Tavsiye Lumia 1320 ile ilgili pişmanlık

Sponsorlu Bağlantılar

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Bak admin bey (yaşını bilmiyorum bey diyorum) eğer karşı tarafa bilgini konuşturacaksan bunu karşı tarafı ezmeden yapacaksın, ezici laflar söyleyip bunu aslında karşı taraf söylemiş gibi şeylere gerek yok. bilgimi ispatlı söylerim veya söylemem bu beni ilgilendirir seni değil. gelecek nesile böyle mi davranacaksınız? her söylediği bir şeyde eksik arayıp onu ezerek veya küçük düşererek mi bilgi vereceksiniz? bunları geçtim beni tanımıyor ismimi bile bilmiyorsunuz nereden geliyor bu özgüven?

+ben ygs'ye çalışan bir öğrenciyim ve teknoloji haberleri şu an benim umrumda değil. ayrıca wp şeysi hiç umrumda değil. umarım bu yorumumda uygunsuz bir şey bulursunuzda ban yerim çünkü bu forum bilgi paylaşma yerinden hangi kullanıcıyı aşağılasam yerine dönmüş. bu da size son mesajımdır aynı hareketlerinize devam edin.

1.Ygs ye çalışıyormuşsun
2.Teknoloji haberleri seni şu anda ilgilendirmiyormuş
3.Wp hele hiç ilgilendirmiyormuş

Burda bu saatte daha TEKNOLOJİ forumunda takılıyorsun ve üstüne üstlük birde WP forumunda geziyorsunya diyecek birşey bulamıyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bak admin bey (yaşını bilmiyorum bey diyorum) eğer karşı tarafa bilgini konuşturacaksan bunu karşı tarafı ezmeden yapacaksın, ezici laflar söyleyip bunu aslında karşı taraf söylemiş gibi şeylere gerek yok. bilgimi ispatlı söylerim veya söylemem bu beni ilgilendirir seni değil. gelecek nesile böyle mi davranacaksınız? her söylediği bir şeyde eksik arayıp onu ezerek veya küçük düşererek mi bilgi vereceksiniz? bunları geçtim beni tanımıyor ismimi bile bilmiyorsunuz nereden geliyor bu özgüven?

+ben ygs'ye çalışan bir öğrenciyim ve teknoloji haberleri şu an benim umrumda değil. ayrıca wp şeysi hiç umrumda değil. umarım bu yorumumda uygunsuz bir şey bulursunuzda ban yerim çünkü bu forum bilgi paylaşma yerinden hangi kullanıcıyı aşağılasam yerine dönmüş. bu da size son mesajımdır aynı hareketlerinize devam edin.
Öncelikle yaşın hiç bir önemi yok fakat senin de dediğin gibi tanımadığın bilmediğin birisine karşı "bak admin bey" gibi hoş olmayan bir kelime grubuyla başlayan cümleler kurma.

Mesajlarımda aşağılayan ya da küçük düşüren bir dil kullanmam. Varsa da burada belirtebilirsiniz özür dilemeyi de bilirim. Ama dediğim gibi burada delilsiz ispatsız farazi konuşmalarla insanların yanlış bilgilendirilmesine izin vermiyoruz. Bu konuşmaları yapanlar için yazdığım mesaja cevabınız varsa alalım buyurun konu açık. Onun dışında konuyu farklı mecralara çeken mesajlara izin verilmeyecek.

• Beğen
Tepkiler: bountykiller, Murat Alper, Aybin.Kilic ve 3 diğerleri
technicker

technicker

Üye
konulara yorum yazma hakkı belirli başlı mantıklı insanlara verilmeli.

Üst Alt