Haber Huawei Nexus akıllı telefon render görseller yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Huawei Nexus akıllı telefon render görseller yayınlandı
Huawei tarafından üretilecek olan Nexus akıllı telefonun tasarımı hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı…

Akıllı telefon pazarında Nexus adını verdiği akıllı telefonları her sene sunan Google, bu sene iddialara göre bir değişiklik yaparak bir yerine iki model ile karşımıza gelecek ve bu yeni modellerden bir tanesi LG tarafından diğeri de Huawei tarafından üretilecek.

Bugün LG üretimi Nexus 5 akıllı telefona ait olduğu iddia edilen bazı render görseller ve video ortaya çıkarken, diğer taraftan Huawei üretimi Nexus 6 akıllı telefon olduğu kaydedilen diğer modelin de render tasarımı video ile karşımıza geliyor.

Huawei’nin yeni Nexus akıllı telefonunun videosu ise @onleaks üzerinden sızdırıldı. Büyük ihtimalle bu render tasarım, final tasarım olmayabilir. Bu da Nexus 6’nın daha farklı bir tasarım ile sunulabileceği anlamına geliyor.

Baktığımızda yeni akıllı telefonun üst kısmında kamera ve yanında da dual ton LED flaş yer alırken, daha alt kısımda da parmak izi tarayıcısına yer verilmiş. Diğer LG Nexus 5’de olduğu gibi Huawei üretimi Nexus’da da USB Type-C’ye yer verilmiş.

Ön yüz tasarımına baktığımızda ise oldukça ince çerçeveli ekran tasarımı görülürken, ayrıca önde stereo hoparlör bulunmakta.

Büyük ihtimalle Kasım ayı başında Android M ile birlikte yeni akıllı telefonlar pazara sunulabilir. Ayrıca donanım olarak da üst seviyede cihazların sunulması bekleniyor.

akıllı telefon, Android "M", Google, Huawei Nexus, Nexus 6,

Huawei Nexus akıllı telefon render görseller yayınlandı - MaxiCep

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
bu degilde ikinci de fark olacakmış :D deli gibi söylentiler var zaten mobil sektörde akilli adam yok :D :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
bu degilde ikinci de fark olacakmış :D deli gibi söylentiler var zaten mobil sektörde akilli adam yok :D :D
işin güzel yanı hem huawei hem lg ülkemizde satış yapan firmalar olduğu için yeni nexusları buraya getirirler bence subat gibi :eller:

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
  • Beğen
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
  • Beğen
Polymath

Polymath

Üye
İphonelara benzemesin artık: (

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Fiyat konusu bence sınıfının en iyi lerinden, hani caf caflı bir bir havası yok adam gibi adam diyor ;)
aldığım duyuma göre hangisi olur bilmiyorum ama yeni nexus 1700-2000 arası olacak :hmmm

• Beğen
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
aldığım duyuma göre hangisi olur bilmiyorum ama yeni nexus 1700-2000 arası olacak :hmmm
aslın da iki modeli de gün yüzüne cıksın durum degerlendirmesi yaparız
lg ile huawei aynı model cıkaracak deniyor N5 ve N6 ikisi arasında fiyat politikası nasıl olur bilmiyorum fakat 400 lira fark olur
ucuk fiyat olursa bana uzak olur en fazla 1500 lira olursa alırım ;) hediye gönderen de kalmadı :D

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
aslın da iki modeli de gün yüzüne cıksın durum degerlendirmesi yaparız
lg ile huawei aynı model cıkaracak deniyor N5 ve N6 ikisi arasında fiyat politikası nasıl olur bilmiyorum fakat 400 lira fark olur
ucuk fiyat olursa bana uzak olur en fazla 1500 lira olursa alırım ;) hediye gönderen de kalmadı :D
1500 olursa efsane olur zaten :eller:

0MG90

0MG90

Üye
Öndeki boşluklar gereksiz derecede fazla
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Luck Star

Luck Star

Üye
Google Ceo'muzda geldi tam oldu. Şimdi yeni Nexus'ların tüm teknik özelliklerini yazıverir bize bi zahmet...

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Sen demiştin ya ben ceo'yum one plus bizim projemiz diye ? :D Onu da Nexus serisi gibi düşünün ilk ona da gelecek güncelleme...

• Beğen
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Sen demiştin ya ben ceo'yum one plus bizim projemiz diye ? :D Onu da Nexus serisi gibi düşünün ilk ona da gelecek güncelleme...
Yok yahu haraletten olmuştur o :D sanki ceo kim bilmiyorsunuz ;)
adam nexus nexus deyince benim cihazıma niye gelmiyor demişimdir de anlayan olmamıştır :box

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Yok yahu haraletten olmuştur o :D sanki ceo kim bilmiyorsunuz ;)
adam nexus nexus deyince benim cihazıma niye gelmiyor demişimdir de anlayan olmamıştır :box

Aynı konuyu açmak istemem ama olayı kısaca özetlemek gerekirse konuda Android M önizleme sürümünü tartışıyorduk. Nexus 4-5 verilir diye konuşurken sen One Plus da alacak çünkü o da gizli nexus serisi gibi düşünün demiştin. :hmmm:hmmm Sonra tartışma uzayınca Google'da çalışıyorum dedin.o_O İşin esprisi bu yani CEO olayı :ehe

• Beğen
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Aynı konuyu açmak istemem ama olayı kısaca özetlemek gerekirse konuda Android M önizleme sürümünü tartışıyorduk. Nexus 4-5 verilir diye konuşurken sen One Plus da alacak çünkü o da gizli nexus serisi gibi düşünün demiştin. :hmmm:hmmm Sonra tartışma uzayınca Google'da çalışıyorum dedin.o_O İşin esprisi bu yani CEO olayı :ehe
:oke:

0MG90

0MG90

Üye
Kamera kısmı yukarıda LG'deki gibi

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen

Üst Alt