Telefon Tavsiyesi Lumia 830 Hakkında Soru ve Sorunları Bu Başlıktan Alalım!

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Hayır uygulama verilerin ve sildiğin uygulamaların bilinmeyen verileri biraz fazla birikmiş.

Acaba ms bunun farkında mı. Yani listeden kaldırdığımız uygulamaların verileri telefonda kalması konusundan. Bir yöntemle temiz bir kaldırma işlemi yapılıyordu ama o yöntemi kimse kullanmaz her zaman. Standart kaldırma yöntemiyle kaldırınca da veriler kalıyor. Bunu dikkate alıp çözmeleri şart

skynet

Üye
Acaba ms bunun farkında mı. Yani listeden kaldırdığımız uygulamaların verileri telefonda kalması konusundan. Bir yöntemle temiz bir kaldırma işlemi yapılıyordu ama o yöntemi kimse kullanmaz her zaman. Standart kaldırma yöntemiyle kaldırınca da veriler kalıyor. Bunu dikkate alıp çözmeleri şart
Diğer yöntem ney ?

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
arkadaşlar 1000 lira gibi bir bütçem var. lumia 735 mi alsam yoksa biraz daha biriktirip 830 mu? Henüz akıllı telefona geçemedim.: ? ama lumialara büyük bir sempatim var.

braayn

braayn

Üye
Kesinlikle 830 Al derim..

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
arkadaşlar 1000 lira gibi bir bütçem var. lumia 735 mi alsam yoksa biraz daha biriktirip 830 mu? Henüz akıllı telefona geçemedim.: ? ama lumialara büyük bir sempatim var.
Donanım aynı. Arka kamera için 830, ön kamera için 735. Bir de 735'te göz atma ekranı bulunmuyor.

dakamon

dakamon

Üye
Göz atma ekranına alışıksan kesinlikle telefon seçtiriyor sana. Hangisinde varsa ona yöneliyorsun. Alışkın değilsen önemli olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
oyun konusunda hangisi daha başarılı?

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
L735 de ppi 316 iken L830 da 296. Bu farkta ekranın 5 inç olmasından kaynaklanıyor sanırım.:hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
L735 de ppi 316 iken L830 da 296. Bu farkta ekranın 5 inç olmasından kaynaklanıyor sanırım.:hmmm
296 ile 316 ppi arasındaki farkı mikroskopla bile baksan ayırt edemezsin. Takma kafana onları. İki telefonun da ekranı gayet başarılı.

• Beğen
Tepkiler: ıRagnaRı
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Ali abi şu an hangi telefonu kullanıyosun?

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Lumia 830 a son çıkan güncellemeyi kurmamı tavsiye eder misiniz sıkıntı olurmu fazla @papakudioflu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 830 a son çıkan güncellemeyi kurmamı tavsiye eder misiniz sıkıntı olurmu fazla @papakudioflu
Bende yedek cihaz olduğu için ona kurdum lumia 830 kararlı kullanıyorum. Ama çok bir sorun olacağını zannetmem.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Bende yedek cihaz olduğu için ona kurdum lumia 830 kararlı kullanıyorum. Ama çok bir sorun olacağını zannetmem.

Teşekkür ederim bende lumia 520de pfd kullanıyorum ama kurup kurmamakta kararsızım gdr2 gelirse onu kurarım artık gdr1 finale yaklaştı zaten

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Keşke zamanında 520 alsaydım. Şimdi satamasam bile dursun bi kenarda deyip gidip 830 alabilirdim. Ama zamanında 820 aldım. 1250 lira verdim. Şimdi satayım desem 300-400 anca verirler. O da satılırsa yani. Bunun üzerine bin lira koyup 830 alma fikri bana hiç iç açıcı durmuyor. Öte yandan 830 da "beni al beni al" deyip bakıyor ordan. Napcaz bilmem :cigara:

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve ceza87
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Keşke zamanında 520 alsaydım. Şimdi satamasam bile dursun bi kenarda deyip gidip 830 alabilirdim. Ama zamanında 820 aldım. 1250 lira verdim. Şimdi satayım desem 300-400 anca verirler. O da satılırsa yani. Bunun üzerine bin lira koyup 830 alma fikri bana hiç iç açıcı durmuyor. Öte yandan 830 da "beni al beni al" deyip bakıyor ordan. Napcaz bilmem :cigara:
Allah yardımcın olsun kardeş. Bende 6 aydır para biriktiriyorum lumia almak için. :icelim:

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
emz

emz

Üye
Allah yardımcın olsun kardeş. Bende 6 aydır para biriktiriyorum lumia almak için. :icelim:

İstediğin cihaz ne ve ne kadar biriktirebildin? Eğer bunları söylersen sana uygun ciddi buluruz ve böylece indirim, kampanya ne ararsan işte bulur söyleriz. Ben kampanyada 525 aldım bu sonbahar 350₺ ödedim sıfır cihaza. Bu şekilde ucuza kapatırız sana da;)

braayn

braayn

Üye
Teknosalarda L525 299Tlye düşürmüşlerdi ama kampanya bittimi bilmiyorum

Üst Alt