Lumia Flaş Atma Yapamayanlar İçin

Sponsorlu Bağlantılar

trhnbrtc

Üye
yok ben amber yuklemek istiyorum yada cyan nasil yukleyebilirim telefonaa

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Wp 8.1 Denim sürümü en stabil versiyonudur. Tavsiyem Windows Device Recovery Toolsu pc ye yükleyip sadece cihazı pc takmanız yeterli gelecektir. Program sizi yönlendirecektir.

skynet

Üye
yok ben amber yuklemek istiyorum yada cyan nasil yukleyebilirim telefonaa
Zaten Windows Device Recovery Tools ilk önce cyan sürümü kuruyor,denime telefon üzerinden güncelleniyor. Ama yok ben illa amber kuracağım diyorsan ilk önce amber romunu bulman gerek ki hiç uğraşmaya değmez bence :)

trhnbrtc

Üye
620 icin amber sürümü romu nu nerden bulabilirim bilen varmi

trhnbrtc

Üye
napicaz peki :(

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Valla Ha Amber Ne Zamanın Sürümü :D

trhnbrtc

Üye
1970 yılının :) ne bilim ben 2012 nindi heralde

afwerker

afwerker

Üye
  • Beğen
Tepkiler: trhnbrtc

trhnbrtc

Üye
Dostum araştırdım da malesef bulamadım ben 1520 ve 820 için eski yazılımları yedekledim bu yüzden dediğim oldu ve ms Serverleri kapatmış
tsk ederimm
amberden sonraki sürüm neyy biliyormusunuzz

skynet

Üye
Bu sürüm nosu amber e mi ait 1030.5603.1304.0000 ?

cihazın kodunu girerek romu indirebilirsin ama inen 11 dosyanın isimlerinde fazlalıklar oluyor onları düzenlemek gerek yoksa hata veriyor.
620'nin Türkiye romu en son cyan sürümü var o yüzden başka ülkelerin romunu indirmen gerek
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Kodları deneyerek bulman mümkün zaten bende bir ara bu şekilde başka ülke romunu kurarak amber sürümünü yüklemiştim :)

Bunu 059Q220 dene sanırım bu amber sürümüne ait :)

skynet

Üye
Ben deneme amaçlı indiriyorum bakalım amber mi :) Zaten 8.1'e geçecektim ara da bunu da denemiş olurum :D

afwerker

afwerker

Üye
Ben deneme amaçlı indiriyorum bakalım amber mi :) Zaten 8.1'e geçecektim ara da bunu da denemiş olurum :D
Dostum senin için tekrar araştırdım ama bütün sitelerde nokia serverlerinin bağlantısını paylaştıkları için serverler kapalı olduğundan inmiyor :) malesef en son sürümden başka çare yok

skynet

Üye
Dostum senin için tekrar araştırdım ama bütün sitelerde nokia serverlerinin bağlantısını paylaştıkları için serverler kapalı olduğundan inmiyor :) malesef en son sürümden başka çare yok
Hocam indirdim şimdi kurdum :) Açılmasını bekliyorum :D
Vay arkadaş amberinde öncesine döndü cihaz :D Resmen kutudan çıktığında ki hali :)

Resmen ibretlik bu 8.0 :D
@trhnbrtc

Hocam hala ısrar ediyorsan bu 059Q220 kodu siteden girerek 11 tane dosyayı indir(diğer mesajımda belirttiğim dosya isimleriyle oynama işlemini yapmana gerek yok) sonra WPID veya NCS ile romu kurarsın. Kolay gelsin :)

trhnbrtc

Üye
peki black sürümü romu varmı
Hocam indirdim şimdi kurdum :) Açılmasını bekliyorum :D
Vay arkadaş amberinde öncesine döndü cihaz :D Resmen kutudan çıktığında ki hali :)

Resmen ibretlik bu 8.0 :D
@trhnbrtc

Hocam hala ısrar ediyorsan bu 059Q220 kodu siteden girerek 11 tane dosyayı indir(diğer mesajımda belirttiğim dosya isimleriyle oynama işlemini yapmana gerek yok) sonra WPID veya NCS ile romu kurarsın. Kolay gelsin :)
şu dosyayi indiremedim bi sorun cikartirmi
File Name : RM-846 General label layout Eng 002.xml bunu indiremedim link kırık sanırım

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Valla Ha Amber Ne Zamanın Sürümü :D
umutlu olduğumuz zamanların sürümü :D çıkacak denen şeyin en geç 5-6 aya çıktığı zamanların sürümü :D
bu ne lan birkaç aya gelir denen zengin çekim özelliği biryıl oldu hala gelecek işin acı tarafı tırıçkadan ms lumialarda var bu özellik
ya win 10 kuran arkadaşlar video-müzik uygulamaları nasıl win 8.0a benziyor mu yoksa xbox biçimsiziyle mi devam ediyor

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt