoncuya satarken zorluk yaşarsın, ama şuan kullandığım z3 te en ufak bi soyulma yok merak ettiğin başka bişey varsa sor yardımcı olmaya çalışırım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gölgee_65
androtik12

androtik12

Üye
Aklın varsa note 4 alma. Daha önceden kim sorduysa hep note 4 önerdim ama artık kesinlikle almayın diyorum. Yazılımla donanımı çöp etti samsung. 5.0, 5.1 güncellemeleri tam bir facia. 5.1 de bildirim çubuğunu aşağı indirirken bile kasıyor. Şarj tam bir felaket. İlk aldığımda tam gün hatta 1,5 gün tam şarjla kullandığım tel şimdi günde 2 defa şarja takıyorum. Sana önerim her türlü samsungdan uzak dur. Şu 1 yıl idare edeyim seneye iphone veya sony alacam. Samsung pişmanlıktır. Sana bunu 6 yıllık samsung fanı söylüyor

• Beğen
Tepkiler: darkblademaster
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
(fotoğraf lar kendi çekimim snapspeed ile düzenlendi birçok bunlar gibi fotolar çekmesini düzenlemsini bilirsen güzel telefon :) Z3 kullanıyorum cihazımda şuana kadar hiç bir sıkıntı çıkmadı birkere garantiye yolladm telefon hafif yamuldu nasıl oldu bilmyrum garantide kasayı komple değiştrdiler verdiler sıfır gibi oldu cihaz, fotoğraf dersen note 4 canlı görünyodu karşılaştırdığımda ama snapspeed polarr gibi programlarla hallediyorum Prof kamera gibi fotoğraflar elde ediyorum.ısınma sorunu sürekli oynuyosan var ama sonra hissetmemeye başlıyosun bir hafta öncesine kadar bende note 4ile takas etmeyi düşünüyordum ama note 4te kasa soyulması var ne kadar iyi kullanırsan kullan yinede soyulan bi yapısı var dışı eski görünürsede iki gün sonra telefoncuya satarken zorluk yaşarsın, ama şuan kullandığım z3 te en ufak bi soyulma yok merak ettiğin başka bişey varsa sor yardımcı olmaya çalışırım
sırf kasa soyulması var diye mi vazgeçtin?
Aklın varsa note 4 alma. Daha önceden kim sorduysa hep note 4 önerdim ama artık kesinlikle almayın diyorum. Yazılımla donanımı çöp etti samsung. 5.0, 5.1 güncellemeleri tam bir facia. 5.1 de bildirim çubuğunu aşağı indirirken bile kasıyor. Şarj tam bir felaket. İlk aldığımda tam gün hatta 1,5 gün tam şarjla kullandığım tel şimdi günde 2 defa şarja takıyorum. Sana önerim her türlü samsungdan uzak dur. Şu 1 yıl idare edeyim seneye iphone veya sony alacam. Samsung pişmanlıktır. Sana bunu 6 yıllık samsung fanı söylüyor
arkadaşım da note4 var hiç kasılma ısınma sorunu yok diyor. Sadece şarjı iyi gitmiyor diyor. z3 de ısınma sorunu z2 kadar var mı bilmiyorum çünkü kısa süreliğine z2 de kullandım mesaj yazarken ya da tel ile konuşurken bile ısınıyordu. mesela şu an htc m8 var bende sarjda iken bile kullanınca ısınma sorunu yok

androtik12

androtik12

Üye
sırf kasa soyulması var diye mi vazgeçtin?

arkadaşım da note4 var hiç kasılma ısınma sorunu yok diyor. Sadece şarjı iyi gitmiyor diyor. z3 de ısınma sorunu z2 kadar var mı bilmiyorum çünkü kısa süreliğine z2 de kullandım mesaj yazarken ya da tel ile konuşurken bile ısınıyordu. mesela şu an htc m8 var bende sarjda iken bile kullanınca ısınma sorunu yok
Arkadaşın daha 5.1.1 ile tanışmamış tanışın görürüm memnuniyeti...

darkblademaster

darkblademaster

Üye
Soyulma problemi küçük bi sorun mu? 1ayda telefonun 10yıllık telefon gibi durması normal mi? ve samsunglarda 2aydan sonra telefonun yavaşlamaya kasmaya başlar 6aydır kullanıyorum z3 ü şükür sıkıntı çıkarmadı
[/url][/IMG]

seco_can_can

seco_can_can

Üye
z3 kullanıyorum pil samsung apple gibi markalardan çok çok iyi hem kibar şarj yerini kullanmamak için dock şarj aldım su geçirmemeside extra :D

• Beğen
Tepkiler: darkblademaster
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
z3 kullanıyorum pil samsung apple gibi markalardan çok çok iyi hem kibar şarj yerini kullanmamak için dock şarj aldım su geçirmemeside extra :D
peki ısınma sorunu var mı
Soyulma problemi küçük bi sorun mu? 1ayda telefonun 10yıllık telefon gibi durması normal mi? ve samsunglarda 2aydan sonra telefonun yavaşlamaya kasmaya başlar 6aydır kullanıyorum z3 ü şükür sıkıntı çıkarmadı
[/url][/IMG]
haklısın arkadaşım. peki m5 nasıl olur sence. beklemeye değer mi onu yoksa her türlü z3 mü. 8 çekirdek olması usb girişi açık olması açıkça cezbetmiyor değil yani
Telefon ne kadar sürede şarj oluyor biliyorum hızlı şarj olayı yok ama z2 vardı bende 3 saat 42 dk da doluyordu :)
bir de sony xperia serilerinde genelde kronik sorunlar olmuştur . z2 de kadar açıklığı ısınma z3 de pembe kamera sorunu vs. açıkça insan tereddüte düşüyor alırken

seco_can_can

seco_can_can

Üye
hocam 1 hızlı şarj aleti var birde dock çok geç dolmuyor ama çok geç bitiyor emin olabilrsin çok telefon kullandım sony müzik kamera şarj baya iyi geldi ısınma olayı var ama dock ta iken sıfır ısınma buz gibi cihaz

Üst Alt