Strateji M.A.R.S online oyunu hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Annie

Üye
    Konu Sahibi
M.A.R.S online oyunu hakkında
arkadaşlar merhaba. Son Silah 2 oyununun kapanması sonucu mars online adında yeni bir oyuna başladım. Oyunun pvp & pve modları var. Pve modlarında yaratıklara ve bosslara karşı savaşıyorsun.Pvp modu da bildiğimiz üzere 5v5 tarzında maçlar atılarak yapılıyor. Bunun dışında bayrak toplama gibi güzel modları var.Daha önce tps tarzında çok fazla oyun oynamamıştım.oyunun modları çok hoşuma gitti ve pvp & pve modları gayet hoş gözüküyordu. pve modundan bi kaç görüntü paylaşıcam.siz ne düşünüyorsunuz oyun hakkında ?

Freddy3467

Üye
Firevunun Mezarı isimli haritanın sonundaki boss inanın ağzınızı açık bıraktırır. Boss dediğin böyle olur dedirtiyor insana cüssesi ve gücüyle. Çok fazla modu ve haritası var gözüküyor şu an için. Yeni başladım diyebilirim ama giderek sevme yolunda hızla ilerliyorum :)

Libertatores

Üye
M.A.R.S candır gerisi heyecandır :D Özellikle PVE modunda ve bayrak toplamada aşırı keyif aldığım bir oyun. Zaten S2'de kapanacak deniyor. O yüzden bence M.A.R.S'ı oynamak en mantıklısı

• Beğen
Tepkiler: incebey38
Legendary.

Legendary.

Üye
Şu zamana kadar oynadığım açık ara en iyi online oyun.Nick:EmineBacı :P:

Uhops

Uhops

Üye
Bir ara yükledim bir kaç saat oynadım ama oyun kasma yapıyordu sildim mecbur.

theeternal

theeternal

Üye
iyi iyi

Legendary.

Legendary.

Üye
Bendede yapıyordu en düşüğe aldım ve game booster kullanıyorum :)

Uhops

Uhops

Üye
Oyunun grafikler müthiş ama çözemedim bir türlü oyunu.

Buğra

Buğra

Admin
Ben bir ara ilk çıktığı zamanlarda çok oynamıştım iyide rütbe yapmıştım ama sonra bıraktım :)

Legendary.

Legendary.

Üye
Neyi çözemedin güzel kardeşim,yardımcı olayım :)

Legendary.

Legendary.

Üye
Sor cevaplarım burdan alışman gerek biraz :)

Lethie

Üye
Ben forumda başka bir arkadaşın açtığı konudan görüp başladım oyuna. Full ayarlarda hakkaten çok güzel grafik sunuyor ve bağımlılık yarattı bende :D eskiden sadece fps oynardım ama tps'te farklıymış

Uhops

Uhops

Üye
Warface masaüstü sürümü yayınlandı. Duyrulur. :)
Ben forumda başka bir arkadaşın açtığı konudan görüp başladım oyuna. fu ll ayarlarda hakkaten çok güzel grafik sunuyor ve bağımlılık yarattı bende :D eskiden sadece fps oynardım ama tps'te farklıymış
Grafik seviyorsan warface'e de bak :)

HeLL_BoY-TR

Üye
MARS güzel oyunmuş... :))

incebey38

incebey38

Üye
oyunu şuan pc aldım ve ilk indirdim oyun ve hala iniyor