Haber Lumia 830 Tanıtıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
830'un kamerasında puremotion özelliği varmı acaba? 920'de olan şu titreşim önleme özelliği yani.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
1300 tl fiyat ile satışa çıkacağını okudum oysa lumia 1520 1500tl fiyata gerilemiş durumda iki cihaz arasında lumia 830 u öne çıkaracak bir fark varmıdır??

serinaga

serinaga

Üye
1300 tl fiyat ile satışa çıkacağını okudum oysa lumia 1520 1500tl fiyata gerilemiş durumda iki cihaz arasında lumia 830 u öne çıkaracak bir fark varmıdır??

Hakikaten şuan L1520 çok uygun bir fiyata indi, kat be kat daha üstün bir performansa sahip, ilk başta gözüme kestirmiştim ama sanırım gelmeden 1520'yi alacağım ...

Basteryus

Basteryus

Üye
Hakikaten şuan L1520 çok uygun bir fiyata indi, kat be kat daha üstün bir performansa sahip, ilk başta gözüme kestirmiştim ama sanırım gelmeden 1520'yi alacağım ...
N11'de indirim var 1520'yi 1390 TL civarına alabilirsiniz şu an. Hatta cardfinansınız varsa 110 TL parapuan'da ordan geliyo :D

1300 TL gerçekten fazla oldu 830 için. 1100 civarına iyi satabilirdi.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Sensation
dakamon

dakamon

Üye
N11'de indirim var 1520'yi 1390 TL civarına alabilirsiniz şu an. Hatta cardfinansınız varsa 110 TL parapuan'da ordan geliyo :D

Yanlışın var ben göremedim öyle bir fiyat

Basteryus

Basteryus

Üye
Yanlışın var ben göremedim öyle bir fiyat
Fiyatı 1500 TL civarı ama sepete atıp adres kısmını geçtikten sonra 110 TL daha düşüyo. kampanya detaylarına aşağıdaki linkten bakabilrisin

bu da cardfinans kampanyası

dakamon

dakamon

Üye
Fiyatı 1500 TL civarı ama sepete attığında 110 TL daha düşüyo. kampanya detaylarına aşağıdaki linkten bakabilrisin

bu da cardfinans kampanyası

Hımm anladım baya iyiymiş

Aybars1979

Aybars1979

Üye

valla ben kıllandım bu kadar fiyat düşüşünden açıkcası gerçi boyutu nedeni ile pek tutulmadığı kanaatindeyim dieceğim ama milletin elinde (özellikle kızlarda) hep büyük boyutlu telefonlar görüyorum. açıkcası bu kadar fiyat düşüşü ilginç, kurlarda oldukça artmış durumda.

Basteryus

Basteryus

Üye
valla ben kıllandım bu kadar fiyat düşüşünden açıkcası gerçi boyutu nedeni ile pek tutulmadığı kanaatindeyim dieceğim ama milletin elinde (özellikle kızlarda) hep büyük boyutlu telefonlar görüyorum. açıkcası bu kadar fiyat düşüşü ilginç, kurlarda oldukça artmış durumda.
Bu sadece 1520'ye özel bi indirim değildi yanlız, bütün ürünlerde geçerliydi.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Bu sadece 1520'ye özel bi indirim değildi yanlız, bütün ürünlerde geçerliydi.

bu senenin başka hiç bir modelinde rastlamadım bu denli bir indirime. eski modellerde vardı sadece.

serinaga

serinaga

Üye
Bu 830 ne zaman gelir arkadaşlar ?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Lumia 830 ile Victoria Şelalesi'nde fotoğraf keyfi :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Sensation
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Lumia 830 ile Victoria Şelalesi'nde fotoğraf keyfi :tebessüm:
Ne yani şimdi bir de Surface Pro 3 mü alalım yani. :kop:adamlar ortaya karışık reklam yapmış.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Basteryus

Basteryus

Üye
Lumia 830 avea'da satışa çıkmış. 1299 TL

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
1300 TL fazla bence 830 için..