iPhone 4s imi Lumia 920 ile takas etmeli miyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4s imi Lumia 920 ile takas etmeli miyim ?
Evet arkadaşlar 3 hafta öncesinden iphone 4s 16 gb almıştım.Telefondan sonuna kadar memnundum her haliyle.Fakat şu lumia 920 çıkınca içimde burukluk oldu. Bende büyük ekran takıntısı oluşmaya başladı.2 de bir çıkan reklamları olsun, kamera kalitesi olsun beni baya tahrik etti doğrusu. Fakat tek korkum nokianın yine düşüşe geçmesi olur.Mantıksız geliyor ama tek korkum o. Yoksa marketinin gelişmemiş olması pek umrumda değil doğrusu.
Evet kısaca birisi ile görüştüm.Şimdiye kadar iphone kullanıcısı olduğu için lumia'ya alışamadığını söyledi. O yüzden takas önerdi.
Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

saruman_me

saruman_me

Üye
henüz çok erken biraz beklemelisin..

Placebo-

Placebo-

Üye
Marketi umurumda değil diyorsun. Ozaman edebilirsin. :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Butcen varsa al bence.lumia gayet guzel cihaz.android olmasa ilk onu telefonu tercih ederdim sahsen

phasan

phasan

Üye
İos biraz bekle

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
vallahi ben olsam düşünmeden takas ederim :D

acuxx

acuxx

Üye
bence takas et madem oyunla pek işin al o zaman

phasan

phasan

Üye
Alma derim iphone guzel

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar %50 nerdeyse :D

phantomddl

Üye
Takas olmasa yapma derdim, daha yeni almışsın ve memnunsunda, yani israf olurdu ve zarar ederdin.

Yakın bir arkadaşınsa ve imkanın varsa bir günlük telefonları değiştirin inceleyin, ondan sonra karar verin. Çünkü 4s çok güzel bir cihaz ve iOS gayet iyi çalışan bir sistem, WP8'in gerek market, gerek küçük değişikler için biraz zamana ihtiyacı var. O yüzden bir günlük alın kullanın beğenirseniz takas edin derim ben ama siz bilirsiniz :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bence birkaç günlüğüne al beğenirsen alırsın acilse her türlü al zaten market senin için önemli değilmiş.

TheSoftware

TheSoftware

Üye
isletim sistemini iyice arastir sonucta platform degisecek uygulama umrunda degildir ama hersey uygulama degil kullanici arayuzu cok onemli bir cihazda.

Türe

Türe

Üye
Market sorun degilse al ;)

WebStyle

WebStyle

Üye
Uygulama ve oyun ile hiç işim olmaz diyorsan ayrıca yeni bir deneyim istiyorsanız takas edin derim. Diğer türlü asla tavsiye etmem. Ancak yine de tercih sizin tabi..

komando04

komando04

Üye
valla kardeşim internet hızı iostan daha başarılı ayrıca yeterince oyunda var ve dokunmatik kamera olarak iphone bu cihaz yanında halt etmiş

amcalu1

amcalu1

Üye
Oyun oynamayacaksan et(zaten oyunlar da kısa bir süre içinde lumiaya gelcek)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
4s Lumia'ya göre eski bir cihaz.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu birkaçgünlüğüne deneme gibi bir şansım yok. Kullananlardan olumlu yorum almam yeterli aslında.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
O zaman Windows Phone Bölümüne göz at kullanıcı yorumları var orada hem bilgi de alırsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt