Lumia 1020 Fotoğraflarındaki Bulanıklıklar


DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Çektiğim Fotoların Sağ Tarafında Hep Bir Bulanıklık Oluyor.Aynı Mesafedeki Nesnelerin Ortadakileri Net,Sağdakiler Bulanık Çıkıyor.Kamerada Arıza Vs Mı Var Acaba Çözemedim? Her Fotoda Var Bu Sorun. Ek Olarak Proshot Kullanıyorum.Focus Ayarını %100 Yapıyorum Yani en Uzak Mesafeyi Netliyor Öyle Bırakıyorum Çıkıyorum Tekrar Girdiğimde Focus En Uzak Noktada Görünüyor Ama 2 3 Metreden Sonrası Bulanık Çıkıyor Tekrar Netlik Ayarı Yapmak Zorunda Kalıyorum.Bu Durum Diğer Kameralara Uygulamalarındada Geçerli (Lumia Kamera Vs de)


Yada Optik Sabitleme İle Mi Alakalı?
 

dizell

Üye
uzun süre olmuş ama yinede yazıyım...o bulanıklık benim 1020dede vardı hata var...bu yüzden satmış 808 almıştım
 
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
uzun süre olmuş ama yinede yazıyım...o bulanıklık benim 1020dede vardı hata var...bu yüzden satmış 808 almıştım
2. 1020yide Aldım Bunda Biraz Daha Fazla Yapıyor.Dediğin ve Şüphelendiğim Gibi Kronik Bişeymiş.Bu Arada Bu Fotoyu Çektiğim Cihazi İade Edip Parasını Geri Aldım :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt