Lumia 820 Alıyorum yardım edermisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 820 Alıyorum yardım edermisiniz ?
Lumia 820 alıcam ancak, telefona internetten oyun indirip yüklüyebilirmiyim mağaza harici ?

Şuanki telefonum Nokia 5800 bu siteden hep oyun indirip atıyorum oda öledir değilmi bişey yapmama gerek yok ?

2-fotoğraf çektiğimde hemen bir tık ile facebook'a atabilirmiyim hani şu şeçeneklere tıklarsın paylaş olur ya

3-Instagram uygulaması gelicekmi ?

Cevaplayanlara teşekkürler

mkyb

mkyb

Üye
Lumia serisi telefon alacaksan öyle çok oyun bekleme.Sadece onu diyebilirim.

ÖEY

ÖEY

Üye
Market dışı uygulama oyun yükleme yok yani 5800'daki yapamazsın, facebook v.b. sosyal ağlarda rahat rahat paylaşabilirsin çektiğin fotoları, instagram gelecek ama ne zaman tam tarih yok, sene sonuna doğru diyorlardı bir ara fakat instagramın resmi olmayan çok güzel uygulamaları vasr. 6tag gibi marketten aç bak yorumları oku. Bunun için konu açmanada gerek yoktu bence sabit konulardan yazsan cevaplardık kardeşim ;)

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
Market dışı uygulaa oyun yükleme yok yani 5800'daki yapamazsın, facebook v.b. sosyal ağlarda rahat rahat paylaşabilirsin çektiğin fotoları, instagram gelecek ama ne zaman tam tarih yok, sene sonuna doğru diyorlardı bir ara fakat instagramın resmi olmayan çok güzel uygulamaları vasr. 6tag gibi marketten aç bak yorumları oku. Bunun için konu açmanada gerek yoktu bence sabit konulardan yazsan cevaplardık kardeşim ;)

hocam ya ben android düşünüyodumda bu daha iyi geldi siz ne önerirsiniz ? uygulama keşfetmeyi resim çekmeyi severim

ÖEY

ÖEY

Üye
Market gelişiyor şahsen bana mevcut durumdaki uygulama ve oyunlar yetiyor. Bence pc den wp markete gir bir incele. Kullanmayı istediğin uygulamalar ya vardır ya da muadilleri vardır. Ben şahsen androidden wp8'e geçtim ve wp8 stabillik hız konularında çok daha iyi. Kamera olarak zaten 4-5 adım önde o yüzden wp8 telefonlardan birini seçebilirsin. Tavsiyem l920 olur. İkinci el düzgün fiyata temiz cihazlar bulursun gerçi sıfırının da fiyatı düştü bu aralar.

serinaga

serinaga

Üye
L820'yi neredeyse 7-8 aydır kullanıyorum, bugüne kadar donma, takılma nedir görmedim. Hız konusunda mükemmel, stabil ve sağlam bir duruşu var. Ancak her şeyden önce wp8'i kullandıkça daha çok sevmeye başlayacaksın. Ama eski alışkanlıkları unutmalısın, bambaşka bir dünyaya yolculuğa çıkıyorsun ...

smltrl

Üye
Siteden oyun falan yükleyemezsin kardeş mağazada ne varsa o. Çektiğin fotoğrafı tek tıkla paylaşabiliyorsun evet

mesutcinik

mesutcinik

Üye
L820'yi neredeyse 7-8 aydır kullanıyorum, bugüne kadar donma, takılma nedir görmedim. Hız konusunda mükemmel, stabil ve sağlam bir duruşu var. Ancak her şeyden önce wp8'i kullandıkça daha çok sevmeye başlayacaksın. Ama eski alışkanlıkları unutmalısın, bambaşka bir dünyaya yolculuğa çıkıyorsun ...
aynen dediğin gibi ''bambaşka bir yolculuk''

Üst Alt