Haber Lumia 830 Tanıtıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

ArMaGeDdOn_87

Üye
Bende telefonu aldığım zaman 920 ile 925 arasında kararsız kalmıştım 920 nin ekranı ve hafızasından dolayı 920 aldım,ikisini incelediğim zaman 920 nin ekranı 925 e göre daha canlı duruyodu

smltrl

Üye
Kullanan arkadaşlar batarya performansı nasıl? Telefondan genel olarak memnun musunuz 820yi satıp alsam değer mi? Son olarak 820 çok kalın geliyor artık 830un da 5 inç ekranı korkutuyor beni telefon kibar mı?

luckysleven

luckysleven

Üye
Kullanan arkadaşlar batarya performansı nasıl? Telefondan genel olarak memnun musunuz 820yi satıp alsam değer mi? Son olarak 820 çok kalın geliyor artık 830un da 5 inç ekranı korkutuyor beni telefon kibar mı?

5 inc hic korkutmasin tam tersi ekran buyudukce telefonu kullanmaktan keyif aliyorsun. Interneti kullanmak daha eglenceli oluyor .

• Beğen
Tepkiler: smltrl
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Çok şık bir cihaz,albenisi var.

• Beğen
Tepkiler: smltrl
beats

beats

Üye
Lumia 830, Lumia 920, Lumia 925 karşılaştırması:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Sensation ve skynet

ArMaGeDdOn_87

Üye
Lumia 830, Lumia 920, Lumia 925 karşılaştırması:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
göz atma ekranında amoled ekran baya farkediyomuş :) 925 de göz atma ekranını çok iyi gösteriyor

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Lumia 830 kasım ayı ortasında 1299 TL olarak satışa çıkıyor.
Kaynak: Nokia Türkiye Genel Müdürü

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve beats
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia 830 kasım ayı ortasında 1299 TL olarak satışa çıkıyor.
Kaynak: Nokia Türkiye Genel Müdürü

Hemen bunun da ilk sayfalarına bakalım.
Tahminler ne derece tutmuş görelim :kıskıs:
730/735'e 900 demişiz, 999 geldi.
Bakalım bunda durum nasıl :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve Sensation
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
PuHahaha buna da 1200 demişiz :kop2:

Tahminler bayağı isabetli denebilir.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece

furkankaya559758

Üye
Donanımı lumia 930' dan baya düşük. Bence alınmaz. Tahminimce WP8 için çıkacak oyunlar bundan sonra fazla donanım isteyecekler.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Donanımı lumia 930' dan baya düşük. Bence alınmaz. Tahminimce WP8 için çıkacak oyunlar bundan sonra fazla donanım isteyecekler.

Mantıken lumia 930dan düşük olması normal. Alınmazmı? siz galiba bu telefonun donanım özelliklerini bilmiyorsunuz üst seviyeye yakın bir telefon

lazye

lazye

Üye
Mantıken lumia 930dan düşük olması normal. Alınmazmı? siz galiba bu telefonun donanım özelliklerini bilmiyorsunuz üst seviyeye yakın bir telefon
Üst düzeye yakin anca wpde olur s400 1.2 ghz artik giriş seviyesi telefonlarda var yani :) kameraya falan bisey diyemicem :)

bountykiller

bountykiller

Üye
  1. Üst düzeye yakin anca wpde olur s400 1.2 ghz artik giriş seviyesi telefonlarda var yani :) kameraya falan bisey diyemicem :)
    şimdi apple telefonuna 3gb ram koysa absürd olur . Neden ? Çünkü ihtiyaç yok. Bu donanım bir Windows Phone için oldukça ideal yani...

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve lazye

furkankaya559758

Üye
Snapdragon 400 mü üst seviyeye yakın. Tamam Windows Phone 8 donanımı fazla harcamıyor ama Lumia 930'da Snapdragon 800 kullanılırken ben bundan sonra çıkacak oyunlarda ve yeni versiyonlarda yüksek donanım isteyeceğini düşünüyorum.