Öneri lumia 925 yavaşlama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
lumia 925 yavaşlama sorunu
Beyler lumia cihazlar malum hızları ile ünlü benim lumia 925te fena değil millet ağzı açık izliyor ama son bir yılda telefon biraz yavaşladı eski hızı yok, bazen menü geçişlerinde takılma oluyor, bazen internet explorer da takılma oluyor (internet explorer hepten yavaşladı telefondan bağımsız yavaşlıyor) ayrıca geçen yıl angry birds go oynarken farkettim bir iki saat sonra oyun hayvan gibi kasıyor. her oyunda olmuyor bu sadece ab go birde bazen frozen free fall-ileri bölümlerde 100-120 bölümler-
bu sizde de oluyor mu
takılmalar çoğucyan güncellemesinden sonra başladı ayrıca lumia 1520-930 modellerinde de oluyor mu (donanım yetersizliği mi yoksa yazılım sorunu mu)

emz

emz

Üye
Yazılımsal sıkıntılar. Hafıza dolmaya yakınsa etkisi olabilir. Birde bu kadar güncelleme kurduktan sonra hiç sıfırlamadıysanız eğer eski ayarlar vs derken yavaşlaması normal oluyor. Oyun verileriniz kaybolmasa sıfırlayın diyeceğim ama maalesef siliniyor. Hafıza boşaltmak etki edecektir ama:)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Yazılımsal sıkıntılar. Hafıza dolmaya yakınsa etkisi olabilir. Birde bu kadar güncelleme kurduktan sonra hiç sıfırlamadıysanız eğer eski ayarlar vs derken yavaşlaması normal oluyor. Oyun verileriniz kaybolmasa sıfırlayın diyeceğim ama maalesef siliniyor. Hafıza boşaltmak etki edecektir ama:)
2 kez yazın sıfırlama yaptım geçen ay mikrofondan dolayı garantiye yolladım orada da sıfırlanmış yani sık sayılabilecek şekilde sıfırlandı
Hafıza da sıkıntı yok daima 1-1.5gb boş alan bulunur zaten dolsa da mevcut takılmaya ek kasma olmuyor

skynet

Üye
Kapasite kontrolünden geçici dosyaları ara ara temizle belki faydası olur

Emre

Üye
nokia gittikten sonra kasmaya başladı sanırım cyanda sorun yoktu.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi

ArMaGeDdOn_87

Üye
bende mesela şu anda youtube dan bişey izleyemiyorum sürekli duraklıyo

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Telefonu her yeniden başlattığınızda sd kart düzeltilmesi ile ilgili mesaj alıyormusunuz?

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Ya nasıl nokianın gidişine bağladı ben anlamıyorum :D neyse 1520 kullanıcısı olarak geldim ve hayır, kasma falan yok. 925 1,5 senelik(kullandığı donanım olarak hatta 2 seneden daha uzun) bir telefon. Bence normal bunlar. Hiç kasmaması için temel akıllı telefon işlevlerinden ileriye gitmemek lazım artık 820, 920 ve 925 için. Yoksa ufak tefek kasılmalar her eskiyen şeyde başlar.