Logan filminden ufak bir teaser yayınlandı

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Son kez tırnaklarını çıkaracak olması sebebiyle bizleri hüzünlendiren Hugh Jackman, yeni Wolverine filminin adının Logan olacağını duyurmuş ve filme ait ilk posteri de takipçileri ile paylaşmıştı. Mutant X hikayesinin yanı sıra Old Man Logan hikayesinden de detayların olacağı söylenen filmin bu posterinde Logan'ın elini bir çocuğun tuttuğunu görmüştük. Gelen tahminler bu elin X-23'e ait olduğu yönünde.

Bu haberler sonrası ardı ardına yeni görseller gelen filme ait ilk video ise bugün yayınlandı. Fragman duyuru videosu niteliğindeki bu kısa videoda geniş bir arazide Logan'ın silüetini görüyoruz. Bu kısa video ile birlikte filmin ilk fragmanının bugün içerisinde yayınlanacağı da belirtilmiş.

Video öncesinde ise Logan'ın filme ait ilk görseli paylaşıldı. Filmin yönetmeni James Mangold'un kendi Twitter hesabından paylaştığı bu görsele ve fragman duyuru videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Alıntı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt