Lumia 920 im var i phone 5 e takas etmeli miyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 im var i phone 5 e takas etmeli miyim ?
1 ay önce Nokia lumia 920 aldım . Gerçekten de güzel cihaz bugune kadar da hep nokia kullandım ve beni hiç üzmedi yarı yolda bırakmadıı . Ama bakıyorum iphone kullanan aile üyelerim arkadaşlarım arttı ama ben daha önce hiç elime alıp dokunmadım bile desem yeri var :) Niyetlendim takas yapmaya ama iphonun - lerini artılarını hiç bilmiyorum aralarında ne tür üstünlükler var bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Şu an için evet. Kesinlikle etmelisin hatta. Windows gelişmedi daha. Uygulama ve oyun yönünden kısır. Kamerası muhtemelen çok daha iyidir iphone 5 den. (Tanıtımlara göre konuşuyorum sadece.) İşlemci hızı falan biraz daha hızlı. Gerisinde iphone 5 iyidir.

fk555897

fk555897

Üye
Öncelikler Lumia 920'nin kamerası iPhone 5'ten daha iyi.
iPhone 5'te de işletim sistemi daha hızlı, interneti daha iyi, oyunları - uygulamaları daha fazla.

Invoke

Invoke

Üye
Sanırım lumia920nin tek üstün yanı kamerası...
Oyunlar, uygulamalar, market sizi için önemliyse değiştirebilirsiniz. Çevrenizde "yok la her şey ücretli olum" diyenler olacaktır, inanmayın beleş yüklemenin de çok kolay yolları var.
Başka, iphone5 çok artislik duruyor. Ama herkeste var lumia920 herkeste var mı?
Başka... İşletim sistemi olarak da ios daha iyidir.

-Fight-

-Fight-

Üye
öncelikle yurtiçi olsun alacagın iphone 5 şunu unutma iphone nin ölüsüde diriside değerlidir

fk555897

fk555897

Üye
Ayrıca ailende ve tanıdıklarında iPhone varsa. Facetime, iMessage gibi özellikler çok işine yarayabilir.

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooh 3 g karşılıklı görüşme yani kullanımı sadece iphone dan iphona diye bişi duydum dogrumudur

fk555897

fk555897

Üye
Bluetooh 3 g karşılıklı görüşme yani kullanımı sadece iphone dan iphona diye bişi duydum dogrumudur

Bluetooth'u iPhone'dan iPhone'a da kullanamıyorsun. Görüntülü görüşme iPhone'dan iPhone'a diye biliyorum. Hiç denemedim ama.

Türe

Türe

Üye
Kesinlikle et.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben olsam sorunsuz bir L920 yi i5 ile değişmezdim.tercih senin tabiiki.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
bluetooth daha tartışılıyor mu ya? Bende 4s var jailbreak yok, marketten beleş bi bluetooth paylaşım programı indirdim her cihazla dosya/resim/müzik alıp verebiliyorum.

- - - Eklendi - - -

değiştir hiç pişman olmazsın.

- - - Eklendi - - -

amcaoğlumun s3 mini'si ile viber veya tango ile görüntülü görüşme de yapıyorum ücretsiz. illa iphone'lar arası diye diretme yok.

- - - Eklendi - - -

bi de ferahlama gelir sana wpstore'dan appstore'a geçince.

Türe

Türe

Üye
bluetooth daha tartışılıyor mu ya? Bende 4s var jailbreak yok, marketten beleş bi bluetooth paylaşım programı indirdim her cihazla dosya/resim/müzik alıp verebiliyorum.

- - - Eklendi - - -

değiştir hiç pişman olmazsın.

- - - Eklendi - - -

amcaoğlumun s3 mini'si ile viber veya tango ile görüntülü görüşme de yapıyorum ücretsiz. illa iphone'lar arası diye diretme yok.

- - - Eklendi - - -

bi de ferahlama gelir sana wpstore'dan appstore'a geçince.

Uygulamanin adini sorsam ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
arama bölümüne bluetooth yazınca çıkıyor.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
oyun istiyorsan iphone sağlamlık ve kamera nokia

Türe

Türe

Üye
Bump olabilir cunku androidde de var

phasan

phasan

Üye

bluetoth sadece kulaklık kullanmada işe yarıyor iphone 4s ve 5 de 3g uzerınden goruşme mum kun sadece diger 3gs ve 4 tel goruntulu goruşme wifi den imessage de whatsapp gibi kullanıyon ama sadece iphoneler arası

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Çok çok kararsız kaldım . i 5 in pil süresi nedir yani sizin gözlemleriniz nedir acaba ?

- - - Eklendi - - -

Çok çok kararsız kaldım . i 5 in pil süresi nedir yani sizin gözlemleriniz nedir acaba ?

enterneoll

enterneoll

Üye
kesinlikle değiştirirdim hiç kuşkulanmadan :D

Üst Alt